Virszemes tv .VS. Viasat

Sākumlapa Forumi Tehnika Audio/Video/Foto un TV Virszemes tv .VS. Viasat

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 47 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #231647
    Aldis
    Participant

    samurajs wrote:

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_via_1.jpg[/img]

    Vāks, kas tur var būt izdevīgāks? 😀

    10 + 25ls = 35ls.. + 3.50.

    Kopā ar pirmo piegājienu droši vari izmest tik pat cik pa ltc… 38.50ls 🙂

    Tālāk vēl Viasatam var cenas palielināties – ar līgumu, lattelecomam LV kanāli ir bezmaksas.

    TV5 manis pēc kaut vai pārkrāmē portfelīšus un pārvācas uz kaimiņvalsti, no kāda kremļa torņa raidīt.

    #231648
    linx
    Participant

    Aldis wrote:

    samurajs wrote:

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_via_1.jpg[/img]

    Vāks, kas tur var būt izdevīgāks? 😀

    10 + 25ls = 35ls.. + 3.50.

    Kopā ar pirmo piegājienu droši vari izmest tik pat cik pa ltc… 38.50ls 🙂

    Tālāk vēl Viasatam var cenas palielināties – ar līgumu, lattelecomam LV kanāli ir bezmaksas.

    TV5 manis pēc kaut vai pārkrāmē portfelīšus un pārvācas uz kaimiņvalsti, no kāda kremļa torņa raidīt.

    Tauta, vai Jūs maz kādreiz lasat, pirms iepostojat kautko debīlu? Laikam jau nē, tādēl izmantošu izdevību paskaidrot dažas tīri vienkāršas lietas. Un tātad – pirmais rēķins ir 28.50 nevis 38.50 (kartes īre jāmaksā, sākot no 13. mēneša un šo trīs gadu laikā jāmaksā tikai divas reizes. Arī bankā par kartes īri taču maksājam vai ne?).

    Samurajs te kautko ieķērca par bezmaksas uzstādīšanu – ak jā, tā patiešām ir, tici tam vai nē, vienīgais, par ko var paķert papildus samaksu ir tad, ja tiek izmanoti papildus materiāli, kuri neietilpst komplektā! Viasatam var cenas palielināties? Palasi līgumu pirms dzen muļķi – kopš 2010. gada sākuma ir līgumā iekļauts punkts, kas paredz, ka VIASAT’am nav tiesības mainīt ikmēneša abonēšanas maksu, kā norādīts slēdzot līgumu. Ja tiek mainīta cena, tad klients var atteikties no VIASAT sniegtajiem pakalpojumiem, laužot līgumu un NEMAKSÄ€JOT nekādu līgumsodu! Bet kur kādas garantijas ir Lattelecomam, ka pēc diviem mēnešiem ekonomiskā paka nesāks maksāt, piemēram, sešus latus?

    Tas par VIASAT’u, runājot par Lattelecom – ko, piemēram, lai dara cilvēki Aucē, kur Lattelecom virszemes digitālā televīzija nav uztverama? Ak jā, kanāli taču par brīvu un dekoders tikai ~40Ls, Ķīnā ražots un Vjetnamā salikts Tēvēstārs, kurš man mājās rāda katru otro dienu labi. Un vēl – tā kā mājās ir rūteris, tad man patīk ar laptopu staigāt brīvi un lietot netu visur, kur atrodos. Ja atrodos tajā istabā, kur ir krutais tēvēstārs, tad netā līst nedrīkst, savādāk attēls iefrīzo katras desmit sekundes un piecām sekundēm un redzēt pilnīgi neko nevar! Jā, iegādājos otram TV dekoderi par ~60-70Ls, tas rāda 10x labāk par Lattelecom lolojumu, arī kanālus var pārslēgt momentāli, nevis spiežot pogu uz kanāla, gaidot 1-2 sekundes, kamēr tiek pārslēgts kanāls un vēl vienu sekundi, kamēr sāk rādīt ieslēgtais kanāls. So cool vai ne? 😀 Ir jau vēl arī labas lietas, kā, piemēram, tas, ka tiek piedāvāti bezmaksas TV kanāli un es ļoti ceru, ka tā paliks arī turpmāk. 🙂

    #231649
    samurajs
    Participant

    linx: nekļūsti taču smieklīgs! Ja man Viašrot šķīvis jāliek pie mājas sienas 4. stāva līmenī, klāt tikt var tikai no ārpuses ar ‘KATO’ pacēlāju (vai arī jājauc nost žogs) – par velti man to liks kāds? Man pietiek, ka Degpunktā jau sižetu redzēju par šo pakalpojumu… 😀

    Es labāk draudzējos ar LTC… tagad, vasarā, man nevajag neko. Ziemā ar priekšapmaksu abonēšu kādu no maksas paketēm. Vai tā nav labāk šais tizlajos laikos, kad nākotne nezināma?

    #231650
    Aldis
    Participant

    oj.. linx.. 😀

    Nu i baiga jēga.. 😀 😀 tie 38ls ša vai tā izies 😀 😀 jau pirmā gada laikā (Nu lab, +/- mēnesis)! 😀 nu, es no ltc ja paņemu dekoderu, man 39ls, dzīvoju 5 gadus, piem… neņemu nekādus maksas kanālus.. man nekas nav jamaksā, nu ja gribu – ik pa laikam ielādeju kādu maksas paku…

    Vēl aizmirsu piebilst.

    3.50 x 12.. 😮

    kautkas smako veel peec 42ls.. gadaa..

    so.. kas izdevīgāk? 🙂

    samuraj, es ar gribēju kautko tamlīdzīgu piminēt – piemēram ja kautkas jājauc nost.. u.t.t.. 🙂

    #231651
    linx
    Participant

    Aldis wrote:

    samurajs wrote:

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_via_1.jpg[/img]

    Vāks, kas tur var būt izdevīgāks? 😀

    10 + 25ls = 35ls.. + 3.50.

    Kopā ar pirmo piegājienu droši vari izmest tik pat cik pa ltc… 38.50ls 🙂

    Tālāk vēl Viasatam var cenas palielināties – ar līgumu, lattelecomam LV kanāli ir bezmaksas.

    TV5 manis pēc kaut vai pārkrāmē portfelīšus un pārvācas uz kaimiņvalsti, no kāda kremļa torņa raidīt.

    Tauta, vai Jūs maz kādreiz lasat, pirms iepostojat kautko debīlu? Laikam jau nē, tādēl izmantošu izdevību paskaidrot dažas tīri vienkāršas lietas. Un tātad – pirmais rēķins ir 28.50 nevis 38.50 (kartes īre jāmaksā, sākot no 13. mēneša un šo trīs gadu laikā jāmaksā tikai divas reizes. Arī bankā par kartes īri taču maksājam vai ne?).

    Samurajs te kautko ieķērca par bezmaksas uzstādīšanu – ak jā, tā patiešām ir, tici tam vai nē, vienīgais, par ko var paķert papildus samaksu ir tad, ja tiek izmanoti papildus materiāli, kuri neietilpst komplektā! Viasatam var cenas palielināties? Palasi līgumu pirms dzen muļķi – kopš 2010. gada sākuma ir līgumā iekļauts punkts, kas paredz, ka VIASAT’am nav tiesības mainīt ikmēneša abonēšanas maksu, kā norādīts slēdzot līgumu. Ja tiek mainīta cena, tad klients var atteikties no VIASAT sniegtajiem pakalpojumiem, laužot līgumu un NEMAKSÄ€JOT nekādu līgumsodu! Bet kur kādas garantijas ir Lattelecomam, ka pēc diviem mēnešiem ekonomiskā paka nesāks maksāt, piemēram, sešus latus?

    Tas par VIASAT’u, runājot par Lattelecom – ko, piemēram, lai dara cilvēki Aucē, kur Lattelecom virszemes digitālā televīzija nav uztverama? Ak jā, kanāli taču par brīvu un dekoders tikai ~40Ls, Ķīnā ražots un Vjetnamā salikts Tēvēstārs, kurš man mājās rāda katru otro dienu labi. Un vēl – tā kā mājās ir rūteris, tad man patīk ar laptopu staigāt brīvi un lietot netu visur, kur atrodos. Ja atrodos tajā istabā, kur ir krutais tēvēstārs, tad netā līst nedrīkst, savādāk attēls iefrīzo katras desmit sekundes un piecām sekundēm un redzēt pilnīgi neko nevar! Jā, iegādājos otram TV dekoderi par ~60-70Ls, tas rāda 10x labāk par Lattelecom lolojumu, arī kanālus var pārslēgt momentāli, nevis spiežot pogu uz kanāla, gaidot 1-2 sekundes, kamēr tiek pārslēgts kanāls un vēl vienu sekundi, kamēr sāk rādīt ieslēgtais kanāls. So cool vai ne? 😀 Ir jau vēl arī labas lietas, kā, piemēram, tas, ka tiek piedāvāti bezmaksas TV kanāli un es ļoti ceru, ka tā paliks arī turpmāk. 🙂

    #231652
    Aldis
    Participant

    linx, ar Tevi viss labi?

    #231653
    akms47
    Participant

    Tātad gada izmaksas 3,50×12+10= 52 Latvijas zivis/gadā vienam TV.

    Nu jauki. I nafig man vajag.

    Dekoderis+laba antena (uz vairākem tv+pastiprinātājs+vadi).

    Dažu gadu laikā uz maniem 4 TV atmaksāsies. Tavs viasat turpinās slaukt.

    Pasaki, kur ir jēga?

    #231654
    Evers
    Participant

    Aldis wrote:

    linx, ar Tevi viss labi?

    +1

    #231655
    m_janis
    Participant

    #links: Ja esi Viasat darbinieks, tad tas attaisno tavus murgainos tekstus, bet varbūt pameklē forumu, kur apgrozās neko tehnikā nesajēdzoši cilvēki.

    (Samuraj, kā te, Notepadā bija ar atbildību par reklāmu, kaut arī slēpto ?)

    #231656
    linx
    Participant

    m_janis wrote:

    #links: Ja esi Viasat darbinieks, tad tas attaisno tavus murgainos tekstus, bet varbūt pameklē forumu, kur apgrozās neko tehnikā nesajēdzoši cilvēki.

    (Samuraj, kā te, Notepadā bija ar atbildību par reklāmu, kaut arī slēpto ?)

    1) tā nav reklāma, es tikai pastāstīju reālo situāciju par VIASAT’u. Manuprāt, forums ir vieta, kur izteikt viedokli, ja nevari pieņemt manējo, tad tā vairs nav mana problēma

    2) neiet runa par tehniku, iet runa par kvalitāti/cenu

    3) par murgainiem šos tekstus sauc tādēļ, ka nevari pieņemt to kā ir, tu protams vēlies, lai būtu tā, kā tu esi iedomājies, bet izņem galvu no mucas un paskaties apkārt – nav arī Lattelecom tik jauks un pūkains kā liekas 😉 Jā, protams, man patīk tas, ka ir digitālā TV ar bezmaksas kanāliem, bet slavēt, ka dekoderi ir ļoti labi un, ka Latvijā 99,x % pārklājums, kaut reāli tas procents ir stipri mazāks

    #231657
    samurajs
    Participant

    Linx: neviens nav pūkains, katrs grib tikai kāst naudu. Un jo vairāk, jo labāk. Bet tev būs jāpiekrīt, ka LTC pakalpojums ir vienīgais, kurš dod iespēju vismaz tās 5 programmas skatīties par velti. Un tas arī ir galvenais vairumam cilvēku, pārējais ir extras.

    m_janis: ar reklāmu te ir tā, ka nelielās devās tā pie mums ir atļauta. Bieži tiešām grūti nošķirt apzinātu reklāmu no viedokļa. Bet kā ies pār strīpu, tad būs attiecīga reakcija.

    #231658
    m_janis
    Participant

    #links: Sāksim ar to, ka neesmu ne Lattelekom darbinieks, ne klients – nav tādas nepieciešamības. Toties personīgi pazīstu vairākus cilvēkus, kuriem preblēmu ar Viasat netrūka (par laimi, ar grūtībām, bet tika vaļā). Bet par šo tēmu pietiek palasīt tautas pieredzi .

    Par to, ka Star ir draņķis, gan tev piekrītu. Arī par Selteku nevar īpaši jūsmot. Bet ar -Flexbox-202, Fin T4800 un ja vēl caur HDMI – bilde būs tāda pati, ja ne labāka, kā tavam Viasatam. Kādēļ zinu – emu palīdzējis ne vienam vien uzstādīt gan antenas, gan aparātus.

    Par 99,9% uztveramību – domāju, ka ir visi 100% – tikai ne jau ar krievu laika decimetru antenu, vai slaveno “poļu veļas žāvējamo”, bet ar sistēmu no 2 vai 4 jaudīgām pilna diapazona decimetru antenām visu labi redzēsi ne tikai Aucē, bet arī Paņevežā . Tiem, kuri līdz šim iztika ar sniegainu analogo bildi, protams, būs mazliet jāpapūlas, lai varbūt pirmo reizi dzīvē redzētu normālu attēlu :D.

    Vēl krievu laikos, Liepājas pusē pašam bija sistēmas, ar kurām metru diapazonā (6. – 12. kanāli) tīri labi, tiesa, ne pastāvīgi, skatījos ne tika Zviedriju (Gotlandes tornis), bet nereti arī Poliju (Belostoka vai Suvalki), Dāniju (Bornholma), pa retam arī Norvēģija un Somija patrāpījās. Par Lietuvu nerunāsim – Klaipēdu redzēju ne sliktāk par Kuldīgas raidītāju. (Kaut kur pagultē vēl mētājas to laiku ekrāna fotogrāfijas – bija jāparāda kolēģiem un domubiedriem kārtējais sasniegums TV tāluztverē – tajos laikos tas bija retums 😀 ). Tā kā, puis, nemāci, kā saka, vecu runci :D.

    #231659
    aoma
    Participant

    Visa vaina ir tajā, ka trūkst pienācīgas konkurences, tāpēc 2 monopolisti tagad ēdas savā starpā, kurš kuru.

    SAT jomā vēl cilvēks var izdarīt saprātīgu izvēli un nopirkt šķīvi, kas nav atkarīgs ne no kādiem līgumiem un provaideriem, bet ar parasto TV ir pavisam švaki, it sevišķi laukos.

    Cerams, ka vēl atcerieties, kādas cenas salīdzinoši nesenā pagātnē bija telefona sakariem.

    #231660
    linx
    Participant

    #m_janis: Sāksim ar Š O TE, pie tam vēl tas cipars nemitīgi turpina pieaugt, tā kā nav jau Lattelecom arī nekāda zelta bedre 😀

    Ehh.. negribās man meklēt kašķi, bet nu gribās savu domu izteikt līdz galam. Un tātad – pieņemsim, ka cilvēks ir noslēdzis ar VIASAT līgumu divus gadus atpakaļ, tagad grib atkratīties, vai kāds ir vainīgs, ka pats nekad nav līgumu izlasījis pirms parakstījis? Tur viss ir atrunāts par līgumsaistību pārtraukšanu. Un vēl – nav nekāds mans VIASAT’s, man pašam ir LTC dekoderi divi mājās, pilsētā ir kabeļTV, kāds vēl mans 😀

    Starp citu, lai LTC digitālo TV varētu normāli skatīties, vairākumam cilvēku, kuri pirms tam skatījās ar vecajām krievu un poļu antenām, vajadzēs jaunu antenu (laba ~ 20-30Ls), nevis tēvēstāru, bet labāku dekoderi ( ~ 60-80Ls), protams, ka arī jaunu kabeli (~5-10Ls, atkarībā no garuma), nu lūk… cik kopā sanāk? vairāk par simtu, lai reāli labi skatītos LTC digitālo TV… 🙁

    #231661
    aoma
    Participant

    linx, nu velns tik melns nemaz nav, manai muterītei ir viss kā Tavā piemērā – vecs poļu režģis, kabelis vēl no padomju laikiem, analogajai bija virsū tāds sniegs, ka brīžam pat grūti varēja sapeilēt, kas ekrānā notiekas, bet ar to pašu visu pulgoto TV Star bilde smuka, ka labāku nevar vēlēties 🙂

    bet Viasat viņa pat ja gribētu, nevarētu uzstādīt, visa dienvidrietumu puse aizaugusi ar veciem kokiem, kurus kaut kā negribētos nozāģēt, bet to, ka ne visur Siriusa satelīts ir saredzams, nevienā reklāmā kaut kā nepiebilst…

    #231662
    Maris77
    Participant

    Ja grib likt VIASAT tad ir jāņem pilna pakete, cik tā tagad maksā? 15 ls vai 9,90ls? Nekādi nespēju izlobīt no mājas lapas. VIASAT ir jāslēdz ilgtermiņa līgums un tas ir galvenais mīnuss, ja varētu izvēlēties bez līguma un papildināt kartiņu kā Lattelekom, tad Baltik Sport kanāla dēļ varētu ņemt.

    P.S. Vēl man jautājums VIASAT aizstāvjiem, kāpēc visa Rīga ir jāatstāj bez sporta pārraidēm ? F1, ÄŒempionu līga Futbolā, basketbols, hokejs tiek rādīts tikai Baltic Sport . Kurš normāls cilvēks Rīgā liks VIASAT šķīvi? Vēl protams ir IZZI , kurš pa diviem kanāliem Baltic Sport un Golf prasa 4,50ls/men.

    #231663
    richijs
    Participant

    Nju nju ar to pašu poļu režģi ap 7 metriem virs zemes un tv star ķeru visus kanālus arī maksas no Valmieras atrodos 50km. Signāls pie zaļa stabili stāv.

    P.S Poļu režgim izravēts pastiprinātājs un atstāta tikai salagošanas plate. Daudz stabilāk ķer.

    plus Igauņus 5 fta kanāli un maksas kanāli kurus neredzu jo nav igauņu kartiņas.

    #231664
    samurajs
    Participant

    Par to Star lūzni: it kā jau viss darbojas. Bet izdarīju testu. Iespraudu istabas antenu un sāku to grozīt. Daudzos stāvokļos bilde klučojās. Izdarīju to pašu ar 42″ LCD Philips TV. Grozi kā gribi, bilde stabila.

    Te arī secinājumi.

    #231665
    Foxsk8
    Participant

    Jauka diskusija, interesanti, vakar satiku kaimiņieni, sākām runāt par visu šo lietu, viņa saka, ka to LTK mēslu negribot, dēļ sliktās kvalitātes, protams dzīvojam mēs laukos, kur vienīgais, kas iet stabili ir VIASATS, es kā VIASAT klients, esmu gan apmierināts, gar arī vīlies, ka pasteidzos un paņēmu pa dārgo, ap 17 Ls mēnesī zelta paku, kuru pēc 1 mēneša, kopš es iegādājos, laida nu jau par 10 Ls, sanāca iekost nagos. Tad nu tā, stāsts ar kaimiņieni, saka, ka brauks viņai uztādīt VIASATU, es uzreiz ieminos, ka tur jau nekā sarežģīta nav, uztādīt, lai viss ir ok, pieņemot, ka viņa dzīvo pirmā stāvā, tas būtu izdarāms, teiksim stundas laikā. Š amā saka, ka brauks meistars un uzstādīs, viss būtu jauki, ja vien neatskanētu frāze, ka uzstādīšana “bezmaksas” ir tikai reklāmas triks, nākošā mēnesī tik un tā, būs par uzstādīšanu jāsamaksā tie 25 Ls, ķipa kā pieslēgšanas maksa, tad nu tā, pieslēgšana un uzlikšana vienkārši ir salikta vienā maisā un tas kā veiksmīgs reklāmas triks tiek pasniegts kā bezmaksas uzstādīšana, kur no otra gala skatamies, nekas bez maksas nav. Nākošais, atkal Plus VIASATAM, ir tāds, ka man kanālus ideāli rāda, pat ar zemu signāla kvalitāti un stiprumu, ko nevarētu teikt par LTK. Otrs, kas LTK, iespārda, ir vēl papildus izdevumi par spēcīgāku antenu, ja nu vecā mazā antena, nemaz nevar tos 30 dienu bezmaksas kanālus uztvert, speciāli ir jāpērk labāka, līdz ar to, varam pieskaitīt vēl kādus 20 Ls, tā teikt, bezmaksas kanālus raida zemākā frekvencē, bet maksas kanālus, atkal augstākā, kāda šķirba, un kā tas ko ietekmē, man grūti spriest, neesmu zinātājs. Otrs, kas vēl LTK man nepatīk, bija tas, kad taisījos noskaidot sev interesējošu info, aka ķipa bezmaksas tālrunis, kas norādīts bukletā, liels bija mans pārsteigums, ka pēc sarunas beigām, tomēr izrādījās, ka par sarunu ir normāli iekasēts.

    Tad nu tā, mani secinājumi:

    1. Nav naudas, sēdi ar LTK un neņaudi, ka kaut kas nav ok.

    2. Ir piķis, ņem VIASAT, jo vienkārši cita varianta vairāk neatliek + maziņš plus, ka viņiem komplektā, nezinu kā tagad, nāk vismaz normāls samsung decoders, atšķirībā no LTK TVstāra.

    P.S. Š is ir tikai mans subjektīvais viedoklis. Katrs lieto ko grib.

    Ä€ un vēl ir citi varianti, teiksim TV kartes iekš PC, USB TV tuner, utt… ko ērti var izmantot kā alternatīvas, ja nu vienīgi ir normāls PC.

    #231666
    tastins
    Participant

    bij gadijums ar VIASAT, par uzstadisanu bij kaut kada maksa – pieteicam ka nevajag ir cilveki kas uzstadis to skivi. uzliekam – nerada, izsaucam tos pasus VIASAT meisatarus lai sie tad liek, samaksasim. atbrauc pakibinas bik, neko neizmaina, paiet sanus, izvelk mobilo un pacukst: “NU TAD SLEDZAM KLAT” …. rrrr

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 47 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā