Vecie labie komiksi

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Viss pārējais Vecie labie komiksi

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 11 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #145771
    Faust
    Participant

    Tâtad man te jautâjums, kur netâ varçtu dabût ðos komiksus? Meklçju trackeros, bet nekâda lielâ izvçle tur nebija…Varbût paði esat komiksu cienîtâji un zinat, kur tos sadabût(utt) – no interneta. Ar komiksiem domâju tâdus kâ – Rush City, Batman & the Mad Monk, etc. Vienk padalieties, kur paði òemat u.tml.

    p.s. Pie viena varam arî par tiem parunât! 😉

    #168123
    usins
    Participant

    Nu es nelasu komiksus, nepietiek man laika. Bet pamçìini trakerî izveidot pieprasîjumu, vai aizsûti aktîvâkajam komiksu uperim PM ar tiem komiksiem kurus tu gribçtu, gan jau izpildîs.

    #168124
    Mr.Death
    Participant

    man i donalda daka sçjumi skençtâ veidâ 😀

    #168125
    Faust
    Participant

    usins wrote:

    Nu es nelasu komiksus, nepietiek man laika. Bet pamçìini trakerî izveidot pieprasîjumu, vai aizsûti aktîvâkajam komiksu uperim PM ar tiem komiksiem kurus tu gribçtu, gan jau izpildîs.

    Vispâr nav slikta doma, pat vairâk kâ laba!

    #168126
    Foxsk8
    Participant

    Datuvç tieði tâds pats jautâjums. Dubultoðanâs tev? 😀 Lab par tçmu. Komiksus neesmu lasîjis 10 gadus. Itkâ vçl labâka doma ir tâda, nevis lasît tos komiksus, bet veidot paðam. Zîmçt visu ar kâdu coreli, domât siþetus utt…. Iedomâjies, jaunatne bûtu sajûsmâ par kaut ko jaunu. Kad bûtu savâkuðies vairâki tavi veidoti komiksi, varçtu tos publicçt arî þurnâlos, utt… Gûtu atsaucîbu. Ðî ir laba doma. Protams, tas ir laika ietilpîgs process.

    #168127
    Faust
    Participant

    foxsk8 wrote:

    Datuvç tieði tâds pats jautâjums. Dubultoðanâs tev?

    :hmz: Apstumsojies prâtiòð…yeah, right?! Izveidoju speciâli tur, jo tur apgrozâs vairâk cilvçku nekâ ðeit…. doh :grr:

    #168128
    usins
    Participant

    Dev wrote:

    foxsk8 wrote:

    Datuvç tieði tâds pats jautâjums. Dubultoðanâs tev?

    :hmz: Apstumsojies prâtiòð…yeah, right?! Izveidoju speciâli tur, jo tur apgrozâs vairâk cilvçku nekâ ðeit…. doh :grr:

    Nu un kaa tur ar atsauciibu? nebano? 😀 jo mani banoja par normaalu topiku…. kur var atrast ðo to…

    #168129
    Faust
    Participant

    Hmz bans? Visi mani mîl 😀

    #168130
    Mr.Death
    Participant

    datuve ir latvieðu gramatikas un pareizrakstîbas portâls, kur strâdâ kvalificçti latvieðu valodas un literatûras skolotâji – administratori, kas pa priekðu pârbauda jûsu uzrakstîto diktâtu un labâkajâ gadîjumâ neraksta neko, normâli parasti uzraksta piezîmi vai arî ja viòiem jautâjums ðkiet nepieòemams un loìiski viòi nevar izdomât ar mâkslîgo intelektu ko cilvçks ir domâjis pateikt (ak jâ pareizi viòiem taèu tâda nav.. kirils taèu viòus ir pârkirilizçjis… mhm pârprogrammçjis…), vienkârði òem un izdzçð jûsu diktâtu (ieliek n.v.) un uzliek banu (liek stâvçt kaktâ). :win: :win: :win: :die: :wtf: :duno:

    #168131
    shady
    Participant

    Edgars – Ir jâmâk pateikt/pajautât pareizi. TU nâc pçc palîdzîbas, kuru saòem pa velti, bet tâ vietâ TU uzraksti negramatiski, pokemonu valodâ (w; 4 utt) + nenorâdi savu OS, nepasaki – ko esi jau darîjis utt…

    Par neuzmanîbas kïûdâm nevienu nesoda – tas ir saprotams, jo kïûdamies mçs visi, bet ja apzinâti vai sava IQ dçï raksta hvz kâ, tad nu sorry..

    Nemaz nerunâjot par citiem pârkâpumiem, kuri ir tik ïoti izplatîti..it îpaði: 2.1 un 2.3 punkts;)

    #168132
    Mr.Death
    Participant

    Quote:

    un loìiski viòi nevar izdomât ar mâkslîgo intelektu ko cilvçks ir domâjis pateikt…

    :duno:

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 11 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā