Uz starta WinRAR 4

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Uz starta WinRAR 4

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 62 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #252852
    rasty
    Participant

    es visu laiku lietoju winrar.. pārsvarā arhivēju dokumentus un veidoju iso, bet prieks iso citi tūļi ir..he.. un man itka trials beidzas winraram.. tgd izmet logu lai noperku licenzi

    #252853
    grisha
    Participant

    &Zip taa iisti neesmu lietojis, KAd par taadu uzzinaaju, bija jau windows izmests atkritumu kastee. WinZip man negaaja pie sirds, patika WinRar. JA kaadreiz ir vajadziiba, tad lietoju vinju. Kaa jau mineeja, ja nevajag nenormaali biezhi lietot, protams, peec taam 30 dienaam turpini vinju lietot, nospied OK un viss notiek. Ej nu sazini, varbuut jaunaakajaam versijaam vairs taa nevar.

    #252854
    jonjs
    Participant

    Crow tu baigais IT spečuks?

    Man arvien vairāk rodas vēlēšanās uztaisīt notepad tusu.

    Un dažus labus ieraudzīt reālajā dzīvē.

    Labi tas tā … 🙂

    Vai arī notepad ringa tikšanos uztaisīt. Viss pēc noteikumiem ar tiesnesi u.t.t. 🙂

    CROW ko saki?

    Kaut kā tevi taču ir jāaudzina ne? Protams LIKUMA IETVAROS!!!

    #252855
    Kon
    Participant

    Sāksim ar to, ka NP tuss jau bija

    #252856
    nevertell
    Participant

    Kuru jonjs kautkā nogulēja…

    Es ar maita, nebiju uz vietas.

    Bet par ko te iet runa, kura kompresijas krāns ir garāks ? Pat būtā tāds marazms vēl nav panesies.

    #252857
    jonjs
    Participant

    nevertell wrote:

    Kuru jonjs kautkā nogulēja…

    Es ar maita, nebiju uz vietas.

    Bet par ko te iet runa, kura kompresijas krāns ir garāks ? Pat būtā tāds marazms vēl nav panesies.


    Manā gadījumā jāatzīst, ka vecums nenāk viens, bet … .

    Bezsakarā troļļot arī nav labi. It ipaši man nepatīk, kad to dara adresējot uz manu personu.

    Man arī pietiek ar 7 zip un P zip darbā uz Windows. Kā arī ar arhivēšanas tūļiem, ko piedāvā tas pats Linux.

    Visiem tiem ir savi plusi un mīnusi.

    :lala:

    #252858
    Snorx
    Participant

    Vecā tēma par zagšanu 🙂 Zagšana ir tad, ja tu īpašniekam paņem mantu vai vērtību un viņam šīs lietas vairs nav. Ja kāds uzskata, ka izmantot apiešanas ceļus es izmantoju kopiju no tava īpašuma, tad tā ir katra paša darīšana, tad jau sanāk ka vienmēr uz ielas satiekoties divu Audi A6(dajebkādiem) īpašniekiem, viņiem uzreiz jāklūp krāgā vienam otram? Un es nenesu software ražotājam zaudējumus, bet gan viņš nesaņem sevis plānoto peļņu… Tikpat labi iestādot kartupeļus tīrumā un rēķinot, ka būs tik un tik raža par tik un tik santīmiem, ko reāli es nesaņemu galarezultātā, tad sanāk, ka tīrums mani ir apzadzis? Un par tādiem kreiso variantu lietotājiem dažs labs ražotājs vispār nezin, tā kā viņš par šiem nezināmajiem, kā Tu vai es, nevar nemaz rēķināt plānotu peļņu. Par pirātismu(aka zagšanu peļņas nolūkos) ir cita runa.

    #252859
    jonjs
    Participant

    Snorx wrote:

    Vecā tēma par zagšanu 🙂 Zagšana ir tad, ja tu īpašniekam paņem mantu vai vērtību un viņam šīs lietas vairs nav. Ja kāds uzskata, ka izmantot apiešanas ceļus es izmantoju kopiju no tava īpašuma, tad tā ir katra paša darīšana, tad jau sanāk ka vienmēr uz ielas satiekoties divu Audi A6(dajebkādiem) īpašniekiem, viņiem uzreiz jāklūp krāgā vienam otram? Un es nenesu software ražotājam zaudējumus, bet gan viņš nesaņem sevis plānoto peļņu… Tikpat labi iestādot kartupeļus tīrumā un rēķinot, ka būs tik un tik raža par tik un tik santīmiem, ko reāli es nesaņemu galarezultātā, tad sanāk, ka tīrums mani ir apzadzis? Un par tādiem kreiso variantu lietotājiem dažs labs ražotājs vispār nezin, tā kā viņš par šiem nezināmajiem, kā Tu vai es, nevar nemaz rēķināt plānotu peļņu. Par pirātismu(aka zagšanu peļņas nolūkos) ir cita runa.


    Par “zagšanu” tikai daļēji.

    Ja to komerc RAR arhivatoru ļauj lietot uzspiežto podziņu CANCEL pēc triāļa baigām, tad tā pat nav zagšana.

    Kašķis kā vienmēr sākāš ar to, kad viens pasaka, ka sū … itas, bet otrs ka sū … ir cits.

    Bet slikt ir tad, kad sāk personificēt to visu lietu.

    Konkrēti uz kādu personu.

    Labi man šķiet, ka admini drīz te začistku uztaisīs un pat ne komentos, bet personās. Man vienkārši ir interesanti kādās 🙂 Jo daži albi manas antipātijas ir nopelnījuši pelnīti.

    Bet teikšana ir adminiem. 🙂 :seeker:

    #252860
    Crow
    Participant

    Joņa, redzi, es skatos, ka tev šī tēma ir tāda gaužām sāpīga, gandrīz kā augonis uz pakaļas. Vai hemoroīds.

    Bet tici vai nē – Notepad ir pielīdzināms sekojošajai istabai:

    [img]https://www.bildites.lv/images/lo1udeyjhm6gku6ecic.jpg[/img]

    Likuma ietvaros, kā smejies, vairākumam (t.sk. man) par tavu gribēšanu pasauli lāpīt, audzināt pareizā garā jauno paaudzi un vicināt dūres ir galīgi pajāt. Nevienam tava “audzināšana” nerūp. Ej dzīvo savu fakino dzīvi “likuma ietvaros” un nemaisies, kur tevi neprasa. Vēlies “likuma ietvaros” paaudzināt? Vienīgais, ko dabūsi, ir figa s maslom un, ja vēlies, iesniegums iestādēs. Capiche? Comprende? Ponjal? Do you speak English?

    P.S. Lai asinis pavārās – nedoģelannijs trollis esi un paliksi. Likuma ietvaros, protams.

    @KoЯn: tas ir pilnīgi normāli. Parādīsies tad, kad tiks apstiprināts.

    #252861
    Snorx
    Participant

    Papētīju forumu un nosmējos, jo novilku paralēles ar intelektuālā īpašuma zagšanu- sanāk, ka katrs citāts forumā, vai bilde no interneta ir paņemta bez īpašnieka ziņas 😀

    #252862
    Kon
    Participant

    jonjs wrote:


    Manā gadījumā jāatzīst, ka vecums nenāk viens, bet … .

    Bezsakarā troļļot arī nav labi. It ipaši man nepatīk, kad to dara adresējot uz manu personu.

    jonjs wrote:


    Labi man šķiet, ka admini drīz te začistku uztaisīs un pat ne komentos, bet personās. Man vienkārši ir interesanti kādās 🙂 Jo daži albi manas antipātijas ir nopelnījuši pelnīti.

    Bet teikšana ir adminiem. 🙂 :seeker:

    Esmu bijis tā “priekškara” otrā pusē, ir bijusi darīšana ar mudaku pūļiem, bet jej bogu .. Tu esi lielākais pamuļķis kādu esmu redzējis Latvijas interneta telpā pēdejo 2-3 gadu laikā.

    Par tīrīšanu arī beidz onanēt, Es prasīju, lai manu acc izdzēš, acīmredzami pārāk vērtīgs Esmu :> , jo kā redzies vēl Esmu tepat

    @damncrow

    KoЯn kā patīkami izlasījās 😀

    #252863
    zivs
    Participant

    Sēžu un priecājos – cik labi, ka mums ir tādi gudri vīri kā Nīdējs un Crow! 🙂

    #252864
    Tmkks
    Participant

    Es nesaprotu, ko jūs te čīkstat par 7-Zip. No ‘scene’ aizņemoties relīzi, tā atnāk daudzajos raros .r01, .r02 utt. Bet vienmēr beigās ir viens .rar failiņš, kuru ar funkciju ‘Extract where the hell you want’ var no tiem daudzajiem .r** failem iegūt vienu pilnvērtīgu open source, bezmaksas un visādi citādi legālu failu. Viss ar 2 klikšķiem un jauku laika atskaitījumu.

    Vienīgi nepatīk, ka ar dubultklikšķi nevar atvērt .rar failu kā explorer logu, vajag ar labo peles taustiņu pielīst. Nekas, paciest varu, jo for free!

    #252865
    Kon
    Participant

    Tu tik braši lieto vārdu scene … scēna 0day ir divreiz arhivēti, zip un rar .. 7zip ar to netiek galā, viss basta.

    Spēles ir tikai rarotas, lielie softi arī. Tie ir scēnas likumi, kurus neesmu pētijis .. neinteresē .., tāpēc iemeslus pateikt nevaru.

    #252866
    jonjs
    Participant

    Š ie divi preduri šo interneta vietni arī piebeigs tā izskatās. Troļļu smagākā stadija.

    Kādēļ klusē admini tas gan ir interesanti 🙂 Tad vismaz man banu iedodiet 🙂

    Piedalījušies izstrādē vai?

    #252867
    jonjs
    Participant

    Snorx wrote:

    Papētīju forumu un nosmējos, jo novilku paralēles ar intelektuālā īpašuma zagšanu- sanāk, ka katrs citāts forumā, vai bilde no interneta ir paņemta bez īpašnieka ziņas 😀

    Ne vienmēr. Mans avatars paštaisīts 🙂

    Š…emot vērā, ka vienā no manām OS ir KDE saskarne, tad tā ir pat radoša reklāma atvērtam produktam 😉

    #252868
    root
    Participant

    WinRAR ir mēsliņš! 😛 😀 😀 Prove me wrong! Aka, flame my childs, flaaaaaaaaaaaame!!! :devil:

    #252869
    Crow
    Participant

    root wrote:

    WinRAR ir mēsliņš! 😛 😀 😀 Prove me wrong! Так вот сказал наш вышестоящий троллейбус. Так оно и теперь будет. :lala:

    /thread

    #252870
    zivs
    Participant

    Snorx wrote:

    Papētīju forumu un nosmējos, jo novilku paralēles ar intelektuālā īpašuma zagšanu- sanāk, ka katrs citāts forumā, vai bilde no interneta ir paņemta bez īpašnieka ziņas 😀

    Manu avataru vispār ir zīmējis Eidiņš no cgi foruma, tā kā es esmu izņēmums tāpat kā jonjs. :lala:

    #252871
    Evers
    Participant

    Man ir ieroči

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 62 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā