Tautas skaitīšana – mahinācijas ar datiem

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Tautas skaitīšana – mahinācijas ar datiem

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 43 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #262856
    LooNeY
    Participant

    😀 Visa huiņa šitā ir ”priekš statistikas” ja ta būtu ta būtu 5 jautajumi – vards uzvards, tautība, kur dzīvo, strādā/nestrādā, personas kods UN VISS! mana ome piedalijās pirmajā tautas skaitīšanā pēc kara un tā ar bij statistikai un bij tiešām 5 jautājumi…

    Nevis 99 bezjēdzīgi, bezsakarīgi jautājumi kā ‘vai jums mājā ir toalete?’ vai ‘Personas kārtas nummurs mājsaimneicībā?'(sanāk jasanummurē kurš vairāk mazgā grīdu kurš mazāk ģimenē) vai ‘Kurā gadā māja kurā dzīvojat ir celta?’ Kas tas pa stulbumu???? :warn:

    PSC!… Ne es dzivoju LV ne mana ģimene kura dzīvo ārzemēs neko neskaitīsies jo mēs uzskatam ka tas ir rekets un kautvai pagaidām tiek sacīts ka ”tikai statistikai” velāk 100% ka būs izmantoti šitie dati lai tikai padarītu vēl sliktāku tavu dzīvi jo na*ren jaizprašņā PILNĪGI VISS līdz pēdējam kas saistīts ar tavu dzīvi ja tas ir ”statistikai” ???? :mod: BARS!

    #262857
    shadowmen
    Participant

    m_janis wrote:

    shadowmen wrote:

    No kurienes tāds info???Es uzdūros šitādam-”Sistēma izmaksājusi 24 006 lati, savukārt audits 11 434 lati”(tvnet)

    Neapstrīdu tevis nosaukto summu,bet tik tā interēsē no kurienes tik lielu dabūji.


    Nu nez, man šodien sanāca neoficiāli pie kafijas tases runāt ar pazīstamu, stipri augstu stāvošu personu (darbs rada šādas iespējas 😀 ) un tika nosaukts stipri lielāks cipars par D_L rakstīto – tiesa, ne par softa istrādāšanu, bet par visu skaitīšanas pasākumu kopā.

    Domājams, dažas “galvas ripos” – bet šaubos, vai tās, kurām būtu jāripo.

    Nju par visu pasakumu kopa noteikti,ka ir ap pusmiljonu(musu bagata valsts jau zem miljona reti ko vispar sak),bet nedomaju,ka pati sistema tik dargi…

    #262858
    bumbulis
    Participant

    Nevis tautas skaitīšana, bet drīzāk iztaustīšana, kur vēl ko varētu aplikt ar nodokļiem…

    #262859
    Arcis
    Participant

    Man sākumā bija doma doties un aizpildīt to anketu internetā, bet nu tagad tā vēlēšanās ir zudusi pa visam… 🙂

    UN vispār pēc šādām viņu pieļautām kļūdām lai es tagad mēģinātu pieslēgties ar internetbankas datiem? Nu nē! 😀

    #262860
    iKey
    Participant

    Man arī bija galvā pavīdējusi doma pieskaitīties, bet pārdomāju un nolēmu dzert alu un spēlēt World Of Tanks

    #262861
    msh
    Participant

    LooNeY wrote:

    😀 Visa huiņa šitā ir ”priekš statistikas” ja ta būtu ta būtu 5 jautajumi – vards uzvards, tautība, kur dzīvo, strādā/nestrādā, personas kods UN VISS! mana ome piedalijās pirmajā tautas skaitīšanā pēc kara un tā ar bij statistikai un bij tiešām 5 jautājumi…

    Nevis 99 bezjēdzīgi, bezsakarīgi jautājumi kā ‘vai jums mājā ir toalete?’ vai ‘Personas kārtas nummurs mājsaimneicībā?'(sanāk jasanummurē kurš vairāk mazgā grīdu kurš mazāk ģimenē) vai ‘Kurā gadā māja kurā dzīvojat ir celta?’ Kas tas pa stulbumu???? :warn:


    Tāpēc ka vismaz kāds domā tālāk par savu degungalu un piemeta visādām statistikām nepieciešamos jautājumus klāt. Tiko pēc kara latvijas brīvvalstij varbūt bija pajāt visādas statistikas, galvenais uzzināt, cik cilvēku dzīvo, bet, reku tev piemērs par amūrikāņu 1890. gada statistiku , kā redzi, tur ir manāmi vairāk par pieciem lauciņiem 🙂

    #262862
    iKey
    Participant

    vēl lielāks stulbums…. izlasiet paši

    un ko lai dara, ja man nav tās interneta bankas un e-paraksta

    #262863
    niki
    Participant

    ZuliXP wrote:

    vēl lielāks stulbums…. izlasiet paši

    un ko lai dara, ja man nav tās interneta bankas un e-paraksta

    Tad gaidi ciemiņus…

    Quote:

    Tos, kuri nebūs aizpildījuši tautas skaitīšanas anketu internetā, laikā no 17.marta līdz 31.maijam tautas skaitītāji apciemos dzīvesvietā. Par to, vai pie durvīm zvana tautas skaitītājs, vari pārliecināties, palūdzot uzrādīt apliecību ar fotogrāfiju. Tautas skaitītājiem atbilstoši Tautas skaitīšanas likumam ir tiesības ierasties pie Jums laikā no 7:00 līdz 21:00. Š aubu gadījumā zvani 80000777.

    #262864
    shadowmen
    Participant

    Es sevi neuzskatu par patstāvīgu Latvijas iedzīvotāju, līdz ar to neskaitīšos.

    #262865
    Bekons ar olām
    Participant

    shadowmen wrote:

    Es sevi neuzskatu par patstāvīgu Latvijas iedzīvotāju, līdz ar to neskaitīšos.


    Par analfabetu arī neuzskati?

    #262866
    shadowmen
    Participant

    Bekons vairāk kā gadu biju Londona,tagad it kā atgriezos,bet izskatās,ka ilgi nepalikšu.Un pēc tautas skaitīšanas noteikumiem,ja neesi Latvijā bijis gadu,tad nedrīksti sevi saukt par patstāvīgu LV iedzīvotāju.

    Un man liekas,ka Tu esi analfabēts,jo katram ir dotas iespējas aizbraukt,un es varu sevi saukt par nepatstavīgu Latvijas iedzīvotāju.Un dotajā brīdi man ir izdevīgāk būt NEPATSTÄ€VĪGAM LATVIJAS IEDZĪVOTÄ€JAM(jo tad man nebūs jāskaitās šajā sviestā)..

    #262867
    shadowmen
    Participant

    Starp citu ja vēl kāds nezin sods par neskaitīšanos nebūs.(kārtējā cilvēku muļķošana).

    #262868
    niki
    Participant

    PLDS par info 🙂

    #262869
    ruukjis
    Participant

    Ne jau dzīvesvieta nosaka to, ka tu esi patstāvīgs idiots…

    #262870
    Kon
    Participant

    Īstenībā, gadījumā ar mūsu valsti, šos pēdējos vārdus varētu atspēkot.

    #262871
    Bekons ar olām
    Participant

    shadowmen wrote:

    Bekons vairāk kā gadu biju Londona,tagad it kā atgriezos,bet izskatās,ka ilgi nepalikšu.Un pēc tautas skaitīšanas noteikumiem,ja neesi Latvijā bijis gadu,tad nedrīksti sevi saukt par patstāvīgu LV iedzīvotāju.

    Un man liekas,ka Tu esi analfabēts,jo katram ir dotas iespējas aizbraukt,un es varu sevi saukt par nepatstavīgu Latvijas iedzīvotāju.Un dotajā brīdi man ir izdevīgāk būt NEPATSTÄ€VĪGAM LATVIJAS IEDZĪVOTÄ€JAM(jo tad man nebūs jāskaitās šajā sviestā)..


    Tev vēl joprojām nepielēca…

    #262872
    Brutto
    Participant

    Mjā, shadowmen tā arī nesaprata kur viņa kļūda:)

    LooNeY, iepriekšējā tautas skaitīšanā jautājumi bija krietni vairāk. Tiesa gan, tie bija mutiski no tautas skaitītājiem un vajadzēja pastāstīt gan par to kad un kādas mācību iestādes esi beidzis, gan arī par ienākumiem un izdevumiem u.c.

    #262873
    msh
    Participant

    KoЯn wrote:

    Īstenībā, gadījumā ar mūsu valsti, šos pēdējos vārdus varētu atspēkot.


    Gaumes jautajums. Ēnuvīra mīļotajā dzīvesvietā vienīgie gudrie cilvēki ir mahinatori, bet pārējie vairāk vai mazāk ir dārzeņi.

    #262874
    shadowmen
    Participant

    Gnomik-gan jau,ka neesmu vienīgais,ko uzskati par idiotu,un tici man, daudzi cilvēki tevi uzskata par tādu…

    Bekon-nu kļūdījos,pārdzīvošu,tikai neuzskatu,ka uzreiz esmu analfabēts(latviešu valoda nav vairs tik svaigā atmiņa).Un sajaukt vārdus patstāvīgs un pastāvīgs nav nekas tik analfabētisks(tik pat labi tu neizproti vārdā analfabēts jēgu,izlasi,ko nozīmē analfabēts).Uzskatu,ka šādā veidā tu parādīji savu bērnišķību.

    #262875
    [email protected]
    Participant

    Jautajums!Kadai vajadzibai pastav Pilsonibas un Migracijas lietu Parvalde,VID,Arlietu un Iekshlietu ministrijas?Visi dati ir tur atrodami.Ja kadam vajag,lai tur meklee!Jeb varbut shos”kungus”un”damas”nedrist lieku reizi traucet no kafiju dzershanas utt.?

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 43 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā