Uz ko turas Windows ielāpi?

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Uz ko turas Windows ielāpi?

Tiek skatīts 3 ierakstu – 41 līdz 43 (no 43 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #207710
    Genādijs
    Participant

    He lamas jobanās 🙂 Dažiem šķiet ka tikko jams lieto linux tā viņš skaitās advancēts lietotājs ibio nu kur tādi rodās? 😀

    #207711
    Janhouse
    Participant

    Eudoxus, kāda vaina linux power menedžerim?

    Vienreiz uzliec, lai visas extra pogas uz laptopa darbojas un viss ok.

    Ko tajā ThinkVantage var izdarīt tik forsu? Vari nomest CPU, izslēgt visus izskaistinājumus, nogriezt monitora gaišumu, bet laptops strāvu tērēs tik un tā.

    Man ar sleep nekad nav bijušas problēmas uz Linux.

    Starpcitu, ir tāda lapa (adresi gan neatceros, bet var uzgoogleet “linux for laptops”, “linux on laptops”, “linux laptop”, vai kā tā), kur ļoti smuki aprakstīts, kas uz kura aparāta neiet, un ko darīt, lai tas strādātu.

    #207712
    Eudoxus
    Participant

    Janhouse wrote:

    Eudoxus, kāda vaina linux power menedžerim?

    Vienreiz uzliec, lai visas extra pogas uz laptopa darbojas un viss ok.

    Ko tajā ThinkVantage var izdarīt tik forsu? Vari nomest CPU, izslēgt visus izskaistinājumus, nogriezt monitora gaišumu, bet laptops strāvu tērēs tik un tā.

    Man ar sleep nekad nav bijušas problēmas uz Linux.

    Starpcitu, ir tāda lapa (adresi gan neatceros, bet var uzgoogleet “linux for laptops”, “linux on laptops”, “linux laptop”, vai kā tā), kur ļoti smuki aprakstīts, kas uz kura aparāta neiet, un ko darīt, lai tas strādātu.

    ThinkVantage power menedžerim ir daudz jauku fīču. Bet viena no vislabākajām lietām ir tāda, ka var regulēt baterijas uzlādes līmeni. Tas ir svarīgi, ja pārsvarā laptopu lieto pieslēgtu pie strāvas. Tādā gadījumā iestatot uzlādes līmeni, piem., uz 70% (+ iestatot, ka lādēšana ir jāatsāk no 15%) tiek panāktas divas lietas: 1) pilnvērtīgi izmantots uzlādes ciklts, 2) pagarināts baterijas mūžs, jo ar zemāku uzlādes līmeni baterija dzīvo ilgāk. Ja ir jādodas ar laptopu kaut kur pļavā, tad uzlādē līdz 100% un izmanto visu jaudu.

    Esmu lojāls ThinkPad jūzeris jau 10 gadus un visu infor par linux uz ThinkPad laptopiem ir atrodama ThinkWiki lapā.

    Vienkārši lieta ir tāda, ka es neredzu nekāda iemesla likt linuxu uz savas kastes, kura pašlaik lieliski darbojas. Kādu mēnesi atpakaļ eksperimentālākā noskaņojumā uzliku openSuSE 11.1 64-bit versiju, lai paskatītos, kas notiek linux pasaulē. Caurmērā OK – principā pamatlietas puslīdz darbojas. Pat bezvadu tīklu atrada bez problēmām. Tikai visu to es izturēju kādas minūtes 30. Salīdzinājumā ar to pašu nolāpīto Vistu linux šķiet tāds pusizepts amatieru verķis. Kā jau teicu, lietot to var, bet neredzu, kāpēc man tas būtu jādara.

Tiek skatīts 3 ierakstu – 41 līdz 43 (no 43 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā