Probl

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 11 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #145514
    Foxsk8
    Participant

    Lieta tâda uzliku FileZilla FTP serveri. Tagad nevaru piekonektçties klât. Visi fairewalli ir atslçgti. Roteris nokonfigurçts. Porti pâradresçti. Itkâ visam jâbût kâ nâkas. Bet nejiet. Ja FTP laiþu iekðçjâ tîklâ pats varu pieslçgties, bet citi nevar. Izmet tikai login logu. Ja laiþu ârpus, tad neviens nevar pieslçgties. Kas varçtu bût par vainu?

    Kïûda ðâda

    Response: 425 Can’t open data connection.

    Error: Could not retrieve directory listing

    Pat adminam daþreiz galva sâp!

    #163947
    usins
    Participant

    Pag tev vçl joprojâm caur rootri nets dalîts?

    #165050
    usins
    Participant

    Pag tev vçl joprojâm caur rootri nets dalîts?

    #163948
    Foxsk8
    Participant

    Jâ, bet loìiski, ka aiz rutera seþu, savadâk nemaz nevarçtu iedomâties nets tikai uz vienu kompi. Visus veidus ko es zinu, izmeiìinâju, lai dabûtu to ftp pie dzîvîbas, bet nekas nesanâk.

    #165052
    Foxsk8
    Participant

    Jâ, bet loìiski, ka aiz rutera seþu, savadâk nemaz nevarçtu iedomâties nets tikai uz vienu kompi. Visus veidus ko es zinu, izmeiìinâju, lai dabûtu to ftp pie dzîvîbas, bet nekas nesanâk.

    #163949
    shady
    Participant

    21. ports atvçrts uz rûteri?

    #165053
    shady
    Participant

    21. ports atvçrts uz rûteri?

    #163950
    Foxsk8
    Participant

    Jâ viss ir atvçrts. Viss kâ vajag. Bet pieslçgties neïauj. Met kïûdu.

    #165055
    Foxsk8
    Participant

    Jâ viss ir atvçrts. Viss kâ vajag. Bet pieslçgties neïauj. Met kïûdu.

    #163951
    Taustiņklabeklis
    Participant

    Diemþçl nepateikðu precîzi (neatceros vairs), bet ar FileZilla serveri bija viens knifs. Viòð ir diezgan sareþìîti konfigurçjams. Arî es reiz ar ðo problçmu saskâros – pat atrisinâju to, bet, galu galâ pieriebâs un meklçju alternatîvas.

    Iesaku izmantot GuildFTPd – savâ ziòâ lîdzîgs, mazrijîgs, plaðas iespçjas un, kas nav mazsvarîgi – bezmaksas.

    #165057
    Taustiņklabeklis
    Participant

    Diemþçl nepateikðu precîzi (neatceros vairs), bet ar FileZilla serveri bija viens knifs. Viòð ir diezgan sareþìîti konfigurçjams. Arî es reiz ar ðo problçmu saskâros – pat atrisinâju to, bet, galu galâ pieriebâs un meklçju alternatîvas.

    Iesaku izmantot GuildFTPd – savâ ziòâ lîdzîgs, mazrijîgs, plaðas iespçjas un, kas nav mazsvarîgi – bezmaksas.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 11 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā