Tik dēļ Jums, daiļās dāmas…:)

Sākumlapa Forumi Dāmu paradīze Dāmu paradīze Tik dēļ Jums, daiļās dāmas…:)

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 10 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #146817
    samurajs
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/bildes/atteli/20080413180118596.jpg[/imgl] Laipni lūdzam Dāmu Paradīzē!

    Mēs saprotam, ka arī daiļajam dzimumam var būt problēmas ar tehniku. Tāpat katrai dāmai vienmēr atradīsies kāda sasāpējusi tēma, uz kuru var atbildēt tikai otra dāma. Tāpēc Notepad.lv administrācija izrāda pretimnākšanu savām lietotājām un rada viņām ērtu stūrīti, kurā var apspriest savas problēmas, nebaidoties tapt izsmietām par nezināšanu utt.

    Š ajā portāla sadaļā plānoti arī sieviešu auditorijai domāti raksti. Pagaidām vēl ir daudz neskaidrību, jo mēs esam pirmais IT un tehnikas portāls, kurš īpaši rūpējas par “daiļo dzimumu”. Vajadzības gadījumā “Dāmu Paradīze” tiks paplašināta, tiks ieviestas tematiskas apakšnodaļas. Vārdu sakot – dzīve rādīs!

    Īpašie Noteikumi “Dāmu Paradīzē”:

    1. Tematikai atbilstošus rakstus/tēmas ielikt šeit drīkst jebkurš, bet apspriešanu uzticam dāmām. Kungi drīkst iejaukties tikai, lai lietišķi un konkrēti atbildētu uz jautājumiem vai konsultētu.

    2. Kategoriski aizliegtas jebkuras rupjības, personas aizskaršana, ņirgāšanās, izsmiešana. Būsim džentlmeņi! Administrācija jebkuru spamu dzēsīs bez žēlastības.

    Par ko šeit varētu runāt? Piemēram –

  • >> Vēlos jaunu mobilo. Man patīk NokiaXXXX, NokiaXXXX un Samsung XXX. Kuru labāk pirkt? Kuram ilgāk turēs baterija?

    >> Esmu dzirdējusi, ka ir tādi torrent trekeri, kur var dabūt jaunākās filmas. Kas man jādara?

    >> Biju spiesta izlaist iemīļotā seriāla “Dienvidu krusts” 19. un 20. sēriju. Vai es kaut kur varu dabūt tās noskatīties?

    >> Ieslēdzot veļas mašīnu, vadu kārbā pie griestiem dzirksteļo vadi. Vai tas ir bīstami?

    >> Man ļoti patīk Lancome smarža Hypnose, bet KOLONNÄ€ tā tik dārga. Kur varētu dabūt lētāk?

    >> Ko dāvināt puisim dzimšanas dienā?

    >> Kā pareizi meklēt informāciju Googlē?


  • Š inī tēmā dāmas var ierakstīt savus ieteikumus “Dāmu Paradīzes” un visa portāla uzlabošanai un pilnveidošanai.

    Tev pie mums patīk? Iesaki draudzenei!

#178444
Graafiene
Participant

Iesākumam nedaudz reklāmas.

Dāmas! Iepriecināsim sevi svētkos :giggle:

[img]https://img224.imageshack.us/img224/1564/tortevecmeitaick5.th.jpg[/img]

#178445
doroteja
Participant

oooo, jĀ!!!

#178446
doroteja
Participant

MAN TIEŠ I IR VAJADZĪGA PALĪDZĪBA NO GUDRA DATORIĶA! MANAM ACER 5520 IZINSTALĒJÄ€S WEBCAM . NU ESMU PANIKÄ€, NEZINU KO DARĪT. UZ SERVISU IET? NEGRIBU…JO 2X JAU APKRÄ€PA AR INSTALĒŠ ANU . VAI VARU TO PATI IZDARĪT? JA JÄ€, TAD KÄ€???

#178447
Sid
Participant

doroteja, ar diviem topikiem vēl nepietiek? Tev jau samurajs atbildēja https://notepad.lv/viewtopic.php?p=17807#17807 <- un lūdzu, nelieto caps lock. :P

#178448
samurajs
Participant

Tev tak topikā “…sos…” jau konkrēti pateica kur meklēt draiveri. Būtu interesanti zināt – ko darīji, kad tā kamera atstiepās? Nekas pats no sevis neizinstalējas…

#178449
doroteja
Participant

es te 1x esmu tāpē īsti nemāku klejot pa notepad.lv! SAMURAJ, ik vienam gadās kļudīties ņemoties ap datoru, vai ne tā? Jā dabūju draiveri , kamera darbojas PALDIES SAMURAJAM!!!!! IKONU uz monitora ekrāna gan nevaru nekādi dabūt.

#178450
doroteja
Participant

:grr: :grr: :grr:

#178451
osh
Participant

Kādu ikonu uz ekrāna? Man ir tieši tāds pats laptops, nekāda ikona nekad nav bijusi.

Vienīgi ir webkameras softa ikona – Acer Crystal Eye webcam.

#178452
doroteja
Participant

ā skaidrs. patreiz runa iet par pazudušo dvd drive. tev arī tas zudis? izmeklējos datorā bet nekā. tajā acer.com nav par dvd drive.bet varbūt viņu savādāk sauc? :win:

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 10 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā