Somālijas pirāti saņem gūstā Internetu

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Somālijas pirāti saņem gūstā Internetu

Tiek skatīts 7 ierakstu – 21 līdz 27 (no 27 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #203249
    daGrevis
    Participant

    Cik zinu, tad tagag foxsk8 ir aizņemts, bet pie v3 strādā mefisto un azazul

    Es labprāt arī pievienotos izstrādes komandai, bet samurajs teica ka man jāruna par to ar foxsk8, bet kā jau minēju, viņs tagad ir aizņemts. 😀

    Maģiskais loks. 😀

    #203250
    samurajs
    Participant

    daGrevis: mefisto Datuvē ir azazul Notepadā 😀 😀 😀 Jā, bez Fox nekas te nenotiks…

    #203251
    daGrevis
    Participant

    Ä€… Skaidrīte, to gan nezināju. 😀 Un es domāju, abo diezgan līdzīgi pēc rakstura izliekas. 😀 Es gan visur esmu dG, kā mani nosauca Jaunzems un FireFoxsitis. 🙂 Nu tad kad foxsis atgriezīsies?

    P.S. Pārāk liels slinkums “ie’bold’ot” nikus. 😀

    #203252
    Aldis
    Participant

    Domāju ka nu atombumbas nevajag laist viņiem virsū! Kā arī jebkura cita kara darbība noved pie atbildes trieciena… ko var zināt kas tiem Somāliešiem pa štellēm, iespējams viņiem arī ir kādas raķetes.. u.t.t.. un ja kkas saies uz īso viņiem, un būs nokaitināti, var šaut… un vai to kādam vajag? Domāju ka nē!

    Un V3 vajag.. kgan man kā Firefox lietotājam viss ok vnm ir bijis un ir kautvai v2.0!

    #203253
    iKey
    Participant

    ja āfrikā būtu WOW atkarīgie, tad Somalija ātri vien beigtu pastāvēt

    #203254
    usins
    Participant

    Internetu kā tādu nepaņēma ciet. Ä€frikas valstsi var normāli sērfot visās lapās, kuras hostētas viņu kontinentā, tāta valsts iestādes nav cietušas, tikai še WOW atkarīgie un pārējo servisu lietotāji. Internetu pēc teorijas nav iespējams iznīciāt pilnībā. Vienkārši Ä€frikā tagad ir savs lielas Tīkls!

    #203255
    Mr.Death
    Participant

    …bet valsts iestādēm IR nepieciešams ārzemju nets :>

Tiek skatīts 7 ierakstu – 21 līdz 27 (no 27 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā