Trīs dienās Safari 4 lejupielādēts 11 milj. reižu

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Trīs dienās Safari 4 lejupielādēts 11 milj. reižu

Tiek skatīts 8 ierakstu – 21 līdz 28 (no 28 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #201016
    mildaa
    Participant
    #201017
    mmittz
    Participant

    rATRIJS wrote:

    Palietoju kādu laiciņu. Patikās. Paštaisitās lapas ari attēlojās kā nākas – tā kā īpaši nesudzos 🙂 protams, firefox gan paliks default`ais browser`is dēļ lielā plugin`u klāsta.

    Neteiktu, ka lapas attēlojas kā nākas, jo pārējie browseri (Firefox, Opera, Explorer, Chrome) textarea, un inputfield, kad iespiež viņā iekšā parāda krāsu kāda norādīta css failā, bet Safari zila.

    #201018
    izredzētais
    Participant

    nezinu, vainīga datuve, pati reklāma, jeb safari:

    [img]https://i40.tinypic.com/2w4zei8.jpg[/img]

    dīvaini ir tas, ka chrome man šādu reklāmu vispār nerāda :))

    #201019
    Jaunzems
    Participant

    Quote:

    dīvaini ir tas, ka chrome man šādu reklāmu vispār nerāda 🙂

    Varbūt tāpēc, ka esi ielogojies? Reģistrētajiem šadas nerāda.

    #201020
    dzhonsons
    Participant

    izredzētais wrote:

    java man nav būtiska, lapas ielādējās apmēram tik pat ātri cik chrome.

    tabi zem linka!? manuprāt tas padara šo pārlūku par vienu no neērtākajiem ever..


    Tā pat kā firefox, vai ne? :>

    #201021
    Stormbird
    Participant

    bullshit, lapas (jaunas) ielaadee ieveerojami leenaak par mozilla, iepriekš apmeklētas gan ātri…

    #201022
    Eudoxus
    Participant

    PC World kādas pāris nedēļas atpakaļ bija publicēts pētījums (žel, tagad nevaru atrast linku), kurš parādīja, ka visātrāk lapas ielādē Chrome. Neatceros, kurā vietā bija Safari4 (tad vēl beta). Starp citu – IE8 nebija pēdējais. Tā ka to ACID3 testu var uz nagliņas uzkārt.

    #201023
    mildaa
    Participant

    Lai nu kā atšķirtos manis ieliktie testa rezultāti, dzīvē viss ir savādāk. Tas pats IE8, lapas ver zibenīgi, un nav 5x lēnāks par Safari, tā kā, testi – testiem :lala:

Tiek skatīts 8 ierakstu – 21 līdz 28 (no 28 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā