Un par telekoma biznesa pakām un Wireless runājot…

Sākumlapa Forumi Software Internets, P2P un Serveru programmatūra Un par telekoma biznesa pakām un Wireless runājot…

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 13 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #148477
    Andron MacBeton
    Participant

    Cik gudri ir likt firmai zonas nosaukumā firmas nosaukumu un parolē līnijas nummuru ar vel 3 nullēm? a?

    Tāpat kādreiz vel pirmajiem zyxeliem pat webgui parole bij tāda pati kā wireless zona, kura PIE TAM ir WEP!!!!! Vot tie ir īsti “SPECI”!

    Firmai nemaz nenojaušot viņas datus var dabūt jebkurš kuram galva nedaudz strādā un ir nedaudz brīva laika! Un to sauc par BIZNESA pieslēgumu.

    #194915
    sir_irius
    Participant

    *Pīp*, nafigam Tu to šiet raksti? Es esmu reāli dauzīts laikam, jo īsti nesapratu lielāko daļu no teksta.

    #194916
    Andron MacBeton
    Participant

    Es to rakstu lai informētu cilvēkus par tiem mēsliem un lai viņi neuzgrābtos uz tiem mēsliem.

    Kā arī lai pamācītu tos pamuļķus kas sevi sauc par datorspeciem.

    #194917
    Aldis
    Participant

    macbeton, tu mani atkal parsteidzi ar savu fanatismu, tas sviests ko uzdrukaji ir vnk. – …. 😀 😀 😀

    Taksh ta ir sistema, jau gadiem ilgi, kas no ta?! Nekur netiek publiskoti liiniju numuri, pashi lattelecom onkulji vinjas skataas pirms kko dara! Otrkart, windaas ir iebuuveets firewall – nevajag vinju sleegt laukaa, tad nekadiem taviem datiem arii nepieklus, ja tu nesharesi visu HDD uz lokaalaa tiikla..

    nevis macbetons, bet betons! 😛 Atceros ka nesen katra raksta ierakstiji kautkadu nosodoshu offtopicu, tagad nu saac sevi pieraadiit “nezin kuram” savu “gudriibu”…

    #194918
    samurajs
    Participant

    WPA paroli, labi garu, kurā vēl simboli iekšā, un neviens vells neraus. WEP laiki ir pagājuši…

    Un ko mums par biznesa klientiem uztraukties? Firmas strādā pamatā līdz 17, tas nekas, ja pa nakti caur to netu kāds kaut ko nokačās.

    #194919
    Andron MacBeton
    Participant

    MUAHAHA!!!! NEvajag firmas iekšējā tīklā šārēt? Kam tad iekšējais tīkls ir domāts? Kā tad tad no vina kompja uz otru failus mest??? 😀 Pilnīgi dauņi! 😀

    #194920
    Anonīms
    Neaktīvs

    macbeton wrote:

    MUAHAHA!!!! NEvajag firmas iekšējā tīklā šārēt? Kam tad iekšējais tīkls ir domāts? Kā tad tad no vina kompja uz otru failus mest??? 😀 Pilnīgi dauņi! 😀

    Ja viens otrs sysops ir klauns nenozīmē, ka visi tādi ir, par to ka normālā lokāli tu netiktu iekša no ārpuses vai pat pie termināļa tiekot netiktu pat līdz parolei nemaz nerunājot 😛

    #194921
    archeens
    Participant

    Pamēģini kādu zyxel uzlauzt ar to pašu nokonfigurēto līnijas numuru ar 3 nullēm.

    Ja paši lietotāji nav anūsi un pārkonfigurējuši viņu tad visam jābūt štokos.

    Parasti šie boznesa klienti liek vairums vēl savus rūterus.

    Lattelecom izmanto šādus zyxel modeļus.

    ZyXel Prestige 660HW-61;

    ZyXel P-660HW-D1

    Robust Firewall Security

    The ICSA-certified ZyNOS operating system ensures state-of-art firewall performance and robust security from the P-660HW series. Based on Stateful Packet Inspection, DoS (Denial of Service) and DDoS features, it provides the first line defense against hackers, network intruders, and other harmful threats.

    #194922
    Andron MacBeton
    Participant

    Nu pirmajam ar ko sastapos es admin paroli uzmineeju! Apskatijos wireless “attālo” sakritību ar līnijas nummuru, secināju, kādi 8 minējumi un iegāju routerī nomainīt visu lai būtu pareizi.

    Starp citu uz tā maksas nummura tur ir tikai viens kadrs kas saprot ko dara, Oļegs škiet ka bij vārds. Esmu tur arī zvanijis, lai GODĪGI, taču tur man 1 pasaka ka WPA2 tam Zyxel nemaz neesot, cits ka DMZ neesot un vel nezko. Un lai arī atbilstošais menedžeris ir pierakstijis piezīmēs ka tai un tai firmai netmaska jābūt ar 240 beigās, pa spīti kāds tur apgalvo ka tikai dažus kompīšus šis BIZNESA pieslēgums atļauj.

    #194923
    Andron MacBeton
    Participant

    Morpheus wrote:

    Ja viens otrs sysops ir klauns nenozīmē, ka visi tādi ir, par to ka normālā lokāli tu netiktu iekša no ārpuses vai pat pie termināļa tiekot netiktu pat līdz parolei nemaz nerunājot 😛

    Ko tu vari muldēt!? Tu esi āksts! Firmai ar savu “sysopu” būtu telekoma DSL??? Tu taču esi pilnīgs daunis! Te ir runa par mazām un vidējām firmām! Kādi teu termināļi? Tu vispār esi kādu termināli un mainframe dzīvē redzējis? Droši vien ka esi kāds pamuļķis no LU kas ar pieeju uz Ievām lepojas.

    #194924
    Wuu
    Participant

    macbeton ko tu ar to visu gribēji pateikt vai pagarināt?

    #194925
    sir_irius
    Participant

    Kā reiz sensenos laikos, viens gudrais (es) ir teicis: “Pārmērīga krāna staipīšana izraisa atkarību un kaitē Jūsu veselībai!”

    #194926
    Andron MacBeton
    Participant

    Diez ausīs dragāti mātesbērni bija arī sensenos laikos? Vai tas tikai tagad modē? Nevaru iedomāties kādā stāvoklī ir jāuzražo sīcis lai izaugtu par šitādu kropli kā te novērojam.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 13 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā