samsung printers chakareejas

Sākumlapa Forumi Hardware Pārējās Hardware lietas samsung printers chakareejas

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 11 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #162980
    albertino
    Participant

    nu taa ir samsung ml-2015 laazerprinters.. saacis chakareeties, nevelk normaali lapas iekshaa… iespruudina

    protams… kad piepaliidz un ar roku pastumj lapu kad saak printeet tad jau ievelk normali un izprintee… bet neies jau katreiz chakaretis un stumt lapu ieksaa seviski ja uzreiz daudz japrintee. KAA SALABOT???

    te video kaa chakareejas

    [youtube]https://www.youtube.com/watch?v=CGcCFvaNRlk&feature=youtu.be[/youtube]

    #330694
    SWC
    Participant

    Elementāri, 2 piegājienos, paņem un samaksā datorspecam

    #330695
    sisidra
    Participant

    Tev tikai liekas ka tas tik vienkārši.Ja tādi speciālisti kā tavs drauģelis betons ,tad var nepietikt arī 15 gajieni.Un starp citu par ko pats esi speciālists.Neuztver par apvainojumu .bet vissiem jūsu Liepajas kaktu dakteri nav jazin,vissmaz ne obligāti

    #330696
    SWC
    Participant

    Tas ka pa mani nezini un nav mans telefona numurs, ir svētlaime man nevaig man visādus baložus, kuri protu protu un pēc tam sapis vēl vairak,

    ir savs kl loks, kam laboju un jaunus klāt ņemu tikai klāt, ja ir rekomendācijas no esošiem vai draugiem.

    #330697
    3Dklucis
    Participant

    es jau ar pa tiem ievilcēj rullīšiem domā,bet vispar tagat nav izdevigi taisīt it seviški vecu…Remonts var būt dargak par jaunu iekartu -!

    Vai tad neviens nepalas vai npaskatās zinatniskos raidījumus kur visu so steilli izskaidro—Nedrīkst taisīt kvaletatīvu preci jo ražotājam nebus jegas..nenotirgos saražoto….speciāli uztais ta lai pec gadiem nosprāgst un nakamai precei izdevigaka cena neka detalai….

    #330698
    E-500
    Participant

    Tā ir, daudzas lietas pēc pirmā remonta pēc tam ir tās ilgkalpojošās, jo novērsts tas pamata defekts…

    Man HP printerim arī ievilcējs salūza, kaut kas tur iekšā griezās un klaudzēja, it kā nomucis, attaisīju paskatījos nekā nesapratu. Tika nedots veikalā kurā bija pirkts, CPAITAL, ja nemaldos, tur kaut kāds serviss bija, kaut arī garantija notecējusi salaboja, nebija dārgi, vēl tagad strādā, tiesa nav pārāk labs printeris, smērē tinti un kartridži dārgi, bet tā ok.

    #330699
    Andron MacBeton
    Participant

    Ja tu pēc skaņas dzirdēji kas vainas, kapēc pac neizlaboji?

    Trakākais visās šitajās figņās ir, ja nevar saprast kas pa vainu.

    Ja redzams/dzirdams kur vaina – salabot jau paliek tikai minūtes.

    #330700
    Andron MacBeton
    Participant

    A kāds tiem printeriem softā algoritms?

    Ja nespēj ievilkt lapu, tad ?

    Tur ir cik sensori?

    #330701
    Andron MacBeton
    Participant

    Š itās kastes grib tikai 1 kantoris, atrodas Liepājā, Jaunā ielā xxneaceros, pretīm Franču ielai.

    #330702
    garaisezis
    Participant

    ar tiem sensoriem ir švaki, man xerox 7775 rādās kļūda 320.940.100, pēc servisa supporta lapas jāmaina fusers, bet izrādās, vnk nevija kontakta starp vienu no kartidziem. Par laimi, servisa stradnieks atnāca uz ofisu un uzreiz pateica kas par vainu ietaupot man 300usd…

    #330703
    Andron MacBeton
    Participant

    Nu tātad tas ir smirdošs klucis Xerox dārziņā.

    Servisnieks gan jau ka zināja vainu jau pirms ierašanās.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 11 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā