Samsung Galaxy A5 vs Samsung Galaxy S6

Sākumlapa Forumi Sakaru tehnika Mobilie telefoni Samsung Galaxy A5 vs Samsung Galaxy S6

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 13 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #161678
    Razer
    Participant

    Š odien vajag izlemt kuru pirkt, tūlīt beigsies mazcenas t. un akcijas!

    1] Programmatūras atjauninājumi Samsung Galaxy A5 uz priekšu būs tik pat bieži kā Samsung Galaxy S6?

    2] Vai skatoties uz abiem telefoniem ar aci stipri var redzēt kuram telefonam ir lielāka un kuram mazāka rezolūcija?

    3] Lietojot abus telefonus Samsung Galaxy A5 prasās pēc jaudīgāka procesora, nav tā ka Galaxy A5 bremzētu?

    4] FM radio neesamība Galaxy S6 telefonā ir liels mīnuss, pietiek ar bezmaksas mūzikas aplikācijām?

    Pērku pirmo smartfonu savā mūžā, nopērkot es pat nezināšu kā pareizi telefonu turēt rokās, vai ir vērts pārmaksāt gandrīz divas reizes par Samsung Galaxy S6 vai pirmo nopirkt Galaxy A5 un pērkot nākamo jau zināšu vairāk savas prasības?

    https://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=6849&idPhone3=0&sSearch2=&idPhone2=6761

    #322557
    SFiX
    Participant

    Uz pēdējo punktu tu pats spētu atbildēt- ja bieži klausies radio, laikam jau FM radio neesamība ir trūkums. 😀

    #322558
    dolārzīme
    Participant

    Ja pirmais smartfons, tad noteikti neiesaku samsūdu… pēc gada varēsi mest laukā jo lagos, bremzēs un viņš tevi būs izbesījis.

    Lai nu ko bet viedtālruņus samsung nu nemāk ražot! Pārbāž ar 60% nevajadzīgu saturu un bezcerīgi bremzē arī ja telefons tukšs.

    #322559
    Lcs006
    Participant

    Tas ir jautājums? A5 viennozīmīgi! It īpaši ja pirmais..

    #322560
    samurajs
    Participant

    Samsungiem ir teicami dzelži, bet kropla programmatūra. Ja telefonu norūto un izmet laukā visus Samsung app + visu citu ko nelietosi, tev arī ar J5 lētuci pietiks.

    #322561
    Stat1CX
    Participant

    This! Uzmet custom ROM, piemēram cyanogenmod – profit.

    #322562
    Mahmuds
    Participant

    Pilnīgi piekrītu Samurajam, pēc ROOTošanas un bloatware izrevidēšanas Samsung flagmaņi ir ļoti lietojami!

    #322563
    root
    Participant

    S6

    #322564
    Njerkshkjis
    Participant

    Pirms pusgada bija abi. Vispirms A5 un tad S6 – katrs kādu mēnesi.

    Bloatwari izmest un Ok (derēs abi) Varbūt pat var iztikt bez root

    A5 jaudas trūkumu nejutīsi.

    Bateriju noturība abiem dranķīga (S6 zaudē A5 pamatīgi- lai nu marketologi iebāž sev taupību aprakstošas frāzes un tos 150mAh vairāk nekā A5)

    Kāpēc man vairs nav neviens no viņiem? Sajūsminājos par A5 bleķa korpusu ij ekrāna gorilaglāzi (pat uz bruģa krita ij nekas), taču zona zem jebkuras kritikas. Rīgā nekas -ārpus pārāk bieži bija bēda- samainīju uz S6 ar domu, ka tas tak būs labāks (svaigs flagmanis kā nekā), taču zonas ziņā- tāds pats sūds.

    Mans darbs ir uz telefona (virs 30h mēnesī) un tāda (ne)uztveramība nebija pieņemama.

    #322565
    Razer
    Participant

    Dublēšana un atiestatīšana.

    https://downloadcenter.samsung.com/content/UM/201512/20151215195610734/SM-G925F_UM_Open_Lollipop_Lav_Rev.2.0_151207.pdf

    Samsungā “Sākotnējo datu atiestate:”, ir tieši tas pats kad tālrunis tiek atjaunots tādā stāvoklī, kādā tas bija pirmajā ieslēgšanas reizē?

    #322566
    kasis1000
    Participant

    Es arī nevaru ieteikt Samsung.

    Bet Samsung Galaxy S6 salīdzināt ar Samsung Galaxy A5 ir tāpat kā salidzināt Porsche ar Žiguli.

    A5, A3, J5 u.t.t, ir vienas mazbudžeta klases telefoni. Tie kas iegrābušies, tie slavē

    Galaxy S6 ir jau kaut kas lietojams, gan ātrdarbības gan ātro apdeitu, gan kruto fīču un kvalitātes ziņā!

    #322567
    jonjs
    Participant

    Mazbiku paplašinot tēmu.

    Es gan īsti neesmu to “mega dārgo” flagmaņu telefonu fans, tomēr man ir cits jautājums.

    Man gandrīz 2 gadus ir Samsung galaxy express 2, dzelzis it kā nekāds, divi kodoli, ekrāna izšķirtspēja maza (lai gan graudainumu nemanu 😀 ), kamera nekāda (lai cik tas neskatnētu dīvaini man pietiek arī ar 5MPikseļiem) u.t.t., bet tas agregāts strādā, lagu nav, cik saprotu gļuko tie viedtelefoni visi šad un tad arī mans, bet reti.

    Sliecos pamazītēm uz jauna telefona iegādi.

    Un tagad jautājums.

    Kādu tad telefonu tauta lieto tagad un kāpēc?

    #322568
    Lcs006
    Participant

    Lg g2 – tapēc ka, manuprāt, labākais, kas tobrīd bij piejams, un joprojām neprasas mainīt ne uz ko.. (Jāpiebilst, ka sen jau uz cyanogenmod pargājis esmu)

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 13 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā