Windows 7 palaists tautās…

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Windows 7 palaists tautās…

Tiek skatīts 41 ieraksts (no 70 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #214565
    WerNeo
    Participant

    Professor35. Firefox pa visu ekrānu = F11 🙂

    #214566
    Professor35
    Participant

    pie tam es izmantoju programmu volumouse kas dod iespēju uzbraucot ar kursoru uz taskbar

    ar peles rulīti regulēt skaņas stiprumu bet uz darbgalda tā spilgtumu baigi ērti – iesaku arī tāpēc taskbar man vajadzīgs

    #214567
    Professor35
    Participant

    WerNeo

    paldies bet es izmantoju addonu FireGestures un principiāli izmantoju firefox vadībai tikai peles žestus un pilnekrāna režīmu neciešu

    #214568
    elvisburdajs
    Participant

    WerNeo, Labāk nevajag, pēc 5 min būs jautājums kā tikt ārā.. 😀 Professor35, Uzspied uz taskbara ar labo peles taustiņu >> izņem ķeksīti no lock the taskbar >> pabīdi taskbaru lejā.. Visa gudrība. 🙂

    #214569
    Professor35
    Participant

    es visu laiku atkārtoju šeit (ob1 mans liecinieks) ka gribu lai taskbar uz darbgalda būtu redzams un tātad nekur lejā to negribu bīdīt, bet tai pašā laikā gribu lai ierubījot kādu programmu kaut vai Firefox tās logs nosegtu taskbar kā xp tas notiek atķeksējot “Always On Top” taskbara opcijās

    #214570
    ob1
    Participant

    man te čoms atsūtīja bildi…

    [img]https://notepad.lv/userpix/1679_untitled_1.jpg[/img]

    #214571
    ehex
    Participant

    Professor35 –>Manis iedotajā linkā tieši tas arī bija parādīts. Lūk uz Firefox man arī tieši izdevās:

    [img]https://bildites.lv/images/ge4zmvtwlc32i9q5bdpl.png[/img]

    #214572
    msh
    Participant

    NorKais wrote:

    RicoPico lūdzu 😉

    SIA “LDC DATORTEHNIKA”

    https://www.datortehnika.lv/


    Opā 😀

    #214573
    Professor35
    Participant

    ehex

    kā tev tas izdevās

    diemžēl es to linku nevarēju izmantot jo ar angļu valodu man pašvaki bet google translātors to lapu nezin kāpēc neņēma pretī

    #214574
    msh
    Participant

    Bet par tēmu – man patīk ka maikrosofts sauc vistu par “iepriekšējo paaudzi” 😀

    #214575
    Professor35
    Participant

    ehex

    tomēr sapratu jāizmanto proga. PowerMenu tikai man tas nezin kāpēc nestrādā

    #214576
    Foxsk8
    Participant

    Jāgaida, kad tikšu pie labāka monitora, savādāk uz 17 CRT nav tas viss pasākums īpaši baudāms.

    #214577
    drunk_lizard
    Participant

    Wuu wrote:

    Pasarg dievs tā sērga ir klāt… [img]https://www.mysmiley.net/imgs/smile/animated/anim_45.gif[/img]


    apliecinaajums, ka cirvji ar laiku paliek tikai trulaaki.

    #214578
    DMG
    Participant

    Kādu laiciņu ar sāku jau lietot RTM versiju. Ar programmām viņam vis vairāk vai mazāk ir kārtībā. Ja arī bija dažas programmas, kas nepalaidās, tad var vismaz palaist emulējot un tad viss strādā lieliski. Nu izņemot Nero 6, jo viņš pat ja palaižas tad uz win 7 nestrādā vienalga. Spēles ar cik testēju visas iet. Vot vienīgais ar ko win 7 ir galīgi manu prāt aizšāvis garām ir ar tiem gadžetiem. Uzlicis biju pašā sākumā pārīti gadžetu, lai stāv ekrāna malā. Kā vēlāk izrādījās tie vairāk sagādā galvas sāpes kā dod reālu labumu. 1. kārt jau tiem nav iespēja uzlikt, lai tos nevar kustināt nejauši aizķerot ar peli. 2. kārt un viss stulbāk ir tas, ka tie paši no sevis ik pēc kāda laika sāk līst pa virsu visām progām un tiem nav nekādas opcijas, lai tos novāktu prom zem progām. Ak jā un kā izrādījās uz win 7 ne pārāk labi sadzīvo vairākas Eset Nod 32 antivīrusa versijas. Pašam nācās izdzēst savējo, jo šis patstāvīgi traucēja novilkt failus no neta. Sākumā domāju, ka win vainīgs, bet vēlāk forumos palasīju, ka Nod neļauj saglabāt bieži failus, kurus velk no neta,

    #214579
    RicoPico
    Participant

    1. Par win7 sidebar: Nahrenizē tak Tu viņu, un tā vietā uzliec Google Desktop. Daudz foršāks par Windows Sidebar. Gan funkcionālā ziņā, gan… Nu jā- izskats +/- tāds pats, ja neskaita Google logo augšējā malā.

    2. Pats uz win7 lietoju Avira, un nekādu problēmu. Vīrusus ķer, ka prieks. Reizi pusgadā papildus Avirai vēl palaižu CureIt. Līdz šim neko nav noķēris.

    #214580
    TokRa
    Participant

    Vai kāds, lūdzu, spēj paskaidrot blondīnei: vai W7 ir iespējams dabūt Windows Explorer izskatu kā XP? CubicExplorer izskatās līdzīgi, taču nav īsti tas.

    #214581
    RicoPico
    Participant

    Tu domā kaut ko šādu?

    https://www.sizzledcore.com/2009/09/15/windows-xp-luna-theme-for-windows-7/

    EDIT: Ok, sapratu Ko Tu domā. Nevis izskatu, bet funkciju ziņā. Ne- nezinu neko tādu.

    #214582
    Evers
    Participant

    nu Nod bieži ir sagādājis problēmas ar internetu, citreiz pat vienkārši neiet internets.

    #214583
    Tmkks
    Participant

    Nezinu kas jums ar to NOD’u, bet man ar ESET Smart Security 4 + W7 nav vēl bijušas nekādas problēmas.

    #214584
    ehex
    Participant

    Professor35 wrote:


    tomēr sapratu jāizmanto proga. PowerMenu tikai man tas nezin kāpēc nestrādā

    Hmm, nedaudz sīkāk papētīju. Secināju, ka explorerī un citās progās tik tiešām nestrādā. Vienīgā proga ir Firefox uz kuras iet… Nu jāparokās būs bik dziļāk.

Tiek skatīts 41 ieraksts (no 70 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā