Vai kāds no notepad lietotājiem spēlē BF3 uz pc?

Sākumlapa Forumi Datorspēles PC un Konsoļu spēles Vai kāds no notepad lietotājiem spēlē BF3 uz pc?

Tiek skatīts 8 ierakstu – 1 līdz 8 (no 8 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #155816
    migors
    Participant

    Interesanti vai kāds no notepad.lv spēlē BF3? Varētu kādreiz saorganizēt pārtiju. Varbūt ja nav noslēpums iepeistojiet niku. Apnikuši tie ārzemnieki.

    Vai uzaiciniet mani. mans profilshttps://battlelog.battlefield.com/bf3/soldier/migors/stats/174605245/

    #281444
    gaziks52
    Participant
    #281445
    Foxsk8
    Participant

    Žeļ ka multiplayer viņiem tā saveidots, reāli nav iespēju “nepērkot orģinālu” spēlēt caur tīklu, kaut vai tā pati LAN iespēja ir nogriesta nost, spēlēt tikai caur battlelog, tas tā nedaudz kretinē. Single player režīmā biju pamatīgi vīlies, tā jau nav spēle, kur tev visu laiku liek darīt tikai to, ko izstrādātāji paredzējuši, follow tur, move tur, wait here. Bet nu paredzu, ka visas jaunās spēles agrāk vai vēlāk būs tieši pēc šāda spēļu stila, līdz ar to, kaut ko piedāvās pa free, lai jau velk torrentos, utt… tas zaudējumus nekādus praktiski nenesīs, bet drīzāk iekārdinās spēlētājus iegādāties orģinālu, lai izbaudītu pilvērtīgu spēli.

    #281446
    Evers
    Participant

    Tas vispār ir nenormāls stulbums, ka nav pieejami kārtīgi dedicated serveri, kā tas bija ar bf2, cod4, cs. Tad konkrētā serverī uzturās konkrēta tauta, vairāk vai mazāk, konkrēts spēlētāju loks, veidojas tāda kā komūna, jauni draugi, serverim savs webs. Tagadējā sistēma ir haoss.

    #281447
    Aldis
    Participant

    Antipirātisti dara savu, tur tā problēma..

    Kaut gan, vai ta nav pačotās versijas kaut kādas, kuras ļautu konektēties klāt kādam neitrālam serverim klāt?

    #281448
    intrudery
    Participant

    kompis gan viņu velk tikai uz minimumu 😉 https://battlelog.battlefield.com/bf3/user/intrudery/

    bfbc2 gan vareetu

    #281449
    migors
    Participant

    Fox Nu es tev piekrītu daļēji, vienozīmīgi bf3 ir labākā spēlē. Tas single player nevienu īsti neinteresē, un fakts ka vairāk tas ir domāts lai apmācītu jauniņos kā vispār spēlēt. Ir mīnusi, bet tā pat alternatīvas nav.

    ierpiekš biju spēlējis BF BC un tā man tiešām patika ekselenti. Vēl patīk quakelive bet jau piegriezās.

    #281450
    pelmenis08
    Participant

    Man kompis vairs šo spēli nepavelk kamēr neiegādāšos šādas tādas detaļas, tādēļ nevaru spriest par šo speli tieši, pēc savas pieredzes. Bet cik esmu dzirdejis tad spēle esot izdevusies. Jaunās spēles arī man vairs nespīd uzspēlēt tādēļ būs vien jāmet pie malas visa aizraušanās ar spēlēm. Sākumā vispār pirms izlaida BF3 EA games paziņoja ka uzliks uz spēles prog vai kautko tādu, kas ļaus viņiem pārbaudīt tavu PC no pirātiskajām programmām, un uzsākt lietu par pirātismu.

    + jautajums vai kāds nezina kur var iegādāties lēti DDR2 2gb 800MHZ RAM?

    Kopmis prasa likt iekšā, kā arī CPU?

Tiek skatīts 8 ierakstu – 1 līdz 8 (no 8 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā