Skype videokonferences drīz būs 720p-HD kvalitātē

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Skype videokonferences drīz būs 720p-HD kvalitātē

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 24 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #150318
    samurajs
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/28_skype2videocall_1.jpg[/imgl]Tā kā daudziem tagad ir pieejams ātrs internets, starptautiskā komunikācijas sistēma Skype veic darbus, kas ļaus sazināties, lietojot augstas kvalitātes video.

    Turpmāk maksimālā videoattēla izšķirtspēja varēs sasniegt 1280 x 720, pie 30 kadriem sekundē. Protams, lai šādu video straumi apstrādātu, ir arī attiecīgas prasības: interneta caurlaides joslai vēlams sasniegt 1 Mbit/s uz abiem galiem. Arī CPU vēlams divkodolu ar taktsfrekvenci vismaz 1,8 GHz. Un, protams, vajadzēs arī attiecīgas izšķirtspējas web-kameru.

    Skype sadarbojas ar kompānijām FaceVision un InStore Solutions, un visdrīzākajā laikā pārdošanā nonāks trīs Skype-HD sertificēti webkameru modeļi.

    Var mēģināt Skype-HD notestēt jau tagad (tikai Windows). Lejuplādēt Skype 4.2.0.141 beta – šeit.

    #223734
    shady
    Participant

    Sen jau bija laiks par to domāt…

    #223735
    daGrevis
    Participant

    Nu jā, visiem jau, škiet, ir tās VGA izšķirtspējas kameras… 😀

    P.S. Bet priecē, ka Skype nesēž, bet dara… 🙂

    #223736
    nevertell
    Participant

    Fuj nē, tagad varēs redzet pumpas uz sejas. Tā pat nevienam nav hā dē webkams.

    #223737
    shady
    Participant

    Es nebiju domājis tīņu labās dūres treniņu, bet konferencēm un tāda tipa pasākumiem tas lieti noderētu.

    #223738
    Aldis
    Participant

    Ja nu kas.. saistīts raksts.. 🙂 https://www.bedre.lv/?id=read&show=556 Drīz arī konerences varēs vadīt sēžot pie TV! 🙂

    #223739
    bladez
    Participant

    Nav jau obligāti jābūt HD-webkamerai. Pietiek pilnībā arī pieslēgt foto/videokameru, un ar dažādu softu atbalstu, arī dažus mobilos var izmantot kā videokameras (think HTC)

    #223740
    RicoPico
    Participant

    bladez, pastāsti, lūdzu, sīkāk par tiem softiem foto/video kamerām. Es googli esmu pārracis, un neko sakarīgu atrast neizdevās. Kā Savu fotoaparātu “Sony Cyber Shot H20” piespiest strādāt kā web-cam?

    #223741
    shady
    Participant

    RicoPico – Esmu pamanījis, ka dažām kamerām ir iebūvēta funkcija – lietot kā PC kameru.

    #223742
    TrakaisKursis
    Participant

    A būs iespēja iztikt bez 720p HD? Ja dzelži nevelk 720, tad es skypeprāt varu iet šauties nost?

    #223743
    Aldis
    Participant

    Man ir viena ļoti veca kamera ar 3mpx laikam… 😀 strādā ar baterijām.. u.t.t. – domāju ar tiem pašiem 3mpx kā webkamera būtu oki, bet kad pieslēdzu pie kompja – tad labi ja 640×480 pikseļi tik strādā 🙁 Labprāt uzzinātu kādu softu ar kura palīdzību piespiest to lūzni strādāt ar 3mpx kā web kameru 😀

    #223744
    RicoPico
    Participant

    Shady, manai kamerai nav tādas iespējas by default. Mani interesē vai/kā ir iespējams kameru pieslēgt kompim ar trešajām metodēm, lai varētu dabūt video signālu.

    #223745
    msh
    Participant

    RicoPico wrote:

    Shady, manai kamerai nav tādas iespējas by default. Mani interesē vai/kā ir iespējams kameru pieslēgt kompim ar trešajām metodēm, lai varētu dabūt video signālu.


    TV/Capture card 😀

    #223746
    KristoZ
    Participant

    RicoPico, vari paprovēt šo variantu. (pirmais links) 😀

    #223747
    RicoPico
    Participant

    msh -> vajag USB

    KristoZ -> man ir “Sony Cyber Shot H20”, un tas nav tas pats, kas S60. 🙂

    #223748
    KristoZ
    Participant

    RicoPico, bet ko tas maina – doma jau paliek tā pati – Tavai kamerai takš ir AV izeja?!

    #223749
    RicoPico
    Participant

    Nē, manai kamerai nav AV izejas. 🙂

    #223750
    bladez
    Participant

    RicoPico wrote:

    Nē, manai kamerai nav AV izejas. 🙂

    Nav USB, nav AV izejas….. WTF tā par kameru? Ar ko tu pārsūti bildes uz PC?

    edit: Kāpēc jāmelo?

    Inputs and Outputs

    Accessory Terminal : Multi connector

    Audio/Video Output(s) : Yes via Mutli-Use Connector

    HD Output : Yes (1080i)

    USB Port(s) : Yes – USB2.0 Hi-Speed

    #223751
    Aldis
    Participant

    Nezinu, kurai kamerai digitālajai nav USB porta izvada, nu vienīgi ja caur memorij karti kačā iekšā/ārā!

    #223752
    linx
    Participant

    Tikai nez kam šo rezolūciju nets pavilks 😀

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 24 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā