UZLABOTS ATTĒLS AR PHILIPS P5 PERFECT PICTURE DZINI

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Reklāma UZLABOTS ATTĒLS AR PHILIPS P5 PERFECT PICTURE DZINI

Tiek skatīts 8 ierakstu – 1 līdz 8 (no 8 kopumā)
 • Autors
  Ieraksti
 • #162874
  Anonīms
  Neaktīvs

  Jaunais Philips P5 patentētais attēla kvalitātes dzinis digitāli optimizē attēlu, izmantojot īpašu algoritmu. Pateicoties P5 dziņa ievērojami palielinātajai apstrādes jaudai, tiek sasniegta vidēji par 50% uzlabota attēla kvalitāte. P5 sola nodrošināt gan 25% pieaugumu apstrādes funkcijām, gan arī par 25% palielināt apstrādes jaudu salīdzinājumā ar esošo Perfect Pixel Ultra HD dzini.

  Tālākā sistēmas integrācija nozīmēs čipu samazinājumu no esošajiem trīs, kas ir iekš Perfect Pixel Ultra HD, līdz tikai vienam – P5. Š is samazinājums nodrošinās ātrāku datu apmaiņu, precīzāku un uzlabotu kontroli pār notiekošajiem procesiem. Tas nozīmē arī baudīt visdziļākos melnos un košākos baltos toņus, spilgtākās un mirdzošākās krāsas un dabīgus ādas toņus. Un visplūstošākos, asākos attēlus ar neticami precīzām detaļām un dziļumu sporta pārraidēs, filmās vai jebkurā citā žanrā – vienmēr un no jebkura avota.

  Tāpat P5 piedāvā jaunas funkcijas un uzlabojumus 4 no 5 esošajām sfērām – attēla kvalitāte, asums, krāsa un kontrasts, kamēr piektajā sfērā – Motion Estimation, Perfect motion funkcijas un telpas apgaismojuma skeneris tiek uzskatīti par tirgus līderiem nodrošinot labāko televizora skatīšanās pieredzi.

  Daudz darba ir ieguldīts, lai jaunais dzinis nodrošinātu ideālu ievadi HDR ekrāniem. High Dynamic Range Perfect ar uzlabotu kontrastu un krāsām ir labākā izvēle jaunam mājas izklaides sistēmas standartam. Tas ļauj baudīt jaunas sajūtas, uztverot attēla sākotnējo piesātinātību un spilgtumu, baudīt televīziju ar spilgtākiem akcentiem, labāko kontrastu un labākajām krāsām. HDR Perfect ir ar nepārspējami tīru, spilgtu detaļu atveidojumu.

  Jaunais P5 dzinis arī ietver sevī arī jauno DNR sistēmu un jauno Mosquito NR sistēmu, kas būtiski uzlabo trokšņu samazinājumu, neliekot attēla detaļām izplūst un kļūt neasām.

  TP Vision ir pasaulē nozīmīgs spēlētājs TV segmentā, kura darbības joma ir zīmola PHILIPS televizoru attīstīšana, ražošana un tirdzniecība Eiropā, Krievijā, Tuvajos Austrumos, Brazīlijā, Argentīnā, Urugvajā, Paragvajā un citās valstīs Ä€zijas un Klusā okeāna reģionā. Mēs to darām, apvienojot mūsu zināšanas dizainā ar novatorisko Philips TV mantojumu, izcilību, elastīgumu un attīstības ātrumu TPV tehnoloģiju jomā. Pateicoties šīm priekšrocībām, mēs spējam nodrošināt televizorus ar augstu kvalitāti: gudrus un viegli lietojamus ar izsmalcinātu dizainu, jauniem materiāliem un plānu korpusu. Pateicoties Philips televizoru segmentam, TP Vision ir viens no līderiem tehnoloģiju tirgū.

  #329788
  ka4alka9
  Participant

  Okey

  #329789
  Nelabojams
  Participant

  Kā mēra attēla kvalitāti, lai tās izmaiņas varētu mērīt procentos?

  #329790
  Quagmire
  Participant

  Paldies par informāciju, tagad naktī beidzot varēšu gulēt mierīgi

  #329791
  Black
  Participant

  Ja Tu maksā zobena vicinātājam, tad nav iebildumu pret šo… garadarbu.

  Ja ne, tad Tev uz Datuvi… ups… tur jau ir.

  #329792
  russo
  Participant

  Vai man vienam liekas, ka TÄ€DAM SUPER-BRENDAM šāda tipa reklāma izskatās nožēlojami? Tā 90s gados reklamējās visādi kaktu kantori.

  Un nu izskatās, ka PHILIPS ir nolaidies līdz tādam pašam līmenim. Nebrīnos, ka nav naudas uzražot normālu tehniku.

  #329793
  uldics
  Participant

  Nu tie procenti tik lameriski skan. Publiskais fuj! Sevi cienošam cilvēkam un tāpat firmai būtu kauns par tādu reklāmas liellopproduktu.

  #329794
  MeistarsUnVergs
  Participant

  Lai dibens saražotu bezjēdzīgu sūdu lavīnu ir jātaisa klizma. Š eit kādam ir veikta līdzīga procedūra priekš smadzenēm.

Tiek skatīts 8 ierakstu – 1 līdz 8 (no 8 kopumā)
 • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā