Tehnoloģiju un inovāciju forums studentiem

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Tehnoloģiju un inovāciju forums studentiem

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 23 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #146781
    marr
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/bildes/atteli/20080403182411435.jpg[/imgl]Uzņēmējdarbība ir katra indivīda spēja pārvērst idejas darbībā, izmantojot kreativitāti, inovācijas un uzdrošināšanos riskēt kopā ar prasmēm plānot un vadīt projektus mērķu sasniegšanai.

    Š ī gada 10.aprīlī Microsoft Latvija sadarbībā ar Rīgas Ekonomikas augstskolu un jauniešu organizāciju “Nākotnes Izglītības centrs” organizē forumu studentiem par tehnoloģiju un inovāciju lomu uzņēmējdarbībā. Foruma sākums plkst.15.00., norises vieta – Rīgas Ekonomikas augstskola, Strēlnieku 4a, Sorosa zāle.

    FORUMA PROGRAMMA

    Oficiālā daļa: 15:00-17:00

    Foruma oficiālā daļa ilgs no plkst.15.00. līdz 17.00. Forumu atklās Rīgas Ekonomikas augstskolas rektors, Ekonomikas ministrijas pārstāvis un Microsoft Europa Viceprezidents. Paneļdiskusijas sākumā Microsoft Latvija vadītājs Sandis Kolomenskis iepazīstinās auditoriju ar Microsoft vīziju, uzņēmējdarbības programmām un sadarbību ar Latvijas augstskolām.

    Foruma laikā Microsoft pārstāvis demonstrēs virtuālā vidē uzņēmējdarbības produktivitātes uzlabošanas rīkus un tehnoloģijas. Pēc interaktīvā ievada sekos diskusija starp studentiem un nozaru pārstāvjiem. Diskusiju vadīs pārstāvji no Rīgas Ekonomikas augstskolas un studentu organizācijas AEISEC. Savā pieredzē dalīsies jaunie uzņēmēji un Latvijas uzņēmumu pārstāvji no apdrošināšanas aģentūras “IF” un “Latvijas Valsts meži”. Viņi ir arī Rīgas Ekonomikas augstskolas absolventi.

    Forums noslēgsies ar neformālu daļu, kurā ikvienam būs iespēja brīvā atmosfērā uzrunāt paneļdiskusijas dalībniekus.

    Uzdrošinies īstenot savas idejas! Piedalies uzņēmējdarbības forumā! Nenokavē un reģistrējies jau tagad!

    Vairāk informācijas http://www.studentforum.lv.

    #178068
    DMG
    Participant

    Gandrīz vai reklāma 🙂

    #178069
    QueenZ
    Participant

    Labi, ka tas iekriit ceturdienaa, vareetu pat domaat, ka ir veerts apmekleet 🙂

    #178070
    karass
    Participant

    Atkal Mīkstie mikrobi cenšas iebarot savu drazu caur visādiem pasācieniem – cenšās radīt poteciālos m$ narkomānus.

    #178071
    Foxsk8
    Participant

    Piemēram https://krizdabz.lv/ reklamē daudzus jaunus projektus un tas ir apsveicami. Vismaz priekš studentiem būs kaut kas jauns un noderīgs.

    #178072
    karass
    Participant

    Sid comon, tas tak ir skaidrs ka tevi pieradina, un tad liek pirkt par lielu naudu programmatūru kura pēcāk nekorekti darbojas, un mš atbalsts saka, ka tas neiekļaujas licenzes supportā.

    #178073
    marr
    Participant

    Katrs saskata visur to, ko pats vēlas – lai arī, protams, M$ ar šo pasākumu reklamējas, ne jau tā ir pasākuma būtība. Tehnoloģijas un inovācijas – par to tur būs runa. Un pat ja M$ pastāsta, ko viņi labu ir “izdomājuši”, tad tas nebūt nav jāuztver kā reklāma -> nāciet un pērciet – studenti nebūs īstā auditorija. Publicēju šeit to ar rakstu, ka varbūt ir šeit studenti, kas ir ieinteresēti paklausīties tieši par tehnoloģijām un inovācijām, to lomu uzņēmējdarbībā. Studenti ir mērķauditorija, lai iespējami ieinteresētu viņus uzņēmējdarbībā…

    Kā arī fox saka, vismaz studentiem ir iespēja par kaut ko interesēties, nav tikai jāsēž parkā un aliņš jāsūc, jo citu jau redz nav ko darīt.

    #178074
    karass
    Participant

    Sid tu kļūdies, lai gan neiešu te atspēkot raxtot kārtējo memuāra, par to ka mš nav slikts, bet maksājot par viņu es nejūtu, par ko tiek maksāts, vnk reāls piemērs no dīves:

    Tilde ms sertificēta programma un pēc viss vienkāršakās default veida instalācijas problēma bija tāda, kad man ms pa telefonu viņu mēģināja 2h atrisināt – beigās pasakot ka viņiem ir po par 3d party programmatūru un ka vispārs viņiem jau esot jauns produkts kas saucas offfice 2007 un ka 2003 ir vecs (tobiš saka ka man vajadzētu tā kā atkal viņus pabarot ), kā vēlāk izrādijās ar citu pc , office 2007 un tildi bija citas problēmas 🙂

    Vai cik gari sanāca. bet anyway , jā piekrītu ka ir labi kad rīko free pasākumus, ms arī nav pati sliktākā operētāj sistēma, to taču mums visiem skoliņās iebarojas vai netā? Tikai no patērētāja viedokļa lielāko tiesi mš produkti ir par dārgu un neatbilst summai. 🙂

    #178075
    samurajs
    Participant

    Viens M$ produkts ir patiesi labs: Win XP! Pārējie manis pēc varētu arī nebūt, to atbalstīto tildi ieskaitot…

    #178076
    saru
    Participant

    ak tu dies 😀 reklāma un vēl kaut kas. Neviens nespiež apmeklēt šo te pasākumu. manuprāt šad un tad ir lietderīgi apmeklēt inovāciju pasākumus un uzzināt, kas un kā uz doto brīdi var palīzēt utt. Neviens nespiež šos produktus izmantot, tikai interesenti gan, kad stundenti pageigs augstskolu, aizejot strādāt uz kādu frimu diez vai tur viņū sagaidīs mac os, tā kā spītība šoreiz neko nedod.

    #178077
    msh
    Participant

    samurajs wrote:

    Viens M$ produkts ir patiesi labs: Win XP! Pārējie manis pēc varētu arī nebūt, to atbalstīto tildi ieskaitot…


    Patiesi 😀

    Bet vispirms uzliec winxp bez sp un ielaapiem – interesanti, ar vienu pašu av pietiks, vai tomēr nepietiks? 😀

    #178078
    samurajs
    Participant

    msh: kur tu atkal izraki tēmu spamam? 😀 Manā uztverē Win XP ir viss tas kopums, kas pie tā pieder, iesk. SP2, ielāpus u.c. Neiesim tak ķidāt OS pa daļām!

    #178079
    Mr.Death
    Participant

    Sid wrote:

    Un vispār – kažuālajam datorjūzerim windows ir labākais variants, kāds pagaidām ir – labākais draiveru supports, pietiekami vienkāršs un izplatīts.

    Man jau gan vairāk likās ka tas ir Ubuntu :duno: :duno: :duno: 😀

    Quote:

    1) Dabū man xp bez sp

    2) Kas tajā nav no tā, kas ir sp2, neskaitot fw? Kā ar draiveriem?

    1) BTW man ir, varu iedot! :D:D:D

    2) Windows Movie Maker 2, Windows Media Player 10,11, NET Framework 1.0, un couple ielāpi, kas ir ļoti svarīgi, lai kompis netiktu nograuts pāris sekundēs pēc neta kabeļa iespraušanas. 😀

    Tas tik tā 😉

    #178080
    shady
    Participant

    Sid – arī windu jūzeris neuzstāda…

    zb, ka visi piemin jūzera “stulbmu”, kad jāliek linux, bet kāda sūda pēc jūzerim ir jāmāk uztādīt, konfigurēt OS, sakonfot ungunsmūri un visu pārējo, lai sistēma būtu droša un stabila, un gatava darbam???? wtf??????

    Ja kāds jūzeris to dara, tad tā ir viņa problēma…

    P.S. – no vairākiem kritērijiem, piemēram, ubuntu ir jūzeriem vieglāks par windu.

    #178081
    Mr.Death
    Participant

    Quote:

    P.S. – no vairākiem kritērijiem, piemēram, ubuntu ir jūzeriem vieglāks par windu.

    Es to zināju! Es to zināāāāju!!!! :rolf: :rolf: :win:

    #178082
    msh
    Participant

    Sid wrote:

    msh:

    1) Dabū man xp bez sp

    2) Kas tajā nav no tā, kas ir sp2, neskaitot fw? Kā ar draiveriem?


    Gribi? 😀 Man ir vecs disks [cerams, ka vēl lasāms], kopēts no krievu pirātu veikuma – crackots non-sp winxp 🙂

    #178083
    marr
    Participant

    tātad, pasākums aizvadīts un tagad laiks atzīties, kuš no notepad.lv lietotājiem (studentiem) bija šo pasākumu apmeklēt? (atskaitot mani :D)

    #178084
    saru
    Participant

    gribēju iet, bet netiku.. kā bija?

    #178085
    marr
    Participant

    Labākā daļa, protams, bija M$ Europe CEO uzruna. Tas čalis tiešām bija sakarīgs runātājs, ne tikai tukšu salmu kulšana.

    Es teiktu, ka organizācijas līmenis pasākumam bija ļoti labs, saturs … well…(LV runātāji – so/so) LMT pārstāvis – Juris Binde, imo bija slikts, neko sakarīgu neteica, tikai tukši muldēja. Pārējie, atskaitot, varbūt AISEC džeku bija +/- ok. MS Latvija pārstāvji – īpaši LV nodaļas vadītājam vajadzētu piestrādāt pie spējām prezentēt 🙂 mārketinga dāmai – es teiktu vidēji. AISEC džeks kaut kā nepatika, pieņemu, ka subjektīvi iemesli.

    Kopumā pasākums bija labāks kā gaidīju.

    #178086
    samurajs
    Participant

    marr: nu varēji jau iemest kādas tēzes, par ko tika runāts? Vai bija no IT viedokļa kas jauns arī?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 23 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā