Rīt gaidām Firefox 3.6 Final

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Rīt gaidām Firefox 3.6 Final

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 42 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #225674
    Evers
    Participant

    Ir ir naskāks, var just.

    #225675
    ob1
    Participant

    Ir, ir ātrāks. 🙂

    Vienīgi back tikpat lēni kā agrāk… 🙁

    #225676
    Stat1CX
    Participant

    ob1 wrote:

    Vienīgi back tikpat lēni kā agrāk… 🙁


    Tieši šis man nepatīk iekš FF, back strādā sasodīti lēni, citās lapās pat 1-2 sec, kamēr atiet atpakaļ pa vienu lapu, tur pretim uz operu tas viss notiek instanti.

    #225677
    Evers
    Participant

    Operai “back” strādā mazliet savādāk, atšķirībā no Firefox, Opera lapu paņem 100% no keša. Citreiz labi, citreiz ne tik labi.

    #225678
    bezolaam
    Participant

    starpcitu, tas bija pirmais sarugtinajums, kad pargaju no operas uz ff pirms vairakiem gadiem, ka ff back lapu vnk pārlādē, nevis no keša ņem.

    par 3,6 – liekas ātrāks, citas šķirbas pagaidām neredzu.

    bet ir viena ieta, kas man fckn izsit no sliedem:

    ļoti bieži (praktiski visu laiku0 ietoju fišķi klikšķināt uz linkiem ar pieturētu ctr (open in new tab).

    vecāš versijas jauno tabu vēra vaļa pašā atvēŠ—to tabu rindas galā, tagad uzreiz pie aktuālā taba. Nu nevaru pierast, visu laiku jaunatvērto eju meklēt uz labu monitora pusi.

    #225679
    samurajs
    Participant

    bezolaam wrote:

    vecās versijas jauno tabu vēra vaļa pašā atvēŠ—to tabu rindas galā, tagad uzreiz pie aktuālā taba. Nu nevaru pierast, visu laiku jaunatvērto eju meklēt uz labu monitora pusi.

    Ir tāda lieta. Bet varbūt, ka kaut kur iekš about:config var ko pamainīt, lai tā nebūtu? Gan jau nāks gaismā, ja būs tāda iespēja.

    #225680
    Professor35
    Participant

    bezolaam

    FF 3.6 man ar addonu tab mix plus https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/1122

    ver jauno tabu tabu rindas galā un visur kur vēlies, šis addons dod arī daudz papildiespēju piem. parāda uz katra taba skaistu tā ielādes indikāciju, aizvāc to pretīgo ielādes indikāciju no sidebar, aktivizē tabus paturot virs tiem kursoru, bez klikšķināšanas(baigi ērti), parāda aktīvo tabu, skatītos un neskatītos tabus dažādās krāsās pēc izvēles utt.

    Vispār ir arī vairāki vienkāršāki addoni kas tiktu ar tavu problēmu galā, liekas supertabmode-1.53-fx vai varbūt Tabberwocky.

    Vai about:config – browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent pārslēgt uz false

    #225681
    doroteja
    Participant

    Bet man ir problēma tagad ielogoties draugiem.lv. Proti,man jāievada lietotājvārds un parole vairākkārt līdz tieku iekšā. Nesaprotu kāpēc ar jauno FF versiju man tā… 🙁 Jebkur citur ielogojos bez problēmām.

    #225682
    Evers
    Participant

    doroteja, tur nebūs jaunā FF vaina, man jau ar vecākiem FF parādījās tā problēma, bet tagad jau atkal labu laiku nozudusi. Varbūt kāds addons maisa gaisu?

    #225683
    iReinis
    Participant

    Pamēģināju, bet konstatēju, ka labāk palikšu vien uzticīgs tantei Googlei un viņas izgudrojumam Chrome. 🙂

    #225684
    doroteja
    Participant

    Evers wrote:

    doroteja, tur nebūs jaunā FF vaina, man jau ar vecākiem FF parādījās tā problēma, bet tagad jau atkal labu laiku nozudusi. Varbūt kāds addons maisa gaisu?

    Bet kāpēc tieši ar 3.6 versiju tā ir? Jaunu addonu man nav, tie paši vien tur ir, kas bija 3.5.7 versijā. Vakar nācās 4-5x rakstīt login, šodien 2-3x mocos. 🙁 Vai tās ādiņas nevar būt pie vainas? :lala:

    #225685
    Evers
    Participant

    hmmm, tomēr man ar ir parādījusisies tā problēma, tagad sāku domāt, vispār varētu būt tev taisnība, ka tās “personas for firefox” ir vainīgasvainīgas. Darbojās jau viņas ar izmantojot javascript, un draugiem.lv ielogošanās arī izmanto javascript, varbūt, ka kautkas nepas tur kopā.

    #225686
    samurajs
    Participant

    Drošvien “personas” jeb ādiņas būs vainīgas. Man tādu nav, un ar traukiem-elvē login problēmu arī nav. Par to daļa ērmu (smaidiņu) iekš traukiem gan izķēmoti:

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_sm_1.jpg[/img]

    #225687
    bezolaam
    Participant

    he, man arī tie smaidiņi izķēmoti, nebiju pet iedomājies, ka dēļ jaunas versijas 😉

    #225688
    bezolaam
    Participant

    nu un vēl man ubuntā tagad firefoxs pats sevi pārbrendoja uz Namoroka 😀

    #225689
    samurajs
    Participant

    bezolaam wrote:

    nu un vēl man ubuntā tagad firefoxs pats sevi pārbrendoja uz Namoroka 😀

    Tu gadījumā kaut kādu betu nenovilki? Sākumā tā viņš saucās. Pagaidi līdz būs bubuntu repozitorijā, tad nebūs vairs Namoroka 🙂

    #225690
    Professor35
    Participant

    Interesanti ka arī man FF 3.6 negribēja atcerēties paroli uz draugiem.lv es to atrisināju tā

    ka eksportēju ar addonu passwordexporter-1.2 paroles no FF 3.5 uz kādu mapi un pēc tam

    ar to pašu addonu importēju paroles uz FF 3.6 un draugi aizgāja.

    Var arī izmantot tādu addonu kā Autofill Forms 0.9.5.2 kopā ar Secure Login 0.9.3

    #225691
    doroteja
    Participant

    samurajs wrote:

    Drošvien “personas” jeb ādiņas būs vainīgas. Man tādu nav, un ar traukiem-elvē login problēmu arī nav. Par to daļa ērmu (smaidiņu) iekš traukiem gan izķēmoti:

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_sm_1.jpg[/img]

    Diemžēl ādiņas nav pie vainas. Noņēmu un izmetu tās ”personas” ārā, bet joprojām jānopūlas vismaz 3-4 reizes lai ielogotos. Kur īsti slēpjas problēma?

    #225692
    samurajs
    Participant

    Doroteja: To nezin neviens. Es eksportēju visu savu saimniecību ar MozBackUp no FF 3.5 un importēju atpakaļ uz FF 3.6… un man šī login problēma nepastāv.

    Nu pamēģini vēl šitā… uztaisi sev draugiem.lv javascript grāmatzīmi jeb tā saukto bookmarklet:

    https://www.failiem.lv/down.php?i=usvrsv&n=traukiem_bookmarklet.txt

    Tai failā nomaini Tavs_E-mail un Tava_Parole pret savējiem datiem, un iekopē visu to rindu tur, kur grāmatzīmes URL. Pirmais klikšķis – atveras draugiem.lv; otrais – tu automātiski ielogojies. Š im būtu jānostrādā.

    #225693
    Evers
    Participant

    samuraj, ar to ir ātrāk, bet tāpat lec, ka parole nepareiza, un jāspiež bukmarklets vēlreiz. Man tā problēma tagad mistiskā kārtā ir pazudusi :D. Sagaidīšu DraugiemFox addona atjauninājumu, lai strādā uz 3.6 un tad vispār būs viens pīpis. 🙂

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 42 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā