Sūdzību vakars – DATO.lv

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Viss pārējais Sūdzību vakars – DATO.lv

Tiek skatīts 4 ierakstu – 21 līdz 24 (no 24 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #293933
    usins
    Participant

    Nē, ir jau kantori kur leito. Pat brīnos. Bija te viens kantoris. Viss birojs uz Ubuntu 12.04 LTS un Libre Office jaunākais. Un visi strādā, arī sekretāre un nekāda vaina. Tas tik galvās iesēdies, ka bez windows nekur. Drīz Steam azies kārtīgi un tad būs cita aršana. Kolēģis jau darbā siekalojas 😀

    #293934
    shady
    Participant

    usins – Patiesībā sakot, nebūtu “datoriķi”, kuri visiem useriem iesaka labāk lietot windows, linux sen kā būtu krietni lielākā skaitā. Tas tāpat kā ar browseriem – visu izšķir firmas admins vai datoriķis, kurš instalē kompi.

    #293935
    ruukjis
    Participant

    Nu tā gan gluži nebūs. Tevis teiktais attiecas uz maziem uzņēmumiem. Lielajās korporācijās lēmumus pieņem padomes. Un ļoti bieži tiek pieņemts lēmums par labu MS sistēmāma, tāpēc ka MS tādos gadījumos piedāvā pievilcīgākas cenas, idividuālu atbalstu, bezmaksas kursus, lietas, ko Linux komūna (palabojiet, ja kļūdos), nemaz nespēj piedāvāt.

    Es šeit nekādā gadījumā neaizstāvu MS, es aizstāvu sevi kā “datoriķi” – ja es savā kantorī pašrocīgi sāktu instalēt visiem pēc kārtas Linuxoīdus, tas ļoti ātri beigtos ar manis atlaišanu.

    #293936
    usins
    Participant

    Emz, ej un ieskaidro cilvēkam lietot linux, ja viņš par internetu uzskata Internet Explorer ikonu, un j tā no labās malas pārlikta uz ekrāna centru, sāk stresot, es negribēšu veikt supportu 24h dienā, lai ieskaidrotu kāpēc nav tāda un šitāda poga un āpēc neiet viņa karogs spēle un kāpēc flash video gļuko.

    Linux ir labs, ja to ievieš uzņēmumā no nulles, vai veic pienācīgu sagatavošanos. Ir samērā grūti dabūt normālu biroja tehniku, kura sadarbosies ar Linux (printeri ar vairākiem trejiem, tīkla skenēšana, faksēšana, utt.) Bet tas viss ir izdarāms, ja pie tā tiek piedomāts un nav pārāk dziļi iegājis Microsoft risinājumos.

    P.S.- Neveina firma neļaus datoriķim izvēlēties vienpersoniski kāpēc jālieto tāds un šitāds risinājums. Normāli ir to izlemt balstoties uz citu pieredzi un izpētot risinājuma ieviešanas izmaksas un vai tas atmaksāsies un vai būs lētāk par esošo risinājumu, jo nav jēgas mainīt, ja tas labi strādā.

    P.P.S.- Klientam, diemžēl, vienmēr taisnība. Ir vēl 10 kantori Liepāja un 101 feģas, kas izdarīs viņam pa prātam. Tas ir galvenais, kāpēc netiek spiests linux. Man nepatī aizņemties naudu, man patīk to pelnīt.

    Tik pat labi, Tu vari reklāmrakstos pie produkta pierakstīt, ka tā ir kaka, bet leic tikai tāpēc, lai dabūtu naudu. Redzēs, cik daudz reklāmrakstu būs pēc mēneša….

Tiek skatīts 4 ierakstu – 21 līdz 24 (no 24 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā