Sūnu ciems Liepāja

Tiek skatīts 7 ierakstu – 1 līdz 7 (no 7 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #162694
    Andron MacBeton
    Participant

    Noraustijās Liepājā štrome, pazuda internets abiem klaunu kantoriem – Ostkomam un Elektronam.

    Kādam varbūt ir trešais klaunu kantoris, Kernelis?

    Perdali biznesmeņi ieekonomē uz UPŠ iem, gnīdas >:-E

    #328663
    SWC
    Participant

    pats vainīgs ka safanojies pa to kreiso pieslegumu ka dzivokli ienak ETH vads nevis normas optikas vads man ar Ostkom optiku nekadu problemu, viss strada bez problemam

    #328664
    Andron MacBeton
    Participant

    Kāds sakars?

    Runa ir par to ka ieekonomē uz UPšiem.

    Tur pat UPSi nevajag, tur ar palielāku kondensatoru pietiktu. Bljin. Zvanu atkal Ostkomam, Krisķina melo ka meistars esot bijis. Nu nafig melot? Nu atzīstās ka ir pajolkantoris un nomet kādu eiriku no rēķina.

    #328665
    MeistarsUnVergs
    Participant

    Virsrakstā kļūda. D un N neatrodas blakus uz klaviatūras, bet betončikam pālī jau ir piedodams.

    Un pieliksi upsi katrai tīkla iekārtai? Pagaidi 3 minūtes un internets atkal būs. Viens raunds World of Tanks kamēr esi AFK neko daudz nemainīs.

    #328666
    usins
    Participant

    Nu man mājā ienāk optika. Elektrības raustīšana neko nemaina… plus man sanāk panelis tieši galvenajā ostkom mītnē laumenē…. nevajag gudri liet, pašam moš routeri pārkonfigurēti un jūtīgi uz visādu drazu? Pašam viss noupšots? Patīk šie dirsēji, kuri nekur nav tikuši, ja nesakita mentiem uzskaitē…

    #328667
    3Dklucis
    Participant

    Nezin mums liepajs cietumē vis zajebis funkcionē!!!!!!!!!!!!!!:D

    Tā pat karostē zemūdenē nekādu problēmu…

    #328668
    Andron MacBeton
    Participant

    Es dzeru, teu reibst?

    Kā mana routera konfigurācija var izglābt nokārušos switchu?

Tiek skatīts 7 ierakstu – 1 līdz 7 (no 7 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā