Start Menu 7 3.62 – uzlabota Windows 7 Starta izvēlne

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Start Menu 7 3.62 – uzlabota Windows 7 Starta izvēlne

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 57 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #234208
    web33
    Participant

    Kas var būt labāks un ērtāks par šo !

    [img]https://bildites.lv/images/qfid6o2mjgdn8y9j5pe7_thumb.png[/img]

    #234209
    Aldis
    Participant

    Vistai man netīk ka visa mapīšu čupa ir sabāzta vienā kubikā, takā es arī daru kā pirmajā komentārā DMG minēja, cenšos salikt visu pa pāris kategoriju mapēm, man XP sistēma – ka izlec malā šķiet ērtāka, un search bezmaz nevcajadzīgs, lai meklētu lietas kuras stāv jau deguna galā! 😀 (Tāpēc man nebūtu ātrāk – [start]>P-A-I-N…, bet ar peli – klik, klik, klik! 😀 )

    Š ī būda iespējams nav slikta, lai tik vēl izdomā search… kgan.. nekas dižs! 🙂

    + Web33, mans vēl nogrieztu ikonas mazākas.. 🙂 + pārslēgtu uz “Lists” skatu. 🙂 Aizņemtu tā būdiņa mazāk vietu un nebūtu jāskrollē 🙂

    #234210
    web33
    Participant

    Aldis wrote:

    Vistai man netīk ka visa mapīšu čupa ir sabāzta vienā kubikā, takā es arī daru kā pirmajā komentārā DMG minēja, cenšos salikt visu pa pāris kategoriju mapēm, man XP sistēma – ka izlec malā šķiet ērtāka, un search bezmaz nevcajadzīgs, lai meklētu lietas kuras stāv jau deguna galā! 😀 (Tāpēc man nebūtu ātrāk – [start]>P-A-I-N…, bet ar peli – klik, klik, klik! 😀 )

    Š ī būda iespējams nav slikta, lai tik vēl izdomā search… kgan.. nekas dižs! 🙂

    + Web33, mans vēl nogrieztu ikonas mazākas.. 🙂 + pārslēgtu uz “Lists” skatu. 🙂 Aizņemtu tā būdiņa mazāk vietu un nebūtu jāskrollē 🙂

    List skats ir garš -apjuksi pirms nebūsi pieradis , ikonas ir ok ,bet varēja būt mazākas(padomāts arī par pensionāriem)bet ar laiku ceru ka varēs regulēt,man skrullis ir labi noregulēts ,pat viens tikšķis nesanāk 🙂 + augšā ir search(laba manta)

    #234211
    Kefīrs
    Participant

    Vēl jau var arī paņemt Fences un visu sagrupēt. Nekādu problēmu kaut ko atrast. 😉

    #234212
    makis30
    Participant

    web33 wrote:

    Kas var būt labāks un ērtāks par šo !

    [img]https://bildites.lv/images/qfid6o2mjgdn8y9j5pe7_thumb.png[/img]


    divi šie?? :D:D

    #234213
    migors
    Participant

    Uzliku šito un noņēmu, rijīgs un bremzīgs.

    #234214
    Mateus
    Participant

    I nafig shitaadu kaku instaleet 🙂

    To ko nevar atrast, ieraksti nosaukumu un peec sekundes jau atrasts 😉

    #234215
    web33
    Participant

    migors wrote:

    Uzliku šito un noņēmu, rijīgs un bremzīgs.

    Nav ko sēdēt uz 512Ram 😀

    #234216
    Imhoteps
    Participant

    Nettwerk/Web33 – jums uz šejieni: mac.tunt.lv

    #234217
    web33
    Participant

    Imhoteps wrote:

    Nettwerk/Web33 – jums uz šejieni: mac.tunt.lv

    Tad jautājums,ko linux te dara ? Diskriminācija

    #234218
    Jaunzems
    Participant

    web33 wrote:

    Imhoteps wrote:

    Nettwerk/Web33 – jums uz šejieni: mac.tunt.lv

    Tad jautājums,ko linux te dara ? Diskriminācija


    mac nav OS, uz linux taisītās – ir nu, labāk palika, azazul?

    #234219
    azazul
    Participant

    Linux nav OS, linux ir kernelis.

    #234220
    Crow
    Participant

    Vispār jau Mac OS ir pilntiesīgs OS un Mac OS X ir uz UNIX taisīts.

    #234221
    Eudoxus
    Participant

    Es arī parasti lieliski tieku galā, izmantojot search opciju. Nav bijis, ka šādi kādu aplikāciju nevaru atrast. Viss notiek ātri. Tāpēc arī neredzu nekādu jēgu instalēt uz savas kastes šādu bardaku.

    #234222
    root
    Participant

    Vispār jau Mac Os ir nepilntiesīgs bling-blings Apple fanu puikām, kas praktiski ne uz ko vairāk kā spīdēšanu un labu izskatīšanos nav spējīgs. Tas ir tas pats, kad, ja tev ir miljons, tu vari atļauties uzturēt blondu garkājainu radījumu ar C izmēra krūtīm, spīd un laistās, uhh, bet tajā smadzenītē neturas nekas vairāk par 3 dažādu nagu laku nosaukumiem. Nu labāk palika, Crow, Jaunzem un Apple fanboy?

    #234223
    Crow
    Participant

    DD izmēra, if possible 😀

    Nekad neesmu noliedzis, ka Apple ir bling-bling craps, man tik patīk kasīties 😀

    Attiecībā uz tēmu: šodien jau novācu šo brīnumu. Kaut kā nepatikās, laikam tomēr visiem “keyboardistiem” taisnība un man nāksies pierast, kamēr daleks, ka tas patiešām ir ērtāk 😀

    #234224
    web33
    Participant

    TavaMaate wrote:

    Vispār jau Mac Os ir nepilntiesīgs bling-blings Apple fanu puikām, kas praktiski ne uz ko vairāk kā spīdēšanu un labu izskatīšanos nav spējīgs. Tas ir tas pats, kad, ja tev ir miljons, tu vari atļauties uzturēt blondu garkājainu radījumu ar C izmēra krūtīm, spīd un laistās, uhh, bet tajā smadzenītē neturas nekas vairāk par 3 dažādu nagu laku nosaukumiem. Nu labāk palika, Crow, Jaunzem un Apple fanboy?

    Tad jau tavs OS ir kā lēta palaistuve,katram sētas krancim pieejama,ņem kas grib,drā.. kam nav slinkums,palaiž pa apli(torrentos) + vēl zarazu noķer 😀 ja nēsi bijis nodrošinājies ar datorprezi .(bet ja pa tēmu katram ir savi +/- ) tēma slēgta

    #234225
    root
    Participant

    Nē webiņ, mans os ir darba zirgs. Tā strādā, tam ir veidots un tā arī izskatās.

    tēma atvērta . Pēdējā zaraza man bija tikai paša stulbuma dēļ (nezināmas izcelsmes fleška FTW).

    #234226
    rATRIJS
    Participant

    Jebkurš OS var būt darba zirgs, tik jāmāk to izmantot un sakonfigurēt. Pasaki tad ko tādu var Win/Lin un nevar Mac? Un/vai otrādi?

    #234227
    Jaunzems
    Participant

    bļaģ… sākās…

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 57 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā