RSS feeder’i

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 15 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #146389
    Tvinky
    Participant

    Kura jūsuprāt ir labāka un kapēc? (Uz Win OS).

    #173950
    deivs001
    Participant

    Es lietoju operas piedāvāto iespēju. Lietoju, jo tā ir ērti apvienota ar interneta pārlūku.

    #173951
    shady
    Participant

    Es sāku lietot “Liferea” (priekš linux).

    Bet tev ieteiktu apskatīties kādu TOP un papētīt skrīnšotus:

    => https://email.about.com/od/rssreaderswin/tp/windows_free.htm

    => https://www.rss-specifications.com/rss-readers.htm

    #173952
    marr
    Participant

    Principā neizmantoju!

    Lai arī esmu pazīstams ar šādu brīnumu, principā to neizmantoju, tāpēc ka TIK ļoti neregulāri ir laiks lasīt šādas parakstītās vietas, ka tas viss biežāk traucē, kā palīdz. Tad kad ir laiks, tad apstaigāju to, ko vēlos tāpat. Tad kad nav laika, tad drīzāk šādu feedu esamība tikai novērš uzmanību un traucē darīt to, kas nepieciešams.

    #173953
    samurajs
    Participant

    Man nevajag aptvert tik lielu jaunumu spektru lai instalētu atsevišķu programmu. Tāpēc ir attiecīgas Firefox ekstensijas, to ir vesela rinda.

    Varbūt kāds lieto, varētu ieteikt, kura labākā?

    #173954
    osh
    Participant

    Samurajs, no Firefox extensijām, cik es esmu dzirdējis, Sage esot laba.

    Pats gan RSS neizmantoju un neredzu sevi tuvākajā nākotnē izmantojam.

    #173955
    samurajs
    Participant

    Tnx, vajadzēs patestēt!

    #173956
    Foxsk8
    Participant

    Parasti RSS izmantoju, lai kaut kur saita ieklautu. Ja man vajadzetu kadu specifisku RSS rideri, tad labak ieks web laucina pasam ar ajax ficam sakodet, un sakartot pa sadalam, uzmest uz kadu serveri mazu html un adresi pievienot bookmarkos. Ar laiku izveidosies labs RSS feedu krajums, ko varesi atri un vienkarsi ari dot citiem, un citi vares to viegli papildinat, attiecigi pa sadalam. Sada darba laiks apmeram 3 stundas, lai uztaisitu. Ja bus brivs laiks kaut kad, noteikti izveidosu sadu lietu, prieks RSS piekritejiem.

    #173957
    afigel
    Participant

    google reader – rss anywhere 🙂

    nah veel kaadu specifisku softu likt?

    ar ko labaaki, ja veic tieshi taas pashas fjas?

    #173958
    nitro
    Participant
    #173959
    azazul
    Participant

    Netvibes ūber alles.

    #173960
    Foxsk8
    Participant

    azazul wrote:

    Netvibes ūber alles.

    Vajadzetu ko noderigu no turienes izkidat laukaa un izveidot atseviski, lai cilveki var izmantot ertak. Varbut tur ir iespejas, ka var atseviskus modulus iznemt laukaa.

    #173961
    azazul
    Participant

    Neko tik izķidājamu tu tur neatradīsi.

    Netvibes balstās uz pašu veidotu platformu (līdzīgi kā Facebook, iGoogle n’ stuff).

    Princippā tur ir kontroles mehānismi : meklētājam, tab’iem, widgetu kontneriem,

    widgetu sarakstam un podcast players. Tas arī viss. Protams ka tu to no nulles neuzrakstīsi,

    bet katra komponente pati par sevi ir bezvērtīga.

    Kas attiecas uz ārējiem scriptiem, tad arī tajos nav nekā īpaša. Varbūt vienīgi idajas var atrast.

    #173962
    samurajs
    Participant

    Mjā, iekš netvibes varētu ko jēdzīgu un universālu saveidot…

    #173963
    Mad182
    Participant

    Thunderbird’ā kopā ar meiliem lasu. Pierasti. Lai gan RSS vispār maz izmantoju, tikai pēdējā laikā.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 15 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā