Windows 7 jaunumi (papildināts)

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Windows 7 jaunumi (papildināts)

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 33 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #189401
    Wuu
    Participant

    Iemācījos lietot Gimpu , ideāls rīks! Pat neatceros kad esmu vēlējies pēc fotošopa, kādreiz gan viņu aktīvi lietoju.

    Par Windows 7 gan pamēģināšu kad iznāks gatavs produkts ,negribas sagraut iespaidu vel vairāk par ms…

    #189402
    rajah
    Participant

    Wuu wrote:

    Iemācījos lietot Gimpu , ideāls rīks!


    Ideāls????????? Da nu beidz. Rīks varbūt, bet ne ideāls. Neesmu gan fotožopists, man gan pēdējos gados retāk vajag ar attēliem strādāt. Pietiek pagaidām ar to pašu fotofiltru. Pamēģināju to Gimp, tai pašā dienā noņēmu nost. Nu nav tas – nemāku pateikt kas, bet ne priekš manis.

    Ai un par to Win 7 – nesen viens čalis man prasīja lai uzlieku viņam Vistu, izraisot pamatīgu izbrīnu.

    Apsolīju uzlikt visus trīs Win pēc kārtas lai noskaidrotu, kas uz viņa kastes ielādēsies visātrāk. Kaste nav jauna. Ä€trumi bija – 48 sekundes Win XP un Win 7, bet vista vilkās pakaļ – pusotru minūti. Win XP un vistai saliku jaunākos draiverus. 7vens palika ar tiem pašiem, jo tiem dzelžiem neatradu for Win 7.

    #189403
    Jaunzems
    Participant

    Es gan leetoju Paint.net…

    #189404
    iKey
    Participant

    daudzi dzelžu ražotāji savus driverus Win 7 piedāvā caur Windows update, tā vismaz dara nVidia

    #189405
    blackened
    Participant

    Gimp nav nevainas, nekad nav nācies meklēt ko citu! ir tikai jāpierod… pieradumam liels spēks

    #189406
    QueenZ
    Participant

    Jaa, GIMP ir jaaiemaacaas ja grib ar Linux darboties normaali (tiem kas glezno)

    #189407
    migors
    Participant

    Jā tā tas ar to linux ir. Photoshop var emulēt, pie gimpa ir jāpierod, obligāti jāmāk strādāt terminālā utt.

    Turpretī uzliekot win 7 man ne piekā nav jāpierod un nakas nav papilus jāapgūst. Vis skaidrs un visu pie kā pieradis var dabūt. Galvenais tas ka programmu klāsts ir neierobežots.

    Tas pats Gimp. Pagajušo gad strādāju vienā firmā mārketingā un man bija uzdevums arī atjaunot weblapas saturu. Un tur bija jālieto Gimp jo kompānija neuzskatija par vajadzīgu pirkt kaut ko. Es ilgi tur bakstijos, tas ir ārprāts. Protams ja neko citu nepazīsti tad ir ok. Bet pieredzējušam Photošop un coreldraw lietotājam tas ir nakts murgs.

    Pilnīgi divas vienādas bildes uztaisot photoshopā un Gimp var redzēt starpību. Jebkurš ar web dizainu draudzīgs cilvēks to sapratīs ka ļoti svarīgi bilžu izmēri un jo tie ir mazāki jo labāk. Photoshop spēj uztaisīt 2x mazāka izmēra bildi ar labu kvalitāti, ja to mēģina Gimp tad viss sanāk divreiz lielāks vai ar sliktāku kvalitāti.

    #189408
    msh
    Participant

    Redzi nu, migors, tu pats uzrakstīji kur ir problēma – pieradumā, tb, galvā 🙂 Un tur ir tā bēda ka cilvēki sava, piedodiet, stulbuma [es nesaku ka šādi migori ir stulbeņi, bet tā nu tas ir] dēļ negrib izmēģināt alternatīvas. Mana mutere šāda iemesla dēļ sēž uz windblouz un tas nekas, ka jamai darba porķiks būtu sanācis n reizes labāks ja tas būtu bez win, un nevis tāds lētais hāpē mēsls ar mobīlo celku un windblouz kā tagad. Vēl viens piemērs attiecībā uz manu muteri. Kā jau visi zinām, ir tāda programmu paka, saucas maikrosofta ofiss un tajā, piemēram, ir maikrosofta vārds. Mutere agrāk lietoja 2003. maikrosofta ofisu, pēc darba kastes nomainīšanas sāka lietot 2007. Un viss. Uzliku uz tā porķika 2003., nemāk vairs lietot 😀

    #189409
    migors
    Participant

    Nu vot pateica arī, slikti ka tu tā domā. Mēs varam vienkārīs paņemt Photoshop – Gimp un salīdzīnāt. Š…emam vienu foto un panākam noteiktu rezultātu. Kāpēc jāstrīdas.

    Un par pieradumu, tu saki negrib izmēīģināt. Es sev uz abām kastēm turu linux visu laiku. jau gadus 8. Esmu izmēģinājis visas iespējamās versijas pat iemācijos smuki darboties ar Backdors linux (kad kaut kur vajag iekļūt 🙂 ). To es vispār neņemu ārā no DVD lasītāja, kas zina kad noderēs. Nu tu teici nemēģina 🙂 VienkāŠ—is programmu ar kurām strādāt nav un viss , mēģini vai nemēģini.

    #189410
    samurajs
    Participant

    Paziņotas[/url] vairāku Windows 7 versiju paredzamās cenas ( vēl iespējamas izmaiņas):

  • * Windows 7 Starter – $199.95;

    * Windows 7 Home Premium – $259.95;

    * Windows 7 Professional – $299.95;

    * Windows 7 Ultimate- $319.95.


  • [/color]

#189411
Creep
Participant

Tās takš retail cenas, vaine? Savādāk par OEM tādu naudu savu mūžu nemaksātu :money:

#189412
rt25
Participant

Vai tie, kas nopirkšu Vistu retail pakā, arī varēs dabūt WIN7 bez maksas?

#189413
zi007
Participant

Forši jaunumi! Pagaidām viss ir pretrunīgs, bet signāli ir interesanti!

Windows 7 arī griežas ļoti labi!

Vairāk info ir iekš

https://www.draugiem.lv/groups/group.php?gid=197675&grouplanguage=lv

Tur ir jaunumi katru dienu! Š ī draugos ir lielākā domubiedru grupa par šo tēmu!

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 33 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā