Visvērienīgākā Holivudas filmu nozagšana vēsturē

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Visvērienīgākā Holivudas filmu nozagšana vēsturē

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 37 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #322194
    cesedy
    Participant

    Te cilvēki ir izlepuši. Un ja nepiekritīsi viņu viedokļiem (it īpaši Shady un Crow), tad nolamās tevi un nosauks par muļķi.

    #322195
    cesedy
    Participant

    Tad nosauciec kinoteātrus Kurzemē, kur es varētu redzēt jaunākās filmas ātrāk par 2 gadiem pēc iznākšanas.

    #322196
    Leichttraktor
    Participant

    Tu no Rojas? Ventspils neder?

    #322197
    cesedy
    Participant

    Tie jau arī ir 130km.

    #322198
    piwchix
    Participant

    Jebaķ, kādas mums te bomārcacas novākušās…aš staigājošas kvalitātes standartu mērauklas… 😀

    #322199
    akms47
    Participant

    Nu paldies shady, paldies. Tā kā sen neesmu tīnis, tad laikam esmu 2).

    Es kino filmētus sūdus skatos reti, bet no dvdscr neatsakos.

    Parasti noskatos, lai saprastu vai vispār ir vērts gaidīt labas kvalitātes variantu.

    Parasti nav. Tikai 1:50 ir to vērta, lai novilktu vismaz HDrip un saglabātu daudzreizējai skatīšanai.

    Tad nafig dīrāt savu cietni, lai piesmērētu to ar 2-30Gb mēslu? Man pietiek ar dvdscr.

    https://brightside.me/article/17-favorite-movies-before-and-after-visual-effects-64705/

    #322200
    shady
    Participant

    AKMS47 – Tu skaties vispirms filmu sliktā kvalitātē un tad, ja patīk, skaties vēlreiz labā? Nu moins….nav komentāri pa šo.

    Es parasti skatos filmu vienu reizi un viss. Ļoti retos gadījumos noskatos atkārtoti (pēc daudziem gadiem, kad esmu aizmirsis jau – un tad filmas laikā atjēdzies, ka šitā tak ir redzēta…..).

    #322201
    ruukjis
    Participant

    AKMS47, par treileriem neko neesi dzirdējis?..

    #322202
    Participant

    Tak šeit vispār ir dažbrīd nebaudāma komentāru sadaļa. Ir tikai viens viedoklis – tas pareizais, kuru uztur viena konstanta blice. Par argumentāciju reizēm viņiem kalpo tas, ka daļa no sabiedrības noteikti ir sviesti pret bruģi vai satinušies savā nabas saitē. Tā nu tas ir. Pats nereti skatījos filmas sliktā kvalitātē (izņemot CamRip utt), jo man ir problēmas gaidīt, man visu vajag tagad. Tāds nu es esmu jebkurā dzīves situācijā. Tagad gan varu teikt, ka “pirāts” teju vairs neesmu un par visu cenšos maksāt, kā arī visu cenšos skatīties kino vai mājās labā kvalitātē.

    #322203
    cesedy
    Participant

    Nu moins, AKMS47. Kā tu varēji uzdrošinājies nepiekrist shady viedoklim un pie tam nedarīt tā kā viņš – visu skatīties tikai vienreiz?

    Un vēl dirslaizītājs ruukjis arī pamācīs kā dzīvot.

    #322204
    Imhoteps
    Participant

    Patiešām piekritīšu Crow-am par 1080. Turklāt BD-Rip!

    Daļa biedru noteikti iezviegs par manu argumentu, bet pastāstīšu.

    Jau daudzus gadus atpakaļ, kārtējo reizi skatoties ar nokias tālruni fenderētu filmu (supergraudains izplūdis šķībs mazītiņš attēls ar skatītāju siluetiem un skaļu zvieģšanu, u.tml.), pats sev pajautāju: vecīt, tu maz saproti, ka tad, kad pienāks tava pēdējā stundiņa, KÄ€ TU NOŽĒLOSI šitās reizes un šitās savas dzīves stundas, kas pavadītas, skatoties šādas “kvalitātes” atkritumus?..

    Tā doma bija kā pļauka, goda vārds.

    Kopš tās reizes, tikai BD-Rip vai HD-Rip, ne mazāki par 720. Ja ir laiks, eju uz kino (Rīgā, kur kādu laiku jau dzīvoju, vai dzimtajā Liepājā, vienalga), ja skatos mājās – dažkārt gaidu kauč pusgadu, bet, līdz ir manis minētie kritēriji ievēroti.

    Kad redzu, ka filma iznākusi, vienkārši nenoskaņoju sevi, ka tūlīt pat pa varītēm man viņa jāredz. Ja ne kinčiks, tad priekš manis viņa “iznāks” pēc 3-4-5-6-7 mēnešiem. Jāpagaida. That`s it.

    Laimīgu 2016. visiem foruma biedriem un biedrenēm, un to tuvajiem! Lai viss piepildās un veselība tikai stiprinās!!! Tiksimies pēc gada.

    #322205
    cesedy
    Participant

    Bet kā var nesaprast, ka šie nav no kino filmētie gabali. Tie ir tie paši DVDrip. Un mūsdienās ir pavisam citi kodeksi, kas ļoti izmaina kvalitāti atšķirībā no 2010. gada DVDrip.

    #322206
    iKey
    Participant

    hih, grib vērot grumbas uz varoņu ģīmjiem un diskutēt par izmantoto grimu… es skatos visu, kas nav CamRip un TS.

    #322207
    cesedy
    Participant

    Drīz būs shady komentārs, kāpēc to nevajadzētu darīt.

    #322208
    shady
    Participant

    cesedy – beidz taču liet ūdeni par saviem algoritmiem. Ja tu neredzi atšķirības kvalitātē, tad iespējams vajag apmeklēt acu ārstu….

    —-

    iKey – Nē, nu uz telefona ekrāna ar cilvēki skatās filmas… Pēc tavas loģikas sanāk, ka jādzīvo pagātnē. Pasaki tik geimeram, ka lai nepērk PS4 vai geimeru PC, bet iztiek ar vecu kompi un spēlē Mario… Vai vēl labāk – dzenā vecās labās konsoles, kas bija man bērnībā (piemirsu kā tās dēvēja – tās, pat pirms “segas” laikiem). Un būs labi. Un tūlīt atnāks cesedy un pateiks, ka jaunajiem monitoriem ir super kruti algoritmi, kas šīs lietas padara daudz kvalitatīvākus nekā toreiz…….

    Un tas ir pilnīgi analoģisks piemērs attiecībā par filmām. Jā, ja tu skaties uz maza ekrāna un piedevām vēl uz vecā CRT ekrāna, kur pa gabalu vēl var redzēt sietu, tad tā “kvalitātes” sajuta ar ir tikai pēdiņās. Bet, ja skaties uz normāla, kvalitatīva ekrāna un neredzat atšķirību, tad tiešām vajadzētu apmeklēt acu ārstu..

    #322209
    Participant

    Jā, jā, jā, vecās konsoles, Mario, tālāk varbūt Tetris, Pacman.. Turpini, palika interesanti.

    #322210
    cesedy
    Participant

    Atnāk cesedy un pasaka, ka tu esi stulbs.

    Ar tevi nav jēgas runāt, cirvi.

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 37 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā