Sludinājumi

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Noderīgas saites Sludinājumi

Tiek skatīts 5 ierakstu – 1 līdz 5 (no 5 kopumā)
 • Autors
  Ieraksti
 • #163240
  web33
  Participant

  Sveiki .

  Palīdziet notestēt šo lapu

  Obligāti no Mobila

  Google Play aplikācija standarta web

  Ieteikumus,kļūdas,labojumus,crash,error, kritiku lūdzu atstāj komentārā

  Paldies !

  #332639
  LAN
  Participant

  Nav laiksaimniecības sadaļas vispār un iztrūkst sadalījums pa novadiem (nujau kā ~ desmit gadus rajoni nepastāv!), pagastiem. Nav iespējams augšupielādēt vairākas bildes reizē. Ja ir vairākas bildes, nevar izvēlēties titulbildi. No datora augāupielādējot bildi izmet: “Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 24576 bytes) in /home/sspluslv/public_html/includes/compile/imglib.php on line 1”.

  #332640
  uldics
  Participant

  Rajoni bija daudz praktiskāk lietojami. Ja tautā tā iegājies, kāpēc lai tauta bez birokrātu piedalīšanās izmantotu klibas fantāzijas? Ja man kāds teiktu, ka man, latvietim, ar savu kaimiņu, latvieti, jārunā esperanto bez reāla labuma mums abiem vai vismaz vienam, tad kādas girsas dēļ lai es to darītu?

  #332641
  usins
  Participant

  Nav kategforijas (auto pa markām utt.) Cilvēki tomēr meklē kaut ko konkrētu konkrētā cenu diapazonā. Rajoni ir jāaizvieto ar novadiem. jābūt aktuālai informācijai. tas, ka vecie krabji vadās pa tajoniem, mazie jaunie klienti nezink ka tādi ir bijuši. un katru gadu kāds sasniedz pilngadību un ir gatavs pirkt auto utt. pēc 10 gadiem pensīši atcerēsies rajonu un sīkie vēstures stundās būs dzirdējuši tādu vārdu. Latvijas pasts piedāvā info par visām adresēm LV. Būtu iedeāli, ja jau aplikācija uzilt iespēju atklāt konkrētam pircējam precīzu atrašanās vietu(vietu kur apskatīt), lai atvērtos google maps un navigācija ved, kur pirkties. Nosaukums debili līdzīgs ss.lv ar to izteikts, ka missene. Neizskatās, ka šis ir SS.lv projekts.

  #332642
  Varonis
  Participant

  Man liekas, ka vēl vajag patestēt, ss. lv ir stiprs konkurents, par darbu var mēģināt meklēt te https://www.workin.lv/ darba sludinājumi

Tiek skatīts 5 ierakstu – 1 līdz 5 (no 5 kopumā)
 • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā