USB flash – nākāvis esmu 4 gab

Sākumlapa Forumi Software Windows USB flash – nākāvis esmu 4 gab

Tiek skatīts 8 ierakstu – 1 līdz 8 (no 8 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #160268
    Foxsk8
    Participant

    Tātad lieta sekojoša.

    Man šad tad sanāk likt caur USB W7. Visu smuki uztaisu, iet kā vajag, pēc kāda laika atkal ievajagas kādu kasti patestēt, salikt, flash dabīgā nāvē nokāvies, šādi man ir sanācies jau 3-4 flašus nobeigt, itkā viss strādā, izrauj, noliek uz galda, atvilknē, nākamo reizi kad vajag, atsakās vienkārši pat nolasīties. Ir mēģināts viņus salāpīt ar dažādiem disku menedžeriem, usb repair tūļiem, bet bez rezultātiem.

    Parasti veidoju pēc šādas instrukcijas: https://www.intowindows.com/how-to-install-windows-7vista-from-usb-drive-detailed-100-working-guide/

    Nevaru saprast, kur ir problēma, uzeto usb, viss strādā, viss lasās, instalējās, pēc kaut kāda laika over. Sāk lēnām diskešu ēru atgādināt. Varbūt slikts ražotājs, jo parasti ņemu 4GB ietilpības pa pāris eiro vērtībā. Ja flashu lieto datiem, un nekādas izvirtības netiek darītas, strādā godam.

    Varbūt tas saistīts ar biežo formatēšanu? Jo dažreiz arī šādā flashā tiek ierakstīts kaut kas cits, un pēc tam atkal veidots install USB. Pie katras darbības fast formats. Pielikts un atrauts nost vienmēr caur safe remover.

    Ko daru nepareizi? Varbūt kādam ir bijis līdzīgi?

    #312320
    samurajs
    Participant

    Tas notiek tad, ja tu lieto Windows – tas daudz ko nepazīst. Pamēģini Hirens Bootdisk sastāvā esošo Linux partīciju tūli vai kādu Linux Live CD. Ja arī Linux flešku nepazīs – tad toč dzelzis atņirdzies. Bet man tā nav gadījies.

    #312321
    Foxsk8
    Participant

    Jauns flash, iet visur, gan Win vidē, gan linux, gan veidojot bootable, utt.. Iet runa par to, kāpēc pēc kāda laika viņš vienkārši nokaujās. Paskatīšos ar hireni, itkā kādu laiku čekoju, bet bez panākumiem.

    #312322
    Ralfie
    Participant

    Datatraveler 100 G3 32GB Kingston tieši tāpat izdarīja.. devaiss atrodas, formatēties negrib nekādā vidē.. saka “write protected”, kaut arī slēdža tāda nav.. uz garantiju nevaru nest, jo dati svarīgi bija iekšā.. arī gaidu/meklēju risinājumus

    #312323
    MeistarsUnVergs
    Participant

    flashboot.ru meklējiet atbildi.

    #312324
    samurajs
    Participant

    Zināma lieta 🙂 Visgudrākā atbilde tur bija no SanDisk supporta: “Mūsu fleškām ir vismaz 5 gadu garantija. Tāpēc mēs Jums to ar prieku apmainīsim”.

    Protams, var jau dejot šamaņu dejas ar visādiem tūļiem, bet ja dzelzis ir brāķis, problēma droši ka parādīsies atkal. Tāpēc gudrāk ir apmainīt nevis riskēt ar datiem.

    #312325
    m_janis
    Participant

    Mazliet ne pa tēmu, bet nu iespamošu arī es. Nu ļoti interesants gadījums. Ir Kingston DataTraveler 100 G3 16GB, ar USB3 atbalstu (zilais štekeris). Viss normāli darbojās, līdz laikam vienreiz neriktīgi izrāvu. Iespraužot tajā pašā (priekšējā) USB 3 ligzdā, sistēma lamājas, ” ko tu man te esi iespraudis, nepazīstu ? ” Formatēt nepiedāvā. Nu tā kā būtu skaidrs, pats jau sačakarējis, BET !!! – Iespraužot to pašu flešku jebkurā aizmugurējā USB3 vai USB 2 viss OK. Kā arī – tajā priekšējā USB 3 viss cits, ieskaitot tādu pašu flešku, darbojas bez problēmām. WTF, nu kas tas par gļuku ? Pēc niķīgās fleškas formatēšanas pie cita porta, priekšējais vienalga nepazīst. Flešku var lietot, bet tajā pašā laikā tā kā nedaudz bail, ja nu vispār nokaujas.

    Kā jau normālam pircējam, visi čeki sen jau miskastē (fleškai kāds pusgads), tā kā laikam jau uz Getliņiem :).

    #312326
    Foxsk8
    Participant

    Man tieši tāda pati sajūta rodas, jeb vienkārši flash pats sadomā pierakstīties pie dzelža, vai dzelzis pie fleša. Ir bijuši arī gadījumi, kad iekārtas, flashi no viena portā jāpārliek uz citu, dažreiz atkal otrādi jāpārstelē, ja kaut kas nejiet. Domāju, ka drīzāk ražotāji taisa kaut kādu lažu, konkurence, jeb domā, aj nu nokausies, nemaksā taču miljonu, paņems citu, bet par datiem, kas tur iekšā viņiem nospļauties.

Tiek skatīts 8 ierakstu – 1 līdz 8 (no 8 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā