Vai vērts uzlabot AMD Athlon 620 @3.4Ghz pret AMD Phenom II X6 1045T

Sākumlapa Forumi Hardware Pamatplates un CPU Vai vērts uzlabot AMD Athlon 620 @3.4Ghz pret AMD Phenom II X6 1045T

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 11 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #157806
    Wuu
    Participant

    Vai vērts uzlabot AMD Athlon x4 620 @3.4GHz pret AMD Phenom II X6 1045T par 70Ls? Stipri apšaubu ka AMD Phenom II X6 1045T varēs uzvilkt līdz 4GHz, kādi 3.8 max, tāpēc īsti nevaru izlemt.

    Tai palaistuvei reizinātājs x 13.5 slēgts, aahhh. FSB uz 290 neuzvilkšu.

    #294332
    nevertell
    Participant

    Skaties pats. Es jutu kritumu no 4 uz 2 kodoliem, kad mans phenom II x2 beigās vairs nespēja forsēt četrus.

    Kas tev ir par plati ? Labāk nebūs kādu bulldozeru iespraust ?

    Ieslēdz sev tos 3.8ghz un paskaties, vai tev kautkur kaučkādi pudeles kakli parādas.

    Spēlējot spēles visticamāk piekto un sesto kodolu pati spēlē neizmantos, bet visas pārējās figņas gan.

    Bet ko nu es, es jau šito rakstu no 1.6ghz core2 ulv lapša. Desktops vairs tik tad, kad vajag mega monitorus.

    #294333
    jonjs
    Participant

    Sveiks!

    Es te ne patēmai uzdošu jautājumu.

    Cik noprotu tu overcloko savus CPU.

    Mani gan pagaidām īpaši overclocking neinteresē, bet interesē, kā tu dzesē tos AMD.

    Pašreiz mana izklaides datora sirds ir FX-Series FX-6100

    https://www.dateks.lv/cenas/21.php?gclid=CJ_2w9zloLUCFaSXcAod6UoAuw.

    Kūlers ir noklusētais, kas nāca līdzi, protams, ka apdeitoju MB biosu vēl sabāzu papildus dzesētājus korpusā lai nodrošinātu gaisa caurplūdi.

    Vismaz Core Temp rīks rāda (ja spēlē Battlefield BC2 uz Max Settingiem 1680×1050) un cik nu tam var ticēt, ka CPU temperatūra augstāk par 60 grādiem nekāpj, šim CPU darbības režīms līdz 70 grādiem skaitās normāli.

    Tātad kā tu dzesē tos savus overklokotos CPU? Varbut vari dot kādu labu norādi, kuru dzesi iegādāties.

    #294334
    Wuu
    Participant

    Sabāzt ventilatorus bezsakarā kastē nav prāta darbs, tikai palielināsi trokšna līmeņus. īpaši ja nav nekādu OC.

    Es lietoju cooler master hyper 212 evo, pārbaudi izmērus pirms iegādes!

    Izskatās šādi.

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_mauz_1.jpg[/img]

    #294335
    Wuu
    Participant

    Ja varētu Buldozeri iespraust es neprasītu šādus jautājumus, škrobe. Maksimāli 6 kodoli.

    #294336
    BERILS
    Participant

    pa smuko Oo.

    #294337
    Faks
    Participant

    nu starpibu jutīsi ja taisīsi upgrade un overlock pēc idejas varēs lidz 3.5ghz par 4ghz apšaubu bet varbūt var dabūt ja labs vents stāvēs virsū 🙂

    pašam stāv buldozers 8150 nau sūdzību iet labi 🙂

    te vari palukot ko cilvēki tik nedarās ^^

    https://www.overclock.net/t/1192454/oc-phenom-ii-x6-1045t

    #294338
    Willis
    Participant

    Tev ielikts vēl vecais Hiper 212 EVO variants kuram ventilatori stiprinās ar gumijām, jaunie Hiper 212 EVO nāk ar plastmasas stiprinājumiem, tiem stiprinot uz redeles divus, vajag pēc iespējas klusākus ventilatorus .

    Man ir jaunā Hiper 212 EVO redele un ventilatori ir izvietoti tieši tā pat, tikai ielikti Akasa Viper .

    #294339
    nevertell
    Participant

    Vai tev ir AM2+ plate ? Jo man šķiet, ka, ja ražŠtājs atbalsta plati (updeito bios’u), tad visam vajadzētu iet ar visām platēm, kurām ir 700-tie čipseti un uz augšu.

    #294340
    nevertell
    Participant

    Tas jau nav viņa pīslis, viņam nekad nebūtu nvidia 😀

    #294341
    vitaalijs
    Participant

    Es kā reiz pirms kād laiciņa veicu sekojošu operāciju –> no 630 atlona uz 1045-to phemonu. Jāsaka gan atlonim neko overklokojis nebiju (cik nu mātenē iebūvētie rīki). Pirmajā mirklī biju nepatīkami pārsteigts jaudu jutu ļoti nedaudz lai gan tomshardware biju salasījies ka uz 1/3 jābūt. Bet ātri sapratu kur nolohojies biju pēc tā ka biosā cpu bija redzams kā unknown… Nu ko uzliku jaunāko pieejamo biosu un tagad nevaru pateikt vai tur 1/3 vai 7/16 jaudas klāt bet jūtams ir noteikti…

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 11 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā