Spambotu uzlidojums

Sākumlapa Forumi Software Antivīrusi un FireWall Spambotu uzlidojums

Tiek skatīts 6 ierakstu – 1 līdz 6 (no 6 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #146005
    samurajs
    Participant

    Es tā ieslēdzu Notepadu agri no rīta pirms darba un redzu – 40 viesu skatās mūsu portālu! Padomāju… jomajo, vai tad viņiem miegs nenāk? Ziņkāres dzīts ielīdu adminpanelī un ko redzu? Bēdīgi pazīstamās IP 32.xxxxx…, 65.xxxxx…, 216.xxx…, kurām nav pat valsts piederības. Spamboti sitas kā mušas pret stiklu un iekšā netiek! 😀

    Labi, lai ir pie mums mazliet grūtāk piereģistrēties, toties drazas iekšā netiek. Citos IT portālos stāvoklis ir katastrofāls; vajadzēs daudzas stundas , lai satīrītu to cūcību… Tā bija labā ziņa.

    Skumjākā ziņa – spamboti veic nepārtrauktus lapas pieprasījumus un līdz ar to bremzē serveri. Tāpēc brīžam Notepads iet lēni.

    #170383
    Foxsk8
    Participant

    Gan es ko izdomāšu pret šiem kretīniem. Redzu, ka mana aizsardzība strādā, neviena spambota. Domāju uztaisīt vienu sākuma lapu ar login iespējām, tādā veidā tikai reģistrētie lietotāji tiks iekšā, un apakšā varētu linku uzlikt priekš ciemiņiem, lai tie varētu visu redzēt bez reģistrēšanās. Kaut ko izdomāšu.

    #170384
    usins
    Participant

    Nobloķē tās ip 🙂 vnk nevilks tik traki lapu 🙂

    #170385
    Foxsk8
    Participant

    Tagad vajadzētu būt ok. Ar .htaccess failu padarbojos. Redzēsim.

    #170386
    samurajs
    Participant

    Laikam htaccess visai mazefektīvs. Sēd lopiņi no virtuālām IP 64…,66…,74…,189… un dūc kā dullas mušas. Iekšā netiek, bet gaisu jauc! Iesaku nobanot uz laiku visus IP, izņemot Latvijas.

    #170387
    Foxsk8
    Participant

    Nav jau problēmu nobloķēt. Vienkārši paņemu IP adreses sākumu piem 66.249 un lieta darīta.

Tiek skatīts 6 ierakstu – 1 līdz 6 (no 6 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā