TPB dibinātāji sola jaunu mūzikas failapmaiņas vietni

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas TPB dibinātāji sola jaunu mūzikas failapmaiņas vietni

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 34 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #259717
    Kon
    Participant

    https://arstechnica.com/tech-policy/news/2011/01/how-many-internet-pirates-are-there-anyway.ars

    Un no tiem ~15% I guess, daļa tērē naudu ierakstiem. Skaitļi neliekas smieklīgi?

    guitarman wrote:

    Par popularitātes gūšanu – maz ir tādi cilvēki kuri staigā pa trakeriem un velk grupas ar nepazīstamiem nosaukumiem.

    Redz, ka pietiekami +ķēdes reakcijas . Under 2000 listeners tag’s bieži ar laiku pazūd.

    #259718
    aoma
    Participant

    Ä¢itārist, nesmīdini tautu, sen vairs nevienu jaunu mākslinieku neceļ popularitātes vilnī koncertu un publikas atzinība, tagad to izdara producenti un jau no bērnības nozombēts mūzikas modes patērētājs.

    Tāpēc arī šis naids pret tiem, kas netaisās maksāt par ciparu savirknēšanu ausīm patīkamā formā 🙂

    Ar koncertiem mūziķi naudu pelna Krievijā, Latvijā un citās trešās pasaules valstīs, citur peļņu sastāda tikai un vienīgi singlu un albumu tirgus.

    Ja populārs mūziķis pelna miljonus, var tikai iedomāties, cik pelna ierakstu kompānijas, kas šito tuftu tiražē…

    #259719
    zemith
    Participant

    Es reāli uzmetu jūsu visu strīdiem par pirātismu. Man vienkārši ir pohuj, mani neviens nespiež neko pirkt, tādēļ es izdaru kā vienkāršāk, ērtāk un lētāk – novelku. Kādas sekas? Man pie kājas. Ja jau tie mākslinieki pie dzivības turās, tad kāds gan jau pērk viņu sacerētos brīnumus.

    Pietam, Latvijā nemaz nav pārdomāta tā sistēma, kā pārdod un pasniedz to visu padarīšanu. Kad kāds par to ar aizdomāsies, tad arī sāks kaut kas kustēt uz priekšu.

    #259720
    msh
    Participant

    guitarman wrote:


    Ko trakeri var darīt lai labāk izplatītu? tratatatatatata.


    Ko tev izsaka vārds “OiNK”?

    #259721
    Kon
    Participant

    + Oink pēcteči ir pārauguši pašu cūciņ^^

    #259722
    ruukjis
    Participant

    guitarman wrote:


    Un kā tad ar filmām? Kā viņiem dzīvajā uztaisīt priekšnesumu? Teātri spēlēt vai?

    Nu gandrīz jau uzminēji – kinoteātrī. Tā parasti ir tā maģiskā vieta, kur cilvēki iet un maksā naudu, lai noskatītos kāroto filmu. 😉

    #259723
    Participant

    Cilvēkam ir izvēles brīvība – pārdot savus garadarbus vai nē. Pirāti viņu vēlmes ignorē. Katrs mūziķis dara kā grib, nemāciet viņus.

    Mūzikas lejuplāde nav traka, bet filmu? Tas gan ir bēdīgi. Pats lejuplādēju it visu, bet zinu, ka tas ir slikti no viena aspekta.

    #259724
    Evers
    Participant

    Filmu lejupielāde ir traka? Labas filmas atpelna sevi 10 kārtīgi no kino ekrāniem vien un kino ekrāni nekur netaisās pazust, skatītāju netrūkst. Pietiek viņiem naudas, pietiek. 🙂

    Un par mūziku, arī pircējam ir izvēles brīvība, padalīties ar nopirkto mūziku ar draugu, kaimiņu, vai pusi interneta. Tas ir normāli, kamēr tas tiek veikts nekomerciālos nolūkos (fona mūzika veikalā neskaitās, piekāst ko kakainā laka saka :> ).

    #259725
    guitarman
    Participant

    Nu bļ* džeki, taisnība jums visā tajā ir. Pateicu vienu smirdīgu vārdu par pirātismu, bet pēc šiem tekstiem sajūta tāda, ka būtu jūsu dvēselē iedi***s 😀

    #259726
    Mizugrauzis
    Participant

    Ever, dalies ar draugiem vai ne, bet AUTORS taa nav gribeejis! (piedodiet, ka nav garumziimes utt, sheit pareizrakstiiba nav iespeejama) Piedodiet, bet taa pati Lady Gaga VAR noteikt un vinjai IR tiesiibas neatljaut savus garadarbus izplatiit.

    #259727
    Crow
    Participant

    Nevar vis noteikt tā Lady Š ņaga. To nosaka ierakstu kompānijas un visādas kretīnu asociācijas, kas arī grib gabaliņu no lielā pīrāga. Pareizāk sakot, gandrīz visu kūku. Ir diezgan daudz populāro izpildītāju, kas atbalsta pirātismu (Radiohead, piemēram). Un ne jau bez iemesla.

    https://torrentfreak.com/record-labels-face-60-billion-damages-for-pirating-artists-091207/

    #259728
    Kon
    Participant

    Kādreizējā Oink, aktīva lietotāja vārds Trent Reznor|NIN, ir foršāks piemērs par Radiohead. Un vispār manās acīs, kopš pagājušā gada Novembra, kad radiogalva izdeva singlu “2 Minute Silence”, kas arī bija divu minūšu klusums, šamie ir ļoti kritušies. Neskatoties uz to, ka Creep ir viena no mīļākajām dziesmām ever :>

    Anyway .. lielās izdevniecības ir lielākie mūzikas ienaidnieki, ne failšērotāji :>

    #259729
    Participant

    Crow, Lady Shnjaga var noteikt kaut vai taadaa veidaa, ka atsakaas laist tautaas komercionaalu muuziku. Un vienalga patiesiibaa kam ir taa izveele taisiit maksas muuziku – ja es uztaiitu cepumus, dabuutu pa knagjiem tas, kas panjemtu nesamaksaajis (ja es buutu zhiids). Man ir tiesiibas noteikt cepumu likteni.

    #259730
    Evers
    Participant

    Kopēšana NAV zagšana! Cepumi paliek tavā bļodā! Negūtā iespējamā vai neiespējamā peļņa NAV zaudējumi!

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 34 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā