Problēmas ar PayPal.com

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Viss pārējais Problēmas ar PayPal.com

Tiek skatīts 7 ierakstu – 1 līdz 7 (no 7 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #148622
    daGrevis
    Participant

    Labvakar!

    Š odien izdomāju, ka beidzot vajadzētu no PayPal konta dabūt naudu uz sava bankas konta. Tā kā nekad iepriekšs to neesmu darījis, tad prasu Jūsu palīdzību. Kontam nav piereģistrēta neviena karte. Ceru uz sīku pamācību. 🙂

    #196818
    rihardsss
    Participant

    Kur tu dabūju naudu uz paypala, ja tev pat karte nav piereģistrēta? Pirmkārt piereģistrē karti. Tālāk jau skaties, ko tev piedāvās iespējas. Tā kā man uz paypal visu laiku stāv nulles, tad nezinu. Izmantoju tikai ka starpnieku starp manu kredītkarti un ebay tirgotāju kredītkarti. 😀

    #196819
    m*****
    Participant

    Vai tad vispār var izveidot paypal kontu bez bankas konta? Man likās, ka to prasīja jau pie reģistrācijas.

    Enīvei, kur ir problēma? Tā kartes piesaistīšana aizņem kādas 5 minūtes un neviens to iespēju nav noslēpis. Spiežam “add card” un sekojam wizardam.

    #196820
    daGrevis
    Participant

    Skaidrs, to arī gribēju dzirdēt, jo negribas izdarīt nepareizo lieto.

    Enīvei, foxsk8 visu nokārtoja, paldies.

    #196821
    rihardsss
    Participant

    M wrote:

    Vai tad vispār var izveidot paypal kontu bez bankas konta? Man likās, ka to prasīja jau pie reģistrācijas.

    Enīvei, kur ir problēma? Tā kartes piesaistīšana aizņem kādas 5 minūtes un neviens to iespēju nav noslēpis. Spiežam “add card” un sekojam wizardam.

    Pašu account var izveidot, bet viņš jau nespiež momenta piereģistrēt karti. To var arī vēlāk darīt. Vienīgi es īsti nezinu kā bez piereģistrētas kartes var veikt baigos darījumus.

    #196822
    daGrevis
    Participant

    Nu es varu sūtīt naudu jebkurasm papal epastam + saņem 3 reizes pats naudu no paypal epasta.

    P.S. Tikai baigie nodokļi, nav izdevīgi lietot… 🙁

    #196823
    memorex
    Participant

    Nu iekšzemes pārskaitījumiem nav izdevīgi, jo mūsu bankas ņem mazu komisijas maksu. Otrs pluss ir ka paypal tu saņem naudu uzreiz nevis kā daža laba banka nedēļu pārskaita naudu….

Tiek skatīts 7 ierakstu – 1 līdz 7 (no 7 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā