Ubuntu 8.10 palaists pasaulē

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Ubuntu 8.10 palaists pasaulē

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 36 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #185356
    samurajs
    Participant

    Sid: ja no oriģinālā CD lādējās, bet novilktā – nē, tad sāc attīstīt loģisku domu gājienu! md5 summa tev sakrita? Esi pārliecināts par savu DVD rakstīkli (varbūt lāzerdiode jau brūk nost?) Uz CD ripas nevarēja būt kāds puteklis vai skramba?

    #185357
    deivs001
    Participant

    mildaa wrote:

    Sākumā nesapratu, kur jau ko tādu esmu redzējis ;)) Laikam savā desktopā…

    Leopards?

    #185358
    blackened
    Participant

    Sid es cik atceros ar no oriģināla instelēju, vienmēr pasūtu diskus, man ir no 5.04 versijas 😉 javeido kolekcija, kad būs 80-pārdošu 😀 pasaki labāk kādi tev dzelži, varbūt ka kko var atrakt forumos, ja nē, tad pēc laiciņa noteikti

    #185359
    samurajs
    Participant

    Sid: ar ko tad oriģinālais CD tad atšķiras no novilktā?

    A tev gadījumā nav kāda eksotiska videokarte?

    #185360
    samurajs
    Participant

    Tādā gadījumā sanāk, ka orig. un novilktais CD nav identiski. Arī md5 tad tiem atšķirīgas.

    Mjā… bez 0.7 L šitā mīkla nerisinās… 😀

    Man šīs probzas nebija – netā novilktais 8.04 CD instalējās kā pienākas. Man tāpat AMD X2, 2 GB RAM, tik karte GF 7600GS.

    #185361
    blackened
    Participant

    Sid wrote:

    Ne ar ko jau neatšķiras, it kā, bet nu redz – ej nu saproti, jo, ja problēma būtu diskā, tad pie error checka tam būtu jātiek izmestam, ne? Nu vēl ir variants, ka tas disks tiek sūdīgi nočekots, bet nu tas ir maz ticams 😀

    Nu es nezinu vai GF 8600GT var nosaukt par sevišķi eksotisku. Dzelži man ir pagājušā gada standarts: dual core amd, 2GB rāmis un jau minētā vga.


    katrā ziņā rets gadījums… varbūt tu mēģini x86 versiju instelēt nevis tomēr 64-bit? tev tak ir 64 bitu procis?

    #185362
    blackened
    Participant

    tiešām pamēģini 64-bit versiju! lai izdodās

    #185363
    blackened
    Participant

    ja nebūtu starpība tad netaisītu dažādas versijas dažadiem procesoriem 🙂

    tiešām pamēģini 64-bit versiju! lai izdodās

    #185364
    Wuu
    Participant

    Sid wrote:

    heh, nu, ja ar oriģinālo nesanāks, tad mēģināšu ar x64. ;]

    Tev jau ir oriģinālais 8.10 :0 ?

    #185365
    karnaiss
    Participant

    varbut kkas ar plates draiveriem? Sid kada tev plate, ASUS? varbut vaina tur, ka ubuntu neatpazist jaunas vai netik jaunas asus plates? Man ir AMD x2, 2gb ram, hd2600, asus plate(kas varbut ir tas ar ko ubuntu netiek gala) bus japamegina uz otras asus plates ar savadaku sistemas konfigu…

    #185366
    Holmss
    Participant

    Sid, kā ar alternate install?

    #185367
    tox3
    Participant

    Sid wrote:

    Nu es nezinu vai GF 8600GT var nosaukt par sevišķi eksotisku. Dzelži man ir pagājušā gada standarts: dual core amd, 2GB rāmis un jau minētā vga.


    man arī līdzīgas iekšas un tā pati videokarte un arī neiet

    #185368
    waplet
    Participant

    Kurējo vajag ņemt server vai dekstop?

    #185369
    deivs001
    Participant

    Desktop!

    #185370
    sindroms
    Participant

    Man gan šķiet, ka vispirms uzmanību vajag pievērst kritiskajam ātrdarbības zudumam, salīdzinot ar vecākajām versijām. Un tikai pēc tam aurēt, ka mēs būsim smukāki par āboļiem. Un starp citu, neticu ka ar Gnomi tas izdosies.

    #185371
    Vaz3
    Participant

    Nesen nokačāju Ubuntu Studio 8.10,kautkad jāsaņemās un jāliek virsū!

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 36 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā