Windows 7 pārdos bez Internet Explorer

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Windows 7 pārdos bez Internet Explorer

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 48 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #200874
    izredzētais
    Participant

    tad nu tagad intresē: mums windows kļūs kaut nedaudz lētāks?

    no otras puses: aizliegums, šķiet, ir tik priekš IE, tullīt tak tirgū nāks jaunais M$ lolojums: Gazele 🙂

    #200875
    ehex
    Participant

    Ne vella. Nesen pat klīda baumas, ka tās iepriekš noteiktā cenas vēl pacelšot. A līdz gazelei vei tālu varbūt pat vēl līdz Windows 8, bet domājams, ka tas arī attieksies uz gazeli, bet es domāt, ka gan jau piedāvās izvēlēties vai instalēt ie vai neinstalēt. Visdrīzāk kaut kādā Velcome center vai Getting Started būs iespēja Get Internet Explorer, līdzīgi kā ar Windows Live Essentials.

    #200876
    Jaunzems
    Participant

    Nez kā būtu, ja iekš Windows būtu figņa, kas n eatgriezeniski defaulto search enginu Googlu nomainītu pret Bing?

    #200877
    samurajs
    Participant

    Evers wrote:

    Nu Opera jau knapi garu velk, tāpēc rīkojas tā 😀

    Nevelk vis garu, ar Opera 10 Turbo ir nācis jauns pavērsiens, kas konkurentiem nav. Ar GPRS pieslēgumu lauku rajonos tas ir reāls spēks!

    #200878
    Eudoxus
    Participant

    Man tomēr šitas nepielec. Apple OS X tirgo ar visu Safari un nekas. Nevienu tas neuztrauc. Bet Mazmīkstajiem metas virsū. OK. Mazmīksto biznesa stratēģija ne vienmēr ir pieņemama. Bet šajā ziņā neredzu, kāpēc viņi nevar tirgot OS kopā ar savu pārlūku, ja citi to mierīgi var darīt. Ja jau Mazmīkstie nevar, tad tam būtu jāattiecas vienādi uz visiem. Bet ja ķeramies klāt pārlūkiem, tad ko ar citām progām. Kā būs ar Apple iLife? Vai tad tā nav tāda pati “tirgus kropļošana”?

    #200879
    Jaunzems
    Participant

    Safari ir tikat dziļi sistēmā ieracies kā IE? Nē? Nu tad nav ko brīnīties… :p

    #200880
    Eudoxus
    Participant

    Kāda starpība tieši cik dziļi sistēmā ir ieracies Safari? OK. Mīkstie jau dabūja pa mizu par to, ka nav iespējams normāli atinstalēt IE un Win 7 IE vairs nav tik dziļi ieracies. Bet runa jau ir par to, ka Mīkstie nedrīkst tirgot OS kopā ar pārlūku, jo tas kropļojot tirgu. Un tādā gadījumā tas vienādi attiecas kā uz mīkstajiem tā uz apple. Neredzu nekādu atškirību. Ja redzi, tad paskaidro!

    #200881
    Jaunzems
    Participant

    Ir vēl viens pamatojums – monopols. Antimonopola organizācijām patīk tirdīt MS.

    #200882
    Eudoxus
    Participant

    Monopols uz ko? Varbūt papūlies paskaidrot.

    #200883
    Jaunzems
    Participant

    Monopols – 90% no OS tirgus un 60% no pārlūku tirgus – tas nav monopols?

    #200884
    Eudoxus
    Participant

    60% es par monopolu nesauktu. Bet kas attiecas uz 90% (lai gan patiesībā noteikti ir mazliet mazāk) tev ir taisnība. Tomēr ar visu to es nesaprotu, kāpēc spēles noteikumi ir jāpadara netaisnīgi. Vēl varētu pietiesāt, ka win 7 jālaiž ārā ar uzinstalētu Safari.

    #200885
    rihardsss
    Participant

    Nu wtf… Kāds sakars Safari ar windows 7? Safari var atinstalēt no datora, bet ar IE gan ir savādāk. Turklāt minētais iLife ir tikai pozitīvi… Bet Microsoft un IE ir monopols, un pret tādiem draņķiem ir jācīnās. Tieši tā kā šobrīd to sāk darīt ES. Ganjau ar laiku piežmiegs Microsoftu normāli. 🙂

    #200886
    wolfinj
    Participant

    Liekas ka es zinu kāda būs nākamā MAC reklāma

    “mēs piedāvājam OS ar interneta pārlūku” 😀

    #200887
    rihardsss
    Participant

    wolfinj wrote:

    Liekas ka es zinu kāda būs nākamā MAC reklāma

    “mēs piedāvājam OS ar interneta pārlūku” 😀

    lol 😀 Bet vispār laba ideja. 😀

    #200888
    Maris77
    Participant

    Pilnīgi tam visam nepiekrītu, nu ja tā nepatīk tas IE , tak vari uzlikt jebkuru pārlūku ko sirds vēlas.

    Tas ir tas pats kas pērkot mašīnu, prasīt lai tai nebūtu spoguļu, jo savādāk tas ir mersedes monopols, bet es gribu savam mersim opeļa spoguļus.

    #200889
    Eudoxus
    Participant

    rihardsss wrote:

    Nu wtf… Kāds sakars Safari ar windows 7? Safari var atinstalēt no datora, bet ar IE gan ir savādāk. Turklāt minētais iLife ir tikai pozitīvi… Bet Microsoft un IE ir monopols, un pret tādiem draņķiem ir jācīnās. Tieši tā kā šobrīd to sāk darīt ES. Ganjau ar laiku piežmiegs Microsoftu normāli. 🙂

    Nu ko var muldēt! IE var atinstalēt no Win7 tieši tāpat kā Safari no OS X. Ja vieniem neļauj tirgot OS ar pārlūku, tad būtu tikai taisnīgi, ka tādas pašas prasības tiktu izvirzītas jebkuram citam. Bet tas, ko tu uzskati par draņķi nevienu šiet īpaši neinteresē. Starp citu, IE8 nav nekādas vainas. Es saprotu, ka ir cool nodirst mazmīkstos, bet varbūt tomēr vajag vērtēt lietas pēc būtības, nevis pēc tā, kas ir in fashion.

    #200890
    aoma
    Participant

    Pats jancīgākais ir tas, ka vislielākie M$ nodirsēji ir paši windows lietotāji 😀

    #200891
    samurajs
    Participant

    Eudoxus wrote:

    Starp citu, IE8 nav nekādas vainas.

    Vaina tāda, ka jāapmaina! Ko vispār kultivē šito kropli ī-ē , ja visiem normāliem pārlūkiem acid3 tests ir 100/100 pt vai tuvu tam?

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_ie8_3.jpg[/img]

    #200892
    aoma
    Participant

    [img]https://www.bildites.lv/images/yg7qfvm75uvegza7okdf.jpg[/img]

    Visi brauzeri pēc noklusējuma, OS – windows7 🙂

    #200893
    Sid
    Participant

    Gan jau Ff, kad iznāks 3.5 -stable, arī būs 100/100. Secinājums – IE katastrofāli kavē interneta attīstību.

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 48 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā