Tiek gaidāms phpBB 3.1, jeb "Ascraeus"!

Sākumlapa Forumi Mājas lapu izstrāde PHPBB Tiek gaidāms phpBB 3.1, jeb "Ascraeus"!

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 15 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #150520
    daGrevis
    Participant

    https://www.phpbb.com/community/viewtopic.php?f=14&t=1958605

    Īsumā: Liels koda apjoms tiks pārrakstīs, tagad būs atbalsts tikai PHP 5.2+, ne zemākam. 🙂

    #227001
    Foxsk8
    Participant

    Phpbb 2 da best, ieliktu tiem mūdžiem, ko var izdarīt ar phpbb 2, varbūt arī padomātu un nesteigtos ar pāriešanu uz 3 versiju 🙂

    Ehh, katrs dara kā grib, man ir labi tā, kā man ir 🙂

    #227002
    reGative
    Participant

    foxsk8 – +1, pats arī reizēm izmantoju phpBB2 + Ezportal. Pašlaik veidoju vienu projektu,uz phpBB2 + Ezportal bāzētu. Vēl tik piemest dažus pluginus, uzmest sakarīgu dizainu un viss būtu čiki briki. 🙂

    #227003
    Mad182
    Participant

    Windows 98 arī ir baigi labais, redzētu jūs, ko var izdarīt uz windows 98 😀

    #227004
    Jaunzems
    Participant

    Mad182, you made my day! 🙂

    #227005
    elvisburdajs
    Participant

    foxsk8, Nu vot, pierādi to V3! :lala:

    Mad182, Līdz ob1 nebūs atstājis savas pēdas.. 😀

    #227006
    Aldis
    Participant

    Katrs lieto ko labāk vēlas! 🙂 Piemēram es nelietoju neko no šādām uzstādāmām pluginu sistēmām, nepatīk un viss.. 😀 Patik self made prece! 🙂

    Ietilpīgāks process jau ir, un varbūt nesanāk ilgāk kaut ko uzkodēt, bet viss nāk ar laiku! 🙂

    Cik esmu testējis – phpBB 2 ir ok, ja vēlas šamo ļoti modificēt!

    Mad: 182, drīzak phpBB 2 varētu salidzināt ar Windows XP! 🙂 phpBB 3 ar Vistu, un šo kas iznāks – ar salāpitu, pus kodolu pārakstītu Vistu, jeb Windows 7 🙂

    Atkārtojos: Katrs lieto ko vēlas, nevajag otram kāpt uz galvas, par viņa izvēli! 🙂

    #227007
    Foxsk8
    Participant

    Tiešī tā, ja es visu varu izdarīt ar pašmodotu, pašrakstītu phpbb sistēmu, kur reāli palicis pāri ir tikai login un template sistēma, tad reāli neredzu jēgu upgradoties un pakāst visu esošo sistēmu un sākt atkal visu over and over. 🙂

    #227008
    daGrevis
    Participant

    Ehkem! Foxsk8, es tavas domas par visu, kas nav phpBB 2 jau zinu… 🙁 Diemžēl.

    #227009
    Aldis
    Participant

    daGrevis, okē! Tu uzturi kautko tādu kā piemēram foxsk8? 🙂 Esi saskāries ar to ka nevar pāriet no vienas sistēmas uz otru, tikai tāpēc ka pašam gribas?? 🙂

    Teikšu tā, tas ir sarežģīti, un nelietderīgi! 🙂 Ja tā notiktu, tad foxis jau būtu pa savam prātam ar saviem eksperimentiem 100% izlaidis v5.0 notepadam… tikai vai mēs te būtu?? 🙂 Nezin vai – puse vismaz būtu aizklīdusi bļaustoties pa botēm un datuvēm ka foxis slikts, un PHPbb3 ir slitks… u.t.t.. 🙂

    #227010
    daGrevis
    Participant

    Man tikai nepatīk, ka ir šāda veida topiks: “Iznācis jaunais Windows 7!”, bet atbildes ir tādas: “Linux labāks, Windows sūds…”… 😀

    Es cienu foxsk8 darbu un to, ko viņš ir paveicis. 🙂 Fox, tik uz priekšu! 🙂

    P.S. Jā, turu. 🙂

    #227011
    Foxsk8
    Participant

    Visvairāk, kas man besī, izteikšos tā, lai ir uzsvars uz to vārdu. 🙂 ir tas, ka ja cilvēks redz, ka tas ir forums, viņš domā vienā virzienā, tas ir forums un nekas vairāk, kuram ir paredzēts foruma izskats, foruma funkcijas, utt….

    Bet padomājot, visa informācija, poh vai tas ir portāls, sludinājumu dēlis, bloga lapa vai firmas cms, visa info tiek turēta datubāzē, un tikai izvadīšanas veids nosaka, kas tas ir par tipu. Līdz ar to, uzjebkuras open source, cms, vai dajebkāda koda bāzēs, pat bāzi nevajag, es varu izveidot pavisam ko citu, kaut vai tīri manupilējot ar output daļu. Es pie tādas domas pieturos un reāli viņu arī pielietoju dzīvē, jo ne viss ir tā, kā tas izskatās. Phpbb man ir kā sākuma platforma, no kura es varu beigu beigās izveidot to, ko man vajag un kādiem mērķiem tas viss arī ir paredzēts. Man nav ne mazākās vēlēšanās piemēram blogu veidot uz WP, E-komerciju uz Oscommerce un forumu uz phpbb, es tam visam izmantoju vienu pamatbāzi, kuru es pārzinu. Pamatbāze ir useru sistēma, login, reģistrācijas modulis, kas balstās tikai un vienīgi uz phpbb template engine. Es varu kā pamatu kaut vai paņemt citu template engine, piemēram būvēt kodu uz smarty tipa template uzbūvi, bet man patik sistēma, esmu to jau atstrādājis un viss strādā tā, kā tam vajag un kā esmu iedomājies. Ja man vajag, tagad teiksim, es esmu uz phpbb bāzes uzcepis firmas cms sistēmu, kur piemēram sākumā liekie moduļi, kā reģistrācija, forums ir atslēgti, laika gaitā, cilvēkām tagad savaigās lapas apmeklētājiem forumu, ok paņemu un pieslēdzu forumu, vienkārši iekopējot attiecīgo php failu, tpl failu un iemetot linku iekš header menu daļas, viss mums tagad ir pieejams forums. Klients saka, eu man vajadzētu preču kataloga iespējas, nav problēmu, paņemu atkal iekopēju savu pašrakstīto moduli klāt savai izķidātajai pamatbāzei, salinkoju un lūdzu 10 min laikā firmas lapa pārvēršans jau par mini e-shopu, preču katalogu.

    Tas, ka man bāze ir ņemta no phpbb, neko neizska, varu pārkodēt template engine, izveidot savu, paņemt kādu citu: kaut vai minēšu šo te, kurš ir būvēts līdzīgā stilā:

    https://quickskin.worxware.com/

    Un viss, rakstam klāt savu kodu, moduļus, etc.

    Plus visam, kas man vēl patik no šī viedokļa, ka kods, tas ir pamats ir labi dokumentēts, loģiski būvēts, jebkurš cits koders var tajā iebraukt vidēji 10 – 30 min laikā. Moduļus var izstrādāt vairāki cilvēki reizē, neatkarīgi no kāda cita. Piem Peķa veido preču katalogu, janka veido spēli priekš reģistrētiem lietotājiem. Beigās atliek tik uzmest uz pamatu un priecāties par paveikto. 🙂

    Tad pie kāda velna man, “cienījamais mad182” ir jāmaina sistēma.

    Tas ka es močijos tur kur man patīk, nenozīmē, ka es nepārvaldu teiksim kādu wordpress, joomla, vai arī pats nevaru uzrakstīt savu bāzi no zero.

    Laikam arī visu pateicu.

    #227012
    rATRIJS
    Participant

    IMO mad128 domaaja, ka tu lieto default’o phpBB2 🙂 lasot ko tu esi sadariijis ar vinju – tas jau vairs nav phpBB2 taa kaa uz tevi tas neattiecas 🙂 Ja kaads jauns ‘developeris’ gribeetu uzlikt forumu, tad vinjam vajadzeetu likt jaunaaku versiju nevis 2.

    es savas lietas parasti rakstu no scratch – izmantojot framework’us. Tas man liek katru reizi izzinaat ko jaunu 🙂 darbaa gan taadu iespeeju nav un ir jaastraadaa uz taa kas ir (mm)

    #227013
    Mad182
    Participant

    Es nevienā vietā neesmu teicis, ko Tev ir jālieto, vai vēl jo vairāk, ka jāmaina tas, kas ir apakšāejošiem projektiem. Bet ja Tu nevari pielāgoties jaunajai versijai, tā ir Tava problēma, un visai pārējai pasaulei tāpēc nav jālieto veco.

    Quote:

    Phpbb 2 da best, ieliktu tiem mūdžiem, ko var izdarīt ar phpbb 2, varbūt arī padomātu un nesteigtos ar pāriešanu uz 3 versiju


    Man vienkārši nepatīk, ka jebkurā tēmā, kas saistīta ar phpbb 3 vai vēl kādu citu CMS, Tu neiedziļinoties tematā iemet, ka visa risinājums ir novecojis un nesupportēts phpbb 2, un ka to visiem vajag lietot. Ja Tu esi perfekti apguvis phpbb 2, tad lieto to, man patiešām tas netraucē, tikai nevajag visiem stāstīt, ka phpbb 2 super, phpbb 3 sūds, izstrādātāji mudaki utt.

    + komentāru lapošana te nestrādā, koda fragmentus iekopēt komentārā nevar, vietām lien ārā visādi angliski teksti. Nav Tavā modificētajā phpbb2 viss tik perfekti, lai to tik ļoti visiem bāztu sejā.

    Bet neķer kreņķi, tās tikai manas domas :p

    #227014
    Foxsk8
    Participant

    Var jau būt, vainīgs. 😀 Vienkārši piebesijuši visi tie nīdētāji par to, ko es jau augstāk pateicu. Uzspiež viedokli par 3 versiju, es pretī par 2 versiju. Notiek cīņa, kā jau te izteicās, ka kaut kas līdzīgs OS kariem.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 15 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā