TCP limits – parasti 10 savienojumi

Sākumlapa Forumi Software Internets, P2P un Serveru programmatūra TCP limits – parasti 10 savienojumi

Tiek skatīts 6 ierakstu – 1 līdz 6 (no 6 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #148926
    aoma
    Participant

    halfopen limit

    atver papildus TCP savienojumus, noderīgi, ja izmanto P2P

    Uzdūros interesantam softiņam, ļoti noderīgs tiem, kas lieto P2P klientus un sūdzas, ka web brauzeri velkas kā gliemeži. 😀

    Domāts cilvēkiem, kas neprot tcpip.sys pierediģēt manuāli, saglabā bekapu. :warn:

    darbojas gan uz XP, gan Vistas. ups, reku links:

    https://maiss.02.lv/maiss.php?action=skatit

    #201474
    ob1
    Participant

    Paldies! Varbūt noderēs. Parasti to limitu nomainu ar nLite, bet var rasties situācija, kad šis noder.

    Š ajā sakarā man ir viens jautājums:

    Plānoju uzlikt M$ SQL uz XP un lietot to kā datubāzes serveri. Tas TCP limits bija šķerslis, bet to var nolabot. Jautājums ir par to cik likumīga ir šāda labošana, kad zvanīju uz M$ suportu, šamējie teica, ka licences noteikumi to nepieļauj.

    Tātad – vai šis labojums atbilst licences nosacījumiem?

    P.S. novilkt var arī šeit: https://half-open.com/

    #201475
    Foxsk8
    Participant

    Cik atceros, labot nevar, tur tev droši ka būs taisnība par to licenzi. Vismaz uz windows server 2003 laikam tie limiti bija noņemti jau standartā, ja nu plāno veidot kādu tīklu, labāk pastīties uz Server OS pusi.

    #201476
    ob1
    Participant

    Server OS ir dārgas (man ir server licences, bet klientiem būs jāpērk un medicīnai šobrīd ar naudu ir švaki.).

    Man tās visas serveru lietas nevajag, tur darbosies tikai SQL.

    Š eit ir teikts, ka tas ierobežojums parādījās sākot ar SP2. Ja man tas XP ir pirkts, kad vēl nebija SP2, vai tad uz mani tas limits attiecas?

    #201477
    Crow
    Participant

    Kā tad, ka attiecas. Līdz ar SP2 nāk līdzi jauna EULA.

    #201478
    ob1
    Participant

    Tā, skatos to EULA:


    You may permit a maximum of ten (10) computers or other electronic devices (each a “Device”) to connect to the Workstation Computer to utilize the services of the Product solely for File and Print services, Internet Information Services, and remote access (including connection sharing and telephony services).

    The ten connection maximum includes any indirect connections made through “multiplexing” or other software or hardware which pools or aggregates connections.

    Except as otherwise permitted by the NetMeeting, Remote Assistance, and Remote Desktop features described below, you may not use the Product to permit any Device to use, access, display or run other executable software residing on the Workstation Computer, nor may you permit any Device to use, access, display, or run the Product or Product’s user interface, unless the Device has a separate license for the Product.


    Izskatās, ka mans gadījums pakrīt zem tā “remote access”, bet varbūt arī nē. Wikipēdijā “Remote access” tiek skaidrots kā kaut kas līdzīgs kā VPN. https://en.wikipedia.org/wiki/Remote_access

    Kā Jums izskatās, SQL conekcija uz šo attiecas?

Tiek skatīts 6 ierakstu – 1 līdz 6 (no 6 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā