Sabojātu Windows 8 varēs «reanimēt» 2 minūtēs

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Sabojātu Windows 8 varēs «reanimēt» 2 minūtēs

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 28 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #153509
    samurajs
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/28_w8_3.jpg[/imgl]Kā raksta Win7china.com ar atsauci uz Microsoft, jauno Windows 8 sabojāšanas gadījumā varēs atjaunot uz oriģinālajiem iestatījumiem tikai 2 minūšu laikā. Ja Windows 7 paredzēta iespēja veidot rezerves kopiju, tad turpmāk tam nebūs vajadzības tērēt diska resursus. Visi oriģinālie Windows 8 faili tiks atjaunoti no Microsoft “mākoņservera”. Arī ievietot instalācijas DVD nevajadzēs. Uz datora nāksies saglabāt vien lietotāja iestatījumu un programmu rezerves kopiju, bet, ja būs vēlēšanās, arī tās varēs glabāt “mākonī”.

    Vēl tiek plānots 2,5 reizes samazināt Windows 8 instalācijas laiku. ja Windows 7 vidēji prasīja 23-25 minūtes, tad šis laiks tikšot samazināts līdz 8 minūtēm.

    Patlaban jaunākais Windows 8 builds ir 7910.0.winmain_win8m2.110111. Internetā manīti vien daži šā builda ekrānattēli, kuros vismaz grafisku jaunumu nav daudz. Instalējot draiverus, progress tiks parādīts taskbar joslā, uz desktopa ir brīdinājums izstrādātājiem “shhh… let’s not leak our hard work” un iespēja automātiski ievietot Windows Live avataru kā Windows 8 lietotāja identifikatoru pie pulksteņa.

    Avots

    #262975
    Wuu
    Participant
    #262976
    Kon
    Participant

    Izmantot disku?

    #262977
    Tmkks
    Participant

    Sūdzēt tiesā Microsoft, ka nozaga visus tavus personīgos datus un zagto programmatūru.

    #262978
    dzhonsons
    Participant

    Tmkks, visticamāk, ka tas viss būs izstāstīts iekš License agreement. Piespiežot “agree”, M$ nekādā veidā neatbildēs tiesas priekšā par “datu zagšanu”.

    #262979
    Tmkks
    Participant

    Es to domāju sarkasmā, protams.

    Domāju, ka netrūkst amerikāņu, kas arī darīs, kā teicu. 😀

    #262980
    Kualds
    Participant

    No vienas puses labi, bet no otras puses slikti, jo tas datormeistariem atņems darbu un jebkurš Pok3m0ns to varēs izdarīt!

    #262981
    rasty
    Participant

    he he.. kaut es izmantoju m$ produkciju, man smiekli nāk.. 😀 viņi jau laikus parūpējas par to lai kļūdas gadījumā viss restartētos ātri.. (un kļūdas bieži un daudz.. man pat vakar rasējot 3D rasējumus ne no kā datoram zilais logs parādijās (windows 7))

    #262982
    Crow
    Participant

    “Datormeistariem” darbu tas točno neatņems. Likumsakarīgi, lietotāji kļūs vēl stulbāki. Idiokrātija ir neizbēgama.

    Paši MS centieni samazināt reinstall laiku ir tikai apsveicami un slavējami. Līdz šim Recovery Console, System Restore un Shadow Copies nav baigi palīdzējuši. Kazi, varbūt šoreiz šamiem izdosies kas jēdzīgs.

    #262983
    Viestartss
    Participant

    samurajs wrote:


    Vēl tiek plānots 2,5 reizes samazināt Windows 8 instalācijas laiku. ja Windows 7 vidēji prasīja 23-25 minūtes, tad šis laiks tikšot samazināts līdz 8 minūtēm.

    Tas priekš tādiem līkročiem kā es, kas visas PC problēmas risina sekojošā secībā:

    1) format C:

    2) install OS

    Būtu labāk uztaisījuši normālu produktu, lai nevajadzētu ik pārnedēļas (pārspīlējums) pārinstalēt.

    Priekš tiem, kas to dara reizi 2 gados, tās dažas minūtes nebūtu svarīgas. Savukārt tie, kas OS instalē industriālos apmēros, jau sen ir atstrādājuši veidus, kā tas tiek darīts visnotaļ automatizētā veidā.

    Tātad viņu risinājums problēmām – nokārušos kompi palaist safe-modē un slēgties klāt netam. Vienalga kāds tur tas režīms, bet tur laikam antivīruss nedarbosies – tas, kurš to mācēs uzlauzt un jau OS instalācijas gaitā ieviest sev izdevīgas izmaiņas kodā vispār būs pārlaimīgs, jo, kamēr mazmīkstie palaidīs ielāpu, tikmēr jau būs radīti gana daudz zombiji.

    #262984
    Viestartss
    Participant

    samurajs wrote:


    Vēl tiek plānots 2,5 reizes samazināt Windows 8 instalācijas laiku. ja Windows 7 vidēji prasīja 23-25 minūtes, tad šis laiks tikšot samazināts līdz 8 minūtēm.

    Tas priekš tādiem līkročiem kā es, kas visas PC problēmas risina sekojošā secībā:

    1) format C:

    2) install OS

    Būtu labāk uztaisījuši normālu produktu, lai nevajadzētu ik pārnedēļas (pārspīlējums) pārinstalēt.

    Lai gan – kad man bija windulis uz datora, tad pārinstalēšana notika ik pēc pāris mēnešiem. Citādi kļuva nelietīgi lēns un bremzīgs. Tagad man jau gadu kā Ubuntu bez pārinstalēšanas dzīvo un sūdzību nekādu.

    Priekš tiem, kam tā vajadzība reizi 2 gados, tās dažas minūtes nebūtu svarīgas. Savukārt tie, kas OS instalē industriālos apmēros, jau sen ir atstrādājuši veidus, kā tas tiek darīts visnotaļ automatizētā veidā.

    Tātad atliek secināt – viņi atzīst, ka produkts ir pietiekami liels s**s, kas jāpārinstalē tik bieži, ka lietotāji noteikti izjutīs šo dažu minūšu ietaupījumu.

    Tātad viņu risinājums problēmām – nokārušos kompi palaist safe-modē un slēgties klāt netam. Vienalga kāds tur tas režīms, bet tur laikam antivīruss nedarbosies – tas, kurš to mācēs uzlauzt un jau OS instalācijas gaitā ieviest sev izdevīgas izmaiņas kodā vispār būs pārlaimīgs, jo, kamēr mazmīkstie palaidīs ielāpu, tikmēr jau būs radīti gana daudz zombiji.

    #262985
    GulbisRG
    Participant

    Kualds wrote:

    No vienas puses labi, bet no otras puses slikti, jo tas datormeistariem atņems darbu un jebkurš Pok3m0ns to varēs izdarīt!


    Es domāju ka nav pamata uztraukumam, meistari tapat baidijās ka W7 atņems viņiem darbu! Bet īstenībā klienturā īpaši nesamazinās tikai atvieglojas chakarēšanas ar draiveriem. Izņemot laptopus kur nevienmēr W7 atrod visus!

    #262986
    Kon
    Participant

    rasty wrote:

    he he.. kaut es izmantoju m$ produkciju, man smiekli nāk.. 😀 viņi jau laikus parūpējas par to lai kļūdas gadījumā viss restartētos ātri.. (un kļūdas bieži un daudz.. man pat vakar rasējot 3D rasējumus ne no kā datoram zilais logs parādijās (windows 7))

    Izskatās, ka zināšanu līmenis liek raudzīties diezgan abstrakti, ja šķiet, ka kļūdas paziņojums rodas ne no kā.

    #262987
    Gakh
    Participant

    Viestartss wrote:

    Būtu labāk uztaisījuši normālu produktu, lai nevajadzētu ik pārnedēļas (pārspīlējums) pārinstalēt.

    Lai gan – kad man bija windulis uz datora, tad pārinstalēšana notika ik pēc pāris mēnešiem. Citādi kļuva nelietīgi lēns un bremzīgs. Tagad man jau gadu kā Ubuntu bez pārinstalēšanas dzīvo un sūdzību nekādu.

    Kur tur produkta vaina ? Tā ir tevis paša vai tevis vajadzīgā softa vaina, pliks windows pats no sevis laika gaidā nesačakarēsies.

    Es ar kad biju mājās, ik pa mēnesi un reizēm pat 2 vai vairāk reizes format C: > Fresh Win taisīju (nemēģināju kautko taisīt, labot, u.tt Manā gadījumā tas reāli sūkā, laikam pārāk daudz zinu kas un kā, un tas neļauj mierīgi strādāt ar PC kur bijusi draza, vai vēl viskautkas…)

    #262988
    rasty
    Participant

    KoЯn wrote:

    rasty wrote:

    he he.. kaut es izmantoju m$ produkciju, man smiekli nāk.. 😀 viņi jau laikus parūpējas par to lai kļūdas gadījumā viss restartētos ātri.. (un kļūdas bieži un daudz.. man pat vakar rasējot 3D rasējumus ne no kā datoram zilais logs parādijās (windows 7))

    Izskatās, ka zināšanu līmenis liek raudzīties diezgan abstrakti, ja šķiet, ka kļūdas paziņojums rodas ne no kā.

    nu bet man bija ieslēgts tikai autocad 3D rasējums!! tikai un vienīgi! pat pie neta nebija. un pēkšņi…

    #262989
    Jaunzems
    Participant

    3D rasējums.. Hmm, hello, problems with drivahs

    #262990
    garaisezis
    Participant

    nu ja ir vienādi datori, tad es uz pirmā datora instelēju visu kā nākas, un uzreiz uztaisu backup disku kurš pēc tam visu instelāciju veic naķošajam datoram 5-6min laikā. Programma ar ko veicu ir Norton ghost 2003 gada, pārējās jaunākās versijās ir šudi…!

    #262991
    dzhonsons
    Participant

    rasty wrote:

    KoЯn wrote:

    rasty wrote:

    he he.. kaut es izmantoju m$ produkciju, man smiekli nāk.. 😀 viņi jau laikus parūpējas par to lai kļūdas gadījumā viss restartētos ātri.. (un kļūdas bieži un daudz.. man pat vakar rasējot 3D rasējumus ne no kā datoram zilais logs parādijās (windows 7))

    Izskatās, ka zināšanu līmenis liek raudzīties diezgan abstrakti, ja šķiet, ka kļūdas paziņojums rodas ne no kā.

    nu bet man bija ieslēgts tikai autocad 3D rasējums!! tikai un vienīgi! pat pie neta nebija. un pēkšņi…


    😀 Ja Tev šķiet, ka zilie logi metās tikai programmu darbības rezultātā..

    #262992
    LooNeY
    Participant

    😀 nu w7 ar pirmajās informācijās ar bij šādi teikumi pat no pašas M$ puses – ka windows startēsies vienmēr zem minūtes(šādu brīnumu esmu piedzīvojis tikai tad ka tiko uz svaiga jauna cietā uzinstalēju tad kopš ON pogas nospiešanas līdz OS dektopam 41sek) tagad reāli ka dators jau kopš w7 iznakšanas strādā un nav parinstalēts startējas ~1.30min – 2min 😀

    Un instalācija – esmu visādas gan HomePr. gan ultimate gan 32bit gan 64bit versijas instalējis – instalācija 1h jāreiķina, visi draiveri un visas vajadzīgās programmas 2h tātad kopā ~3h vajag lai no 0 līdz lietojamai OS vajag 😀 tas protams ja dators ir pieslēgts pie normāla ātra neta…

    P.S. Ar w7 NEKAD nav bijis zilais logs visā šajā laikā, XP bij paris zilie menesī, ar Vistu tās laikā bij pāris reizes.. tākā var secināt ka ar katru produktu kļūst stabilāks un labāks! 😉

    #262993
    Evers
    Participant

    Nu man gan arii krietni pamociits w7 iesledzas tajaas 40 sekundees. 🙂

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 28 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā