Windows 7 palaists uz Intel PII ar 96 MB RAM

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Windows 7 palaists uz Intel PII ar 96 MB RAM

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 31 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #201905
    WerNeo
    Participant

    Sid wrote:

    Man gan ir sanācis. Jāpiezīmē vienīgi, ka tam brīnumam bija Win 3.1, hh.

    Bet vispār džekam bijuši baigie nervi, es, piemēram, nevarēju izturēt XP uz p3 450MHz 64MB RAMa, mhhh.

    Oho! Uz Pentium II 266 MHz datora ar 96 MB RAM un 4 MB videokarti.. likt virsū 3.1? Hmm

    #201906
    Sid
    Participant

    Tas bija kaut kas vecāks par… to. Neatceros nu dien, tas bija ļoooti sen. 😀

    #201907
    msh
    Participant

    Mr.Death wrote:

    man ar pašlaik uz Pentium I 300 mhz, 128 mb ram, 64 video, stāv XP. sainstalēju kompi, tikai lai internetā varētu duraku pamočīt 😀 plate vēl ar krievu štekeri tastatūrai (Asus MEL-8-) 😀 jālūkā tik kāds sakarīgāks cietais, pašlaik kaut kāds 10 gb nabags stāv iekšā, un ar savu datu pārraidi čakarē visu ātrumu datoram :>


    Ar 300 mhz var būt tikai celka vai celka-A vai P2 🙂

    #201908
    msh
    Participant

    ob1 wrote:

    Pāris gadus atpakaļ mēģināju uzlikt w98 uz normāla dzelža. Problēmas ar draiveriem. 🙁


    Sūdīga kaste vai arī obivanam līki pirksti. win98se bija pirmais windblouz ar WDM atbalstu, tātad uz win98se teorētiski vajadzētu arī iet fistai un win7 domātiem draiveriem. Manai kastei gan ir tādi dzelži, uz kuriem var arī NT 4.0 uzlikt un vienīgais ierobežojums ir pašas os prasība pret cietuci, zato draiveri [nVidia pie tam] ir pieejami.

    #201909
    Mr.Death
    Participant

    ta man viņš zem tā my computer gļuko, tur rāda, ka Pentium I 😀

    #201910
    msh
    Participant

    Tad skaties ar cpu-z.

    #201911
    gangstalv
    Participant

    Man ir izdevies uzmest win7 uz 200mb ram, tikai procis bij 1,7 ghz :D, bet video karte nebija, jo bija laikam atviebusies, gāja tikpat ātri kā XP, bet negļukoja tik daudz kā Xp. Istalācija ilga kādas 2 stundas, ieslēdzās kautkur 2min laikā apmēram. Internetā varēja ieiet un muzonu arī varēja paklausīties.

    #201912
    Mateus
    Participant

    Hmm… man kaut kur pagrabaa ir nobaazts vecais labais pirmais dators… 486 cpu ar kaut kaadiem paardesmis mhz 😀 uz taa laikam tomeer nesanaaktu ne? 😀

    #201913
    Stat1CX
    Participant

    Mateus smejies, uz tā pat win 98 neuzliksi. Minimālās win 98 prasības – * A personal computer with a 486DX 66 megahertz (MHz) or faster processor (Pentium central processing unit recommended).

    * 16 megabytes (MB) of memory (24 MB recommended).

    * A typical upgrade from Windows 95 requires approximately 195 MB of free hard disk space, but the hard disk space may range from between 120 MB and 295 MB, depending on your computer configuration and the options that you choose to install.

    * A full install of Windows 98 on a FAT16 drive requires 225 MB of free hard disk space, but may range from between 165 MB and 355 MB, depending on your computer configuration and that options that you choose to install.

    * A full install of Windows 98 on a FAT32 drive requires 175 MB of free hard disk space, but may range from between 140 MB and 255 MB, depending on your computer configuration and the options that you choose to install.

    * One 3.5-inch high-density floppy disk drive.

    * VGA or higher resolution (16-bit or 24-bit color SVGA recommended).

    #201914
    usins
    Participant

    Minimālās prasības var apiet 🙂 Protams līdz noteiktai robežai. To ko raksta Microsoft mājaslapā var neņemt vērā. Jo tur rakstīts pie kādas komplektācijas varēs arī izmantot darbam to PC, nevis vnk uzlikt OS un priecāties, ka tā startējas pārdesmit minūtes, un saprast ka neko lādzīgu izdarīt nevar, tikai trenēt savu pacietību.

    #201915
    untitled
    Participant

    Atceros laikus kad sēdēju uz 486 dx 100mhz ar 12 mb ram un win 95, un nemaz nebija slikti..

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 31 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā