Start Menu 7 3.62 – uzlabota Windows 7 Starta izvēlne

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Start Menu 7 3.62 – uzlabota Windows 7 Starta izvēlne

Tiek skatīts 41 ieraksts (no 57 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #234228
    root
    Participant

    rATRIJS wrote:

    Jebkurš OS var būt darba zirgs, tik jāmāk to izmantot un sakonfigurēt. Pasaki tad ko tādu var Win/Lin un nevar Mac? Un/vai otrādi?

    Pārlikt uz citu kasti nevar… Gribi osx? 😀 pērc apple 😀 Hackintosh? Give me a break. Uz mac NAV nevienas kaut cik jēdzīgas izstrādātāja vides, nav nevienas jēdzīgas IDE. Tās java šitfaili kas tur ir ir domāti id**iem. Ja tu sēdi uz mac un par to priecājies, značit tu vai nu esi mājsaimniece vai nu tērēts. Cmoon. Es labprātāk tad softu veidošu uz Android.

    #234229
    Nettwerk
    Participant

    WTF, es neesu apple fanboy etc… Tas ka lietoju Macintosh, tas nepadara mani par mudaku utt. MacOS X ar versiju 10.5 ir zem Unix 03 sertifikaata. Otrkaart, visiem Linpistiem atgaadinaashu, ka MacOS X kodols ir FreeBSD, bet UI ir Apple taisiitais. Jautaajums paliek, eertaak ir dariit caur pakalju konsolee raadot, iiso sapraatu par app-get (neko vairaak nemaak), vai tajaa pashaa laikaa eertaak un aatraak UI izmantojot?

    Unix 03: https://en.wikipedia.org/wiki/UNIX_03

    #234230
    usins
    Participant

    emz, pietiek ar programmas nosaukumu…. to gan var atcerēties…

    spied start un sāc rakstīt programmas nosaukumu, un izmetīs šu sarakstu ar programmām, kuras atbilst kriērijiem

    #234231
    rATRIJS
    Participant

    OK netaisīšu te fleimu par un ap OSiem, bet tik pateikšu šo:

    nelietoju IDEs – neredzu tam pilnīgi nekādu jēgu priekš sava (nerunāju pa savu darbu, kur lietoju Aptana) WEB developmenta (neskaitot Flash, iespējams, bet tas tāpat ir mēsls + JAVA, bet to izmanto reti kura lapa. OK – .NET māsķeri paliks pie Win, bet man netīk enterprise valodas un es tās nelietoju). Lietoju TextMate un, diemžēl, nav tikpat labas alternatīvas uz citām sistēmām (E-TextEditor tam tuvojas. Lietojams tas ir, pagaidām, uz Win). Un par džaviskajām IDE – kas tev nepatīk? Zinu daudzas kompānijas, kuras izmanto Eclipse kā savu izstrādes vidi – teiksi, ka arī viņi visi ir durņi? + uz Mac ir vairākas citas labas IDEs, kas nav JAVA. (neesmu gan lietojis, tādēļ vairāk teikt nevaru).

    Un pieņemsim, ka esmu mājsaimniece – 90% cilvēku ir mājsaimnieces (aka ne visi ir programmētāji). Ja jau mājsaimniecēm patīk, tad tas ir tieši tas ko vajag un pats vien esi nofeilojis…

    #234232
    root
    Participant

    rATRIJS wrote:

    […] nelietoju IDEs – neredzu tam pilnīgi nekādu jēgu priekš […] WEB developmenta […] . Lietoju TextMate un, diemžēl, nav tikpat labas alternatīvas uz citām sistēmām […] Zinu daudzas kompānijas, kuras izmanto Eclipse kā savu izstrādes vidi […] uz Mac ir vairākas citas labas IDEs, kas nav JAVA. (neesmu gan lietojis, tādēļ vairāk teikt nevaru). Un […] esmu mājsaimniece


    You rock, dude. /skaļi smiekli/

    #234233
    azazul
    Participant

    rATRIJS, Jaunzems, web33 : a davai ka sāciet rakstīt blogus, lai nebūtu offtopiks jātaisa.

    Varēsiet savas “dziļās patiesības” bārstīt cik tik nu uziet.

    Tas ļautu citiem vieglāk ignorēt jūs.

    #234234
    prusaks
    Participant

    Windows XP var izmantot run, vajadzīgo pragrammu shortcutus jāsamet system32 mapē un windows poga + r, shortcut nosaukums un ok. Ja izmanto piem. pirmos 3-5 burtus visām programmām, tad nemaz nevajag nekādus wind vista/7 searchus.

    #234235
    root
    Participant

    Prusak, FTW! +19192828101!

    #234236
    kuuminsh
    Participant

    āksts zem nicka tavamate stipri atsit pēc pajola KasparsRTK vai RTKKaspars.. kā nu tam cirvim bija..

    Nettwerk

    “WTF, es neesu apple fanboy etc..”

    LOL :DD

    Š itais ***kurš pilnīgi visās tēmās lien ar tekstiem… “priekšmets kurš tiek apskatīts ir ***un nav nekā labāka pa apple produktiem” ***ka ndeesot nekāds aboļa fans :>

    mhhh

    #234237
    migors
    Participant

    web33 wrote:

    migors wrote:

    Uzliku šito un noņēmu, rijīgs un bremzīgs.

    Nav ko sēdēt uz 512Ram 😀

    Jā nav ko muldēt man ir divi Xeon procesori un rama atlikām, bet tā instalējot visādūs sūdus tev nepietiks nekādu dzelžu. Es personīgi redzot lieku procesu vienmēr izvēlos to likvidēt. Kad renderē video vai spēlē spēlītes tas atstāj savu iespaidu.

    #234238
    web33
    Participant

    migors wrote:

    web33 wrote:

    migors wrote:

    Uzliku šito un noņēmu, rijīgs un bremzīgs.

    Nav ko sēdēt uz 512Ram 😀

    Jā nav ko muldēt man ir divi Xeon procesori un rama atlikām, bet tā instalējot visādūs sūdus tev nepietiks nekādu dzelžu. Es personīgi redzot lieku procesu vienmēr izvēlos to likvidēt. Kad renderē video vai spēlē spēlītes tas atstāj savu iespaidu.

    Kur ko instalējot visādūs sūdus ??? Man OS defaultā stāv,nekas nav tunets un chipots ko murgo ?

    Nav ko pirkt Xeon proci MAXIMA uz akcijām, ja nu gadijās sēdi uz Tetra.

    #234239
    Edžus
    Participant

    OFFTOPIC aizgājis, kauns nav? Cik var gvelzt to bullšitu par OS? Katram savs, vēl nav pielecis, luņu bars! LUŠ…U! Notepad pat vairs nevar normāli palasīt sakarīgus komentus, tikai k-kāda hu*ņa visiem birst ārā!

    P.S. Nevarēju noturēties…

    #234240
    runcio
    Participant

    Stat1CX wrote:

    Neredzu šim visam nekādu jēgu, kopš brīža kad iekš start menu ir search, visa šis mapju kaudze un rakāšanās pa tām ir kļuvusi pilnīgi lieka. Nospied start pogu, ieks search ieraksti vajadzīgās programmas pirmos burtus un done, nav jārokas pa mapēm, iet daudz ātrāk nekā ar veco win xp start menu.

    +10 🙂 in Vista

    #234241
    root
    Participant

    kuuminsh wrote:

    āksts zem nicka tavamate stipri atsit pēc pajola KasparsRTK vai RTKKaspars.. kā nu tam cirvim bija..


    Pirmais bija kkāds pajolis no Face. Tagad Kaspars no RTK. Da bl** apradjelisj tak vienreiz. Ä€murgalva. Ja ne, tad tinies pie DL uz elektronu, ja jau visi, tad visi. Lai tā būda rūc.

    #234242
    Ixtys
    Participant

    Es biju uzlicis uz XP un tas kāra nost OS… 🙁

    #234243
    shb-
    Participant

    spiežam labo peles ausi uz taskbar, Toolbars > New Toolbar.., izvēlamies mapi ar shortcutiem un aidaa. Vieniigais -, ka pašam jamenedžē visi šortkati, kad kkas tiek instalēts, uninstalēts etc.

    Un piekrītu, ka search funkcija iekš start menu atrisina 98% probleemu. ne reizi neesmu vēris vaļā, tikai searchoju.

    #234244
    Mad182
    Participant

    Man ir piebindotas taustiņu kombinācijas visām programmām, ko ikdienā lietoju, piem:

    winkey+f – firefox

    winkey+t – terminālis

    winkey+g – gimp

    winkey+p – mūzikas atskanotājs

    u.tml.

    Kombinācijas nav tikai tādām programmām, kuras tiek lietotas ļoti reti. Start menu kā tāds nmanuprāt ir nepraktiska ideja, ja daudz izmanto datoru. Sniegties pēc peles lai palaistu programmu ir kaut kā ļoti gari.

Tiek skatīts 41 ieraksts (no 57 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā