Sensācija: Opera 10-alfa nokārtojusi Acid3 testu

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Sensācija: Opera 10-alfa nokārtojusi Acid3 testu

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 34 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #187062
    quizzical
    Participant
    #187063
    CHROMEFANS
    Participant

    Š itas tests tāds-nekāds. Rezultāts mainās, no sākuma bija 77/100 pēc tam 55/100 tagad 79/100.

    #187064
    quizzical
    Participant

    kautgan šeit opera 10 alpha nav pirmajaa vietaa

    #187065
    dzhonsons
    Participant

    Opera 9.62 iziet uz 85/100 :]

    #187066
    devill
    Participant

    pabridinu opera 10 alpha taisa brinumus ar manu ekranu vina ik pa paris minutem taisa auto adjusment screen

    un spiezot jebkadu pogu kaut vai lai izslegtu monitoru tas nedarbojas.tik lidz iziet no operas tā viss atkal darbojas ka vajag.bet ta jau opera ir atra

    #187067
    QueenZ
    Participant
    #187068
    Loading
    Participant

    quizzical. Tie testi taču ir daudz un dažādi. Š is ir nevis uz ātrumu, bet uz precizitāti!!!!

    #187069
    izredzētais
    Participant

    nez kādēļ man rodas aizdomas, ka acidtests ir sazvērējies pret IE 😀

    #187070
    alasasa
    Participant

    LUNASCAPE 93/100

    #187071
    samurajs
    Participant

    Lunascape pagaidām izmetu ārā, tā totāli lago. Operu 10 gan var lietot. Lunascape web-izstrādātājiem būs patiesi laba lieta, ja to līdz finālam novedīs.

    #187072
    msh
    Participant

    Kas kaifo par ff, aizejiet uz http://www.infoslash.net Tā kā no manis izmēģinātajiem brauzeriem vienīgais, kas neuzķērās, protams, bija opera, un opera, kā jau mums visiem zināms, ir vienīgais brauzeris, kura izstrādātāji seko standartiem, secinājumus izdarām paši 😀

    #187073
    msh
    Participant

    Kas kaifo par ff, aizejiet uz http://www.infoslash.net Tā kā no manis izmēģinātajiem brauzeriem vienīgais, kas neuzķērās, protams, bija opera, un opera, kā jau mums visiem zināms, ir vienīgais brauzeris, kura izstrādātāji seko standartiem, secinājumus izdarām paši 😀

    #187074
    elvisburdajs
    Participant

    Interesanti ka jaunajā opera mini es ieguvu 4/100 uz high grafikām (arī sasniegums) uz low 3/100

    PS. Starpcitu šo postu es arī rakstu uz telefona.

    #187075
    elvisburdajs
    Participant

    Man operai mini uz telefona ir 3/100 uz low grafikām uz high ir 3/100 (vismaz kaut kas :D)

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 34 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā