Vecās OVI offline kartes priekš Symbian mobilajiem

Sākumlapa Forumi Sakaru tehnika Mobilie telefoni Vecās OVI offline kartes priekš Symbian mobilajiem

Tiek skatīts 6 ierakstu – 1 līdz 6 (no 6 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #160030
    Aldis
    Participant

    Sveiki visiem!

    Ir problēma! Ir Nokia C6 ar veco labo Symbian.

    Nepieciešamas offline ovi kartes, vēlams Latvijas reģiona. Atceros ka agrāk kartes bij uz SD kartes virsū, principa pērkot pie LMT nāca līdzi ar visu Latvijas ja ne Baltijas reģionu.

    Tā tad jautājums – varbūt kādam vēl šo karšu faili ir saglabajušies, iespējams pat lietojat? Š…emot vērā faktu ka Microsoft pārņemis visu nokia, supports tur vairs nav it nekāds, un kartes vairs nevar nekur normāli nokačāt.

    Pašam agrāk bij šādas kartes… 😀

    [img]https://i.imgur.com/S16srsW.png[/img]

    #310613
    MeistarsUnVergs
    Participant

    Vai OVI ir tas pats Nokia Maps kas stāvēja uz N95-2 tālajā 2008. gadā? Ja tā tad man kaut kur ir saglabātas viņas priekš visas pasaules. Sadalītas pa reģioniem un valstīm, principā tika veikts mirrorings oriģinālajiem serveriem.

    #310614
    kasis1000
    Participant

    negribu būt pārāk slinks meklētājs, bet MeistarsUnvergs minētajam mirroring’am jābūt krievu saitēs. skaties kā pie baltic kartēm.

    vēl kko tādu atradu

    Download and install Nokia Suite on your PC.. Connect the phone to PC.. Open Nokia Suite–>Maps.. and select the Regions you want to download ..

    #310615
    aoma
    Participant

    Es taisu bekapus visam un visiem 🙂

    Tūlīt umetīšu uz failiem lv vecā noķa micro sd satura kopiju, kas nāca jaunam līdz – tur ir ovi suite ar visām kartēm.

    https://failiem.lv/u/zkojmpk

    Tik pagaidi, kamēr būs augšupuzlādējies.

    #310616
    MeistarsUnVergs
    Participant

    Tas dauņloads caur Nokia suiti strādāja pirms 6 gadiem. Vai vēl uz servera stāv tie zip failiņi es nezinu. Jau toreiz tas nebija Nokia.com bet gan tā karšu softa iepriekšējo izstrādātāju serveris.

    Skatos ka cilvēki izpalīdz. Ja vēl nesanāks tad jāpagaida kamēr es tieku līdz savām mājām un sameklēju to cietni kur tas viss man stāv.

    #310617
    shadow118
    Participant

    Vēl ir no svara, kāda maps programma uz paša telefona. Biju uzlicis kaut kādu jaunāku un vairs nestrādāja

Tiek skatīts 6 ierakstu – 1 līdz 6 (no 6 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā