Windows 7: no beta uz RC1 «apgreidoties» nevarēs

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Windows 7: no beta uz RC1 «apgreidoties» nevarēs

Tiek skatīts 9 ierakstu – 21 līdz 29 (no 29 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #195009
    Svens
    Participant

    QueenZ wrote:

    asdfgfh wrote:

    QueenZ wrote:

    Tik vel ir tas ka m$shit panjeemushi vistu un nomainijushi skinu un tagad kjipa baigi krutaa os 😀 Bet tas tachu darbojas, ne? 😀


    Kvīīīī1111nz0rzam mazie, taukainie pirkstiņi gaisā ar senču pirkto Ä€boli.. Wiiiiii ku mēs kruti!

    go poop yourself :p Pashi mshiteri atziist pat ka windows esot galliigi saputrots… :lala:

    Tev bērnībā (nu kaut kad pagājušajā nedēļā) kāds nav atkārtoti iemetis ar Windows Vista kastīti pa galvu?

    #195010
    aoma
    Participant

    samurajs wrote:

    Labi – tuvāk lietai. Patiešām apgreidot 7068 uz 7077 nevar, saka – Setup is corrupt. Laikam tiešām šī ir RC Escrow versija. Bet tīrā instalācija Virtualboxā notika ievērojami ātrāk kā iepriekšējiem buildiem – burtiski 15 minūtēs. Tātad kaut kas būtisks tur ir paveikts. XP es nevaru tik ātri instalēt.

    Vajadzēja šito nedaudz ātrāk izlasīt. Pagaidām nav laika likt pa jaunam, pacietīsimies līdz RC.

    P.S. Mans personīgais rekords uzlikt XP ir 11 min. no powerpogas nospiešanas brīža, bet tas jau laikam ir no kompja atkarīgs 🙂

    #195011
    samurajs
    Participant

    aoma wrote:

    Mans personīgais rekords uzlikt XP ir 11 min. no powerpogas nospiešanas brīža, bet tas jau laikam ir no kompja atkarīgs 🙂

    Precizēju – es liku otrreiz ar laika kontroli – tieši 18 minūtes b. 7077 instalācija Virtualboxā. Tur apmēram puse PC resursu iesaistīti, tā kā var domāt, ka pastāvīgā instalācija vēl stipri ātrāk ies.

    #195012
    aoma
    Participant

    Tā būtu jābūt 🙂

    Tagad ir pienākuši dīvaini laiki – daži programmkluči (Adobe, Nero, u.tml.) uzliekas 3x vai pat ilgākā laikā nekā pati OS. 😀

    #195013
    iKey
    Participant

    Samuraj, instalēšanas ātrums ir arī atkarīgs no kā tu instalēji W7 (ISO atlējumu iecepi diskā, vai pa tiešo montēji), un arī kāds tev HDD…

    Un īpaši Queenzam un Nevertellam: Te neviens raksta autors neslavē cik viena OS ir laba un cik otra ir slikta, un ja dažus būtiskākos uzlabojumus un citus faktus uzskatat par slavināšanu, tad jau jāsāk šaubīties par jūsu uztveres spējām

    #195014
    samurajs
    Participant

    Nē – diskā necepu, instalēju no HDD tāpat kā visas citas virtuālās OS. Š ī man jau kāda 6. Win 7 versija. Savstarpēji salīdzinot – jaunā var vecajām stipri ātrāk gan uzinstalējās gan ielādējas.

    #195015
    msh
    Participant

    aoma wrote:

    Tā būtu jābūt 🙂

    Tagad ir pienākuši dīvaini laiki – daži programmkluči (Adobe, Nero, u.tml.) uzliekas 3x vai pat ilgākā laikā nekā pati OS. 😀


    Tad instalējot neņem “tipical lamer installation” radiopogu 🙂

    #195016
    aoma
    Participant

    msh: pietiekoši labi zinu, kas man vajag ņemt un kas nē 🙂

    Tas bija tikai kā piemērs domāts.

    Salīdzinājumam: XP ar SP2 – apmēram 1GB.

    Pilna Adobe CS4 paka – 10 un vairāk.

    #195017
    ehex
    Participant

    Š eit[/url][/color] varam apskatīt sīkāku un detalizētāku pamācību, kā apgreidoties uz RC, ja nevēlamies veikt clean install

Tiek skatīts 9 ierakstu – 21 līdz 29 (no 29 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā