Uz starta WinRAR 4

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Uz starta WinRAR 4

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 62 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #152650
    samurajs
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/28_winrar_1.jpg[/imgl]Arhivators ir tik klasiska programma, ka pilnīgi jābrīnās, ko vēl tur var pilnveidot? Bet izrādās ka var, un iznākusi beta versija WinRAR 4.0 ar jaunām iespējām un uzlabojumiem. Eugene Roshal, šīs programmas izstrādātājam, izdevies vēl labāk optimizēt algoritmus, un WinRAR darba ātrums pieaudzis vēl par 30%. Pievienots UDF 2.50 atbalsts, līdz ar to var “atspiest” lielāko daļu Blu-Ray ISO. Pievienota integrācija Windows 7 panelim. Uzlabots darbs ar parolēm, palielināta recovery moduļa veiktspēja utt.

    Pilna informācija: mājaslapā.

    #252833
    jonjs
    Participant

    Sen nav lietots. Par viņu jāmaksā, jeb šis arī ir pārmests pie open source? Lai gan cik no Warez laikiem atceros, tad labs rīks.

    #252834
    nevertell
    Participant

    7zip gadījumā vēl aizvien nav ātrāks un effektīvāks ?

    #252835
    Stat1CX
    Participant

    7zip ir ātrāks bet winrar saspiež pamatīgāk rar formātā.

    #252836
    Evers
    Participant

    Jauki, 7zip kautkā nekad nav paticis. 🙂 Atceros, ka vai nu nemācēju vai kā, bet r01, r02, r03 ….. veidā dalītos arhībos kādreiz ar 7zip nevarēju atarhivēt.

    #252837
    root
    Participant

    7-Zip FM FTW. Ciest nevaru šitos komerciālos draņķus. Visiem sen jau esmu atradis alternatīvas, kas lieliski pilda savus pienākumus. T.Sk. WinRar.

    Ever? Cik gadus atpakaļ tas bija?

    #252838
    daGrevis
    Participant

    Jāpiekrīt mamm… t.i. root! *woot* o_O

    #252839
    Kon
    Participant

    7-Zip mēsls, raroto relīzi mācēja vienā folderī ekstraktēt, bet zipoto saliek n folderos (vai otrādi)

    #252840
    Evers
    Participant

    Ä€, Nīdējs parosināja manu sarūsējušo atmiņu, varēt varēja, bet kautkā nesmuki viņš tur darījās.

    Vispār jau vai tik nebija tā, ka WinRar gluži labi pildīja savu pamata pienākumu (atarhivēšana, saarhivēšana) pēc triāla beigām? Nevajag pat būt pirātam. 😀

    #252841
    jonjs
    Participant

    Cerams, ka ar humora izjūtu visiem ir labi? 🙂

    Īsti pirāti nekad nepadodas?

    Vienmēr ir izvēle pirkt vai arī lietot krakotos, bet vai patiesi user vulgaris ir nepieciešams vairāk smadzeņu kā tiem, kas izvēlas bezmaksas alternatīvas? Vai patiesi vajag zīmēties ar to, ka tu vairi nospert? Un vai patiesi tu līdz ar to esi gudrāks?

    Caru uz savu potenciālo oponentu saprātu 🙂 Un humora izjūtu, kā arī cerams, ka tādu lietu kā IRONIJA viņi arī pazīst.

    #252842
    Kon
    Participant

    Atkal šauj pār strīpu, bet lab ..

    Tur lieta tāda, ka mēdz būt divreiz arhivētās relīzes, rar’i un tad zip’i. 7-zip zipus atzipo katru savā mapē un Tev sanāk katrā mapītē viens rars .. krč .. viss atkarīgs no vajadzībām

    #252843
    jonjs
    Participant

    Nīdējs wrote:

    Atkal šauj pār strīpu, bet lab ..


    Kurā vietā šauj?

    :mod:

    #252844
    iKey
    Participant

    Pēc tā trial beigām ir tikai viens lodziņs, kuram jānospiež OK, un turpini strādāt

    #252845
    jonjs
    Participant

    Nu tagad skaidrs. Savā laikā Operas pārlūks darbojās tieši tā pat 🙂

    Tikai traci dēļ tā taisīt nevajag :p

    #252846
    Arcis
    Participant

    Mājas vajadzībām cik ir nepieciešams atarhivēt failus jau labu laiku (gadus 3) esmu pārgājis uz 7Zip. :p Manas vajadzības tas pilnībā apmierina (parasti vairāk tiek izmantots lai atarhivētu failus un retu reizi kaut ko saspiest). Tā kā GB failus man nav nepieciešams saspiest, tāpēc arī tā neesmu pievērsis uzmanību tam kurš tomēr saspiež labāk winrar vai 7zip un nemaz nedomāju atkal pāriet uz winrar… 🙂

    #252847
    zivs
    Participant

    Njā, tādiem sūriem vīriem kā Nīdējs, kas noteikti dienā vismaz astoņas stundas kaut ko atarhivē no reti debiliem arhīvu mistrojumiem, tas varētu būt pamatīgs trieciens, ja nāktos lietot kaut kādas alternatīvas WinRAR’am. Lai gan man vairāk liekas, ka tas viņam tāds principa jautājums – lietot zagtu taču ir stilīgāk kā kaut ko legālu un bezmaksas … Tādā veidā viņš vienmēr būs cienītākais un respektētākais čalis savā pagastā (par ko pat liecina viņa neapšaubāmi stilīgais paraksts, kas manī uzreiz iedzina drūmāko respektu). 🙂

    Pa tēmu runājot:

    lol, kur tie gadi, kā vairs ne WinZIP, ne WinRAR virsū pat neskatos, jo parasta lietotājs-vulgaris-robustus vajadzībām ir sen jau kā 7Zip izvēlēts, tāpēc pat pabrīnījos, ka to programmu kāds vēl vispār suportē un vēl pat attīsta.

    #252848
    Evers
    Participant
    #252849
    Kon
    Participant

    @zivs

    Izlasi https://www.demonbaby.com/blog/2007/10/when-pigs-fly-death-of-oink-birth-of.html

    Bija doma tulkot priekš šejieniešiem, bet roķeles pūst.

    Un jā, kaut vai man reiz gadā nāktos nodarboties ar manis aprakstīto procedūru (uz to pusi arī velk), man ir svarīgi, lai viss notiek kā Es vēlos, proti, ātri, precīzi un produktīvi.

    P.S Kad to reāli spēšu atļauties, man būs visu manu iemīļotāko izpildītāju albūmi. Pirkti no viņiem!

    #252850
    Ralfie
    Participant

    7Zips ir sūd(īg)s.., bet uzņēmumos citu sakarīgu bezmaksas alternatīvu nav.. Winrars ir daudz labāks, bet zaudē lietotājus dēļ naudas..

    #252851
    jonjs
    Participant

    Kā saka krievi “г … вно вопрос” . Mājās tu vari lietot visu, kas tev ienāk prātā, bet likums Latvijā tomēr darbojas.

    Ir ne mazums uzņēmēju, kas ir saskārušies ar BSA pārbaudi savā birojā. Tev pieklauvē pie durvīm un acu priekšā nomidžina ekonomikas policijas apliecību un liek paiet mazliet nostāk no datoriem. Pēc tam pie tiem sēžas cilvēki ar likuma tiesībām.

    Viss Warez (tas ir smagākais gadījums protams) tā pat kā nelegālā mūzika, video u.t.t. tiek uzskatīts par noziegumu un ja tas tiek atrasts tava uzņēmuma datorā, tad maz tev neliekas.

    Tādēļ es arī te pieminēju tīneidžerus (un ne jau kā apvainojumu, bet vairāk kā pieredzes trūkumu), kas sēž mājās un domā par visiem gudrākus sevi esam.

    Padomājiet par to.

    Neviena gudrība tevi neglābs. Vīrusi u.t.t. tas ir samērā sekundāri, ja tu pelni naudu.

    Ja tu sēdi mājas un klausies savu kačāto muzonu (izmantojot interneta pieslēgumu, kuru visdrīzāk apmaksā tētis vai mamma), tad protams var UMŠ…IÄŒĪT sazin ko.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 62 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā