Winamp aprit 12 gadi

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Winamp aprit 12 gadi

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 30 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #196237
    Jaunzems
    Participant

    Nē, es domāju tā, ka viņš teica –

    Quote:

    winamp nestāv klāt

    es atspēkoju.

    #196238
    dzhonsons
    Participant

    Nu kkā jau stāv.. Bet nu, tur var pastrīdēties 🙂

    #196239
    Aldis
    Participant

    Nju man patik sakartot visu muziku skaisti libary, un tad izmantot search 🙂 Tapec piemeram winamps ir labs, jo vinjam ir vairakas skirosanas metodas, un visas muzikas apkoposhanas lietas labas! 🙂

    Tiem kas to neizmanto, piem.. ja nebutu es saslimis ar libary, tad lietotu tadu pashu AIMP, jo redzu ka pamataa neslikts, bez nekaa lieka! 🙂

    #196240
    McAnder
    Participant

    e.j. wrote:

    Nē, es domāju tā, ka viņš teica –

    Quote:

    winamp nestāv klāt

    es atspēkoju.

    Ja tie 10 lieto AIMP, tad kur tur stāv winamp…

    P.s. ja jau braucam “jēlības”, es ar spēju.

    #196241
    devill
    Participant

    ja kas AIMP ari ir bibloteka.bet ta jau gaumes lieta katram savs 😀

    #196242
    Athlons
    Participant

    nu tad apsasveicam winampu!… 🙂

    savulaik lietoju… bet kad saklausīju atšķirību starp winamp un to pašu wmp, vairs ne…

    varbūt kaut kur kaut kāds ķeksītis nebija ielikts, vai tieši otrādi – izņemts, bet skaņu winamps konkrēti izmainīja… turklāt tieši mp3…

    cd vai wav skanējz tieši tāpatās kā uz wmp…

    tas mani mudināja pāriet uz jetaudio…

    bet tad manās rokās nonāca apollo, kam esmu uzticīgs vēl joprojām…

    jetaudio lietoju tikai video failiem, jo tas piedāvā plašas regulēšanas iespējas…

    Apollo – Sound quality is not skinnable… :lala:

    #196243
    msh
    Participant

    Tu gribēji teikt – skaņu izmainīja mēdiju pleijeris, winamps to atskaņoja kā ir 😀

    Es pat agrāk nebiju zinājis šito Evera pieminēto prikolu, bet nu kāds tur brīnums – pat agrākos laikos neērtais un tizlais wmp netika uzskatīts par iespējamu winamp aizstājēju, kur nu vēl tad, kad pirms dažiem gadiem tika atklāts ka VLC wmp atstāto video atskaņošanas funkciju veic daudz labāk 🙂

    #196244
    Tvinky
    Participant

    Pārgāju uz iTunes un laikam arī palikšu. Uz bubuļa Rhytmbox, XMMS vai VLC. Pie iTunes paliku, jo sanāk vieglāk sekot līdzi podkāstiem/screencastiem.

    #196245
    nitro
    Participant

    Vispaar kaitina ka vienmeer jaaizcelj viens jo visi noder – vai tad pie muusdienu datoriem zheel ka staav vairaaki softi ar to pashu vai liidziigu funkciju? Nebuus jau nekad 1 universaals softs visaam dziives situaacijaam. Katram savi “+” un “-” Taa “kruts-suuds” meervieniibu skala vairaak raksturiiga kompleksainiem ljautinjiem vai tiinjiem. Realitaatee nav taadas skalas. Jo pa vidu melnam un baltam ir arii kraasas. Pasham staav populaaraakie pleijeri – Winamp, AIMP, WMP, VLC, KMPlayer, Winamp, foobar2000, JetAudio7(paareejos varat pashi sarakstiit) un iesaku arii Apollo

    https://koti.welho.com/hylinen/apollo/ – sound quality is not skinnable

    Vnk patiik eksperimenteet un dazhaam lietaam noder savs pleijeris.

    McAnder wrote:

    AIMP2 🙂 winamp nestāv klāt šim krievu freeware ražojumam 😉


    Amerika ir tendeeta uz izklaidi, Krievija uz zinaatni.

    P.S.Ja tikai pleijeris buus kvalitatiivs bet paareejais kvantitatiivs tad nav jeegas runaat iipashi par shito teemu..

    #196246
    Recy
    Participant

    lietoju winamp 2.9, jo jaunie 5.x seerijas winampi tracina ar savu leeno failu valjaaveershanu. esmu 5.x seerijas winampiem visu iespeejami lieko atsleegt, bet vienalga- bremzee. vieniigaa, manupraat, noderiigaa fiicha tur ir auto tag.

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 30 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā