Shell DUS atgriezies?

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Off-topic Shell DUS atgriezies?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 14 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #162191
    LooNeY
    Participant

    Uz Maskavas ielas pie Prūšu ielas bija Trest kopš es sevi atceros, šorīt braucu garām, a tur remontdarbi, trest zīmes novāktas un stavēja jau uzliktas ‘shell’ zīmes.

    Google nekādas ziņas neatrod, tik ziņas no 2003 gada kad shelu nopirka ‘statoil’ un pārbrendoja pie mums.

    Nepaspeju nobildēt no rīta nekqvējot rīta satiksmi….

    [img]https://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/thumb/e/e8/Shell_logo.svg/150px-Shell_logo.svg.png[/img]

    #326166
    kasis1000
    Participant

    SHELL INTERNATIONAL PETROLEUM COMPANY LIMITED, Ä€rvalstu komersanta (organizācijas) pārstāvniecība (Likvidēts 27.11.2002)

    https://company.lursoft.lv/pph/40003614277 iespējams jaunais. nezinu viņam ir kāda daļa ar statoil-ļoti ceru ka nē!

    Trest nozaga dizainu no Shell, taču pēcāk, kad Trest izveidoja jauno tanku, tad Statoil

    izdomājuši izveidot circlek plaģiātu no Trest. Kapēc? laba ideja trest’am bija, vai nav dīvaini? 3 līdzīgi benzīntanki tagad ir lv.

    Kamēr vēl Shell nav pārbaudīta, tikmēr, Neste paliek nr.1.

    #326167
    russo
    Participant

    Negvelz muļķības.

    Tie, kas pieņēma lēmumu par Circle K dizainu pat dzirdējuši nav par tādu sūdu kā Trest. Visticamāk, ka viņi tai laikā pat nezināja, kas tā tāda Latvija ir.

    Ja Tu esi tik gudrs plātvēders, tad sākumā kaut nedaudz painteresējies par Circle K un Statoil vēsturi.

    #326168
    kasis1000
    Participant

    Amm par to dizainu dzirdēju viena statoila vadītāju kas to man teica brīdī kad statoilam gāja runas par jaunu dizainu un parādīties kaut kāda informācija par circlek, tanī brīdī, Statoil ar augstu galvu apgalvoja ka viņu ideja nav saistīta ar Trest, taču tā tomēr tapa tikai pēc Trest idejas.

    Tici man, man nekas NEINTERESĒ par tādu kantori kā statoil. Man pat šķiet, ka tu tur strādā – šokolādīti, snickerīti – tāds vecis tu esi! :DD

    Ja noliegsi ka nestrādā, tāpat jau esi to pateicis! Nožēlojami.

    #326169
    russo
    Participant

    Auns…

    #326170
    usins
    Participant

    Circle K ir pārpikuši Staķiku un maina nosaukumu… Mainīsies formāts.

    Palasi zināšanai kā un no kurienes nāk, un vai sakars ar Trest te ir. https://www.circlek.com/history-and-timeline-0?language=en

    Tiešām tik maz smadzeņu palicis, ka nevar pameklēt info? Nebūs vairs ziemeļnieku bizness šsis, paliks rietumnieku… Cilvēki tak naivi kā ziepes… Trest vispār kaut kāds pagrīdes kantoris, apskati viņu mājaslapu. Liakam pēdējo reizi 2011. gadā atjaunota…

    #326171
    Peteris Skabarga
    Participant

    Izskatās ka būs shell… jatājums, kas vainas statoil degvielai? Ir dzirdēti visādi brīnumi, ar savu auto gan pildos tikai statoil jau 1,5 gadus, nekādu problēmu.

    P.S. Tā trest mājaslapa.. 😀 Sadaļa – Sports – Pēdējais ieraksts 2004. gads. Cenas norādītas latos/santīmos.

    Bannerī norādītais telefona nummurs ar 7 cipariem.

    #326172
    Anonīms
    Neaktīvs

    nav ne vainas statoilam.. mēs tikai tur varam pildīt gadus 8ņus.. jā bet trests iekāpis auzās.. un shelu paķēra uz izbrīnu. nu redzēs vai atgriezīsies pilnībā

    #326173
    russo
    Participant

    Tauta… kādu kapronu smēķējam!?

    #326174
    Anonīms
    Neaktīvs

    Rotmanu 😛

    #326175
    LooNeY
    Participant

    Nu nez. Bija pirms gadiem 3 vai 4 precedents, ka sieviete nevarēja no rīta palaist dīzeli(Bija Janvāris, kad ‘ziemas’ dīzeļi sen ir stacijās.) Izrādijās, ka dīzelis galīg sasalis pa nakti ~ -25°C bij , arī pildījās tikai statoilā un uz citām DUS neskatījās virsū. Latus 200 tolaik nācās atstāt servisā. 😉 Gāja cīnīties vēl ar statoilu, jo pirms 2 dienām bija pildījusies un bija čeks, kā arī lepni ziņoja ka līdz -28°C vai cik tur, viņu ziemas dīzelis ir, bet tur priekšā birokrātiju siena…. Tā teikt no augšas vienkarši skatījās un spļāva virsū uz parasto mirstīgo.

    Pēdējā laikā vispār tur, praktiski 10c dārgāka degviela nekā citur, laikam pelna priekš parbrendošanos. Kafija arī tāda pliekana palikusi…. Jau kadu laciņu šim tīklam braucu garām. Ne tur bākā ko sakarīgu liet, ne kuņģī. 😉

    Man pa ceļam nav citi tresti, viņi visi pārbūvējas uz shelu vai kā?

    #326176
    Aldis
    Participant
    #326177
    topfano
    Participant

    Jā, esmu mazliet pārsteigts, interesanti

    #326178
    DeeMonS
    Participant

    Neredzu tur 100% apstiprinājumu.

    «Shell» pārstāvji aģentūrai BNS plašāku informāciju solīja sniegt vēlāk.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 14 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā