Sabojātu Windows 8 varēs «reanimēt» 2 minūtēs

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Sabojātu Windows 8 varēs «reanimēt» 2 minūtēs

Tiek skatīts 8 ierakstu – 21 līdz 28 (no 28 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #262994
    Wuu
    Participant

    Evers wrote:

    Nu man gan arii krietni pamociits w7 iesledzas tajaas 40 sekundees. 🙂


    Atkarīgs no cietā diska, man uz vecā hdd gandrīz 3 minūtes lādejas .

    #262995
    garaisezis
    Participant

    Quote:

    Atkarīgs no cietā diska, man uz vecā hdd gandrīz 3 minūtes lādejas

    kaut kā tā sanāk… bet netikai no hdd ātruma, āri no ram ātruma un paša procesora, plus papildus perifērijām, teiksim, ja tev būs pieslēgti vēl palildus pāris USB ar kaut kādiem gagetiem, tad arī 10min laikā pie darbavirsmas var netikt…

    man linux ubuntu startējas tieši minūtes laikā, win7 45sekundēs…

    [youtube]https://www.youtube.com/watch?v=mQy8kcCnAkk[/youtube]

    #262996
    usver
    Participant

    Viestartss wrote:

    Būtu labāk uztaisījuši normālu produktu, lai nevajadzētu ik pārnedēļas (pārspīlējums) pārinstalēt.


    Ir uztaisīts normāls Win7, ko var ik pārgadus (nepārspīlējums) pārinstalēt. Kura OS paaudze sagādā problēmas?

    C:windows ‎

    Created: otrdiena, ‎2009‎. gada ‎14. ‎jūlijā, ‏‎5:37:05.

    #262997
    Crow
    Participant

    Vajadzība pēc reinstall ir lielā mērā atkarīga no tā, ko ar to datoru dara. Ja ikdienā mazliet pavazājas netā, paraksta Word dokumenteļus vai padarbojas ar pārīti citu ierobežotu rīku klāstu, tad sajāšanas potenciāls ir krietni mazāks kā tiem, kas katru dienu kaut ko instalē, kruķī settingus un citādi lauž un plēš to lietu. Līkrocību neņemot vērā.

    #262998
    jurgenz
    Participant

    usver wrote:

    Viestartss wrote:

    Būtu labāk uztaisījuši normālu produktu, lai nevajadzētu ik pārnedēļas (pārspīlējums) pārinstalēt.


    Ir uztaisīts normāls Win7, ko var ik pārgadus (nepārspīlējums) pārinstalēt. Kura OS paaudze sagādā problēmas?

    C:windows ‎

    Created: otrdiena, ‎2009‎. gada ‎14. ‎jūlijā, ‏‎5:37:05.

    neticās, ka reizē ieinstelējām

    [img]https://www.bildites.lv/images/lqt5880lq4e0oajt31c2_thumb.jpg[/img]

    + zinu to, ka instelēju ~oktobrī 😀

    nujaka, reku windows.old ir pareizs datums 🙂

    [img]https://www.bildites.lv/images/wot8wocrvjhunanav69y_thumb.jpg[/img]

    #262999
    usver
    Participant

    aah, tad tas nav pēdējais datums- sanāk, ka man pagājis ir tikai gads. Paldies, zināsim, ka datumi sistēmas folderiem tiek atstāti no ISO 🙂

    vindozei gan daudz kas ir mainīts, be nu super-puper “VasyaMegaOptimizer Elite Deluxe Gold Edition” gan nav mēģināti. Tā vindoze darbojas bez stresa – pie tam Vista/Win7 logfailos var nočekot, kas tad īsti rada bremzes. Ļoti liela ērtība salīdzinājumā ar WinXP, kam tādam nolūkam vajadzēja BootVis utml rīkus.

    #263000
    Kon
    Participant

    tas vispār ir jādara ar systeminfo

    #263001
    Viestartss
    Participant

    usver wrote:

    Viestartss wrote:

    Būtu labāk uztaisījuši normālu produktu, lai nevajadzētu ik pārnedēļas (pārspīlējums) pārinstalēt.


    Ir uztaisīts normāls Win7, ko var ik pārgadus (nepārspīlējums) pārinstalēt. Kura OS paaudze sagādā problēmas?

    C:windows ‎

    Created: otrdiena, ‎2009‎. gada ‎14. ‎jūlijā, ‏‎5:37:05.

    Kā jau minēju:

    Viestartss wrote:

    Tas priekš tādiem līkročiem kā es.

    Īsumā tas stāsts beidzās tā: nav windows, nav problēmu. Kļuvu par pingvīna draugu.

Tiek skatīts 8 ierakstu – 21 līdz 28 (no 28 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā