Windows 7 uzlauzts

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Windows 7 uzlauzts

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 23 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #149243
    samurajs
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/28_hacked_1.jpg[/imgl]Kā ziņo Neowin.net, hakeriem jau ir izdevies uzlauzt vēl pārdošanā nenonākušo Windows 7 Ultimate, un veiksmīgi aktivizēt to. Uzlaušana notikusi, izmantojot kompānijai Lenovo izsniegto oriģinālo DVD. Kad šā diska atlējumu izvietoja internetā, hakeriem izdevās piekļūt failam boot.wim un izvilkt no tā aktivācijas atslēgu ar sertifikātu, ko Microsoft un ražotāji lieto, lai aktivizētu sistēmu jaunajos datoros pirms pārdošanas.

    Izvilktā atslēga ir master-key, un ar to var aktivizēt jebkuru Windows 7 kopiju, ne tikai uz Lenovo datora. Ar šo atslēgu var aktivizēt gan 32-, gan 64-bit versiju, bet nevar Starter, Home Basic, Home Premium, Professional.

    Sagaidāms, ka drīzumā parādīsies arī programmas -universālie aktivatori.

    ArsTechnika šo nosaucis par “būtisku pirātisma uzvaru”. Microsoft arī par notikumu ir informēts. Reakcija: kārtējie biedinājumi nevilkt šaubīgas kopijas internetā – varot saķert bīstamus vīrusus…

    [img]https://content9-foto.inbox.lv/albums105169385/modjo/Juulijs-2009/big-378d4.jpg[/img]

    Avots 1, 2.

    Uzmanību! Š ī nav pirātisma reklāma (Notepad ar to nenodarbojas un neatbalsta pirātismu), bet tikai un vienīgi jaunākā IT ziņa!

    #206202
    Aldis
    Participant

    Katru reiz takš šitā notiek 😀 Domājams kamēr katrs lietotājs varēs piekļūt pilnībā visiem instalācijas failiem, un pilnībā visiem sistēmas failiem – gudrāks prāts tur ieraudzīs visu, pie kā ķeras klāt aizsardzība, un ko izmest laukā lai tā aizsardzība nebūtu!

    #206203
    ehex
    Participant

    Nu Microsoft atbilde uz šo ir vnk ģeniāla. 😀

    #206204
    richX
    Participant

    hmm… nesapratu… vai nu es ne līdz galam uztvēru tekstu vai kas, bet savi novilkto win7 RTM es aktivizēju ar progu, ko ielika apm dienu pēc rtm parādīšanās, un man tagad skaitās “Orģināla versija, kura bez problēmām ir piereģistrēta, Microsoft to arī uzskata par “Tīru”” un man nāk visi updeiti utt… ar to es domāju, ka aktivizēt ar crack varēja jau pasen… nu bet es laikam aplam uztvēru tekstu 😀

    Ehex, domāju ka Microsoft saprata, ka jebkāda ciņa pret pirātismu ir tikpat kā cīņa pret vējdzirnavām… jebkura Microsoft drošibas sistēma agri vai vēlu tiek apieta. Viņi ar to ir samierinājušies un vairāk domā tagad par tiem, kas Win7 pirks legāli, nedaudz pabiedējot pārējos. 🙂

    #206205
    ehex
    Participant

    @richX Tas ir kaut kas cits. Tu droši vien esi aktivējis ar tiem pirmajiem krekiem, kas aizstāj aktivācijas failus ar RC failiem un tad uzrodas atpakaļ watermarks un evualation date un tā jau vairs nav nekāda “oriģinālā versija.”

    #206206
    richX
    Participant

    emm… man nav nekāda watermarka un evualation date kopš brīža kā aktivizēju…nu bet es nezinu… grūti teikt, kuram taisnība… nu bet mans win7 izskatās tīri “Orģināls”. neiešu strīdēties, jo pats līdz galam neesmu pārliecināts, ko izdarīja tas crack, nu galvenais, ka update iet bez problēmām (gandrīz…)

    #206207
    ehex
    Participant

    Ehh da labi ka nav. Man liekas es pats te kaut ko sāku galīgi putrot bezjēgā.

    #206208
    richX
    Participant

    kam negadās… 😀

    lai nu kā, uzskatu ka Microsoft pie šī zvēra ir tiešām labi pastrādājuši. Bet manam Dinozauram šis zvers nav radīts. XP uz manējā lido, ka nemetas, bet win7 ar atslēgtiem visiem efektiem un liekajiem servisiem tomēr nespēj tikt XP līdzi. Nu bet rtm versija no beta versijām arī diezgan atšķiras prasību ziņā. RTM mazāk noslogo manu CPU un arī no rama prasa par kādiem 100-150 mb mazāk (vismaz man tā ir).

    Hakeri tomēr atvieglo jūtami dzīvi tiem, kam viss orģinālais nav spiesta lieta. Tas tā, runājot par tēmu 🙂

    #206209
    samurajs
    Participant

    richX: updates arī ies normāli, jo šoreiz M$ netaisās tos ierobežot. Bet gatavojies, ka 2010. martā tavs krekojums ik pēc 2 h slēgsies ārā un 1. jūnijā nosprāgs! 🙂 Novākt watermarks jau nav problēma…

    #206210
    richX
    Participant

    Samuraj: 2010. gads vēl aiz kalniem… līdz tam vēl paspēšu win 7 pārinstalēt pāris reizes. un arī jau esmu nolūkojis pirātos citu versiju, kurai hash sakrīt ar orģinālo. man win7 stāv uz cietā, kuru speciāli aizņēmos, lai varētu dažādi eksperimentēt ar win 7, arī pats OS man ir ierakstīts dvd-rw diskā (vienīgais, kas man nav izdevies pagaidām ir win 7 ieinstalēt no Flash, bet nesanāk laikam, jo mana dinozaura bios nav spējīgs pareizi līdz galam palaist installu no flash ( slinkums mācīties updeitot Biosu 😛 )), tāka versiju nomainīt arī nebūs nekādu problēmu.

    #206211
    Genādijs
    Participant

    Nu tas jau bija tikai laika jautājums 🙂 Vienīgais kā MS ar to varētu cīnīties ir cenu politika.

    #206212
    izredzētais
    Participant

    tas gan bija pārsteigums.. domāju, ka lauzīs ilgāk par vistu 🙂

    #206213
    nevertell
    Participant

    Aj, aj, aj, kā Billam un Ballmeram tagad neiet.

    #206214
    ob1
    Participant

    Softa izstrādātāji ar zināmu daļu pirātisma rēķinās. Reizēm pat ir tā, ka, ja pirātisma līmenis ir par zemu, tad izstrādātāji paši nopludina kreku. Tas notiek reklāmas nolūkos – tie kas lieto lauztās progas bieži vien tiek uzskatīti par uberkrutajiem meistariem un, ja viņi lieto kādu progu, tad tas skaitās “stilīgi” un useri sāk vairāk pirkt.

    🙂

    Samuraj, rakstam 1. bilde laba. 🙂

    #206215
    izredzētais
    Participant

    ob1, nezinu kā ir ar tevis minēto variantu, taāu esmu padzirdējis ko pavisam līzīgu – ja konkrēti runājam par ms office: kā būtu, ja pirātisko ms office neviens nelietotu? visi lietotu OOo. līdz ar to MS zaudētu milzīgu tirgus daļu, kas strauji veicinātu arī uzņ ēmumiem izvēlēties bezmaksas programmatūru 🙂

    #206216
    gangstalv
    Participant

    Es savā vistas OEM instalācijā atradu java skript failu kurā ir vēl viens key, un ar to varēja mierīgi aktivizēt.

    #206217
    Evers
    Participant

    Š is joks tikai OEM versijām ies cauri vai arī Retail-corporate?

    #206218
    ehex
    Participant

    @Evers lasīju vienā forumā šito:

    Quote:

    I have discovered today while trying this on various machines it

    DOES NOT WORK on custom built computers.

    Therefore you MUST HAVE a OEM (HP, Dell, Sony, etc) built computer for this workaround to work.

    Those of you who built your own system be patient, a workaround for Y’all is right around the corner.

    Ps; NONE of the other Activators work on Custome Built system either.

    Ta kā laikam tikai OEM, jo man neaizgāja…

    #206219
    Stat1CX
    Participant

    Man viss strādāja, uz paša rokām būvētās kastes. Roku izliekuma leņķis laikam tomēr ir no svara un tas vai nelieto kādu šķībo aktivizēšanas tooli.

    #206220
    RicoPico
    Participant

    Es novilku 7264 buildu, un man šamam neder neviena atslēga (izmēģināju dažādu build atslēgas. Jā- arī konrētā build atslēgu- nekā). Pat oriģinālās no win mājaslapas… Cerams, ka ar šiem tūļiem izdosies aktivizēt.

    Pagaidām iztieku ar šo te:

    Quote:


    To extend the grace period another 30 days,start a command prompt as administrator, and issue this command:

    slmgr -rearm

    now… what is not widely known is this next trick for 7

    if you want to continue using 7 for free (compliments of ms).. you simply change this reg key and you can continue to rearm for a fresh 30 days continuously!

    [hkey_local_machinesoftwaremicrosoftwindowsntcurrentversionsoftwareprotectionpla tform]

    “skiprearm”=dword:00000001

    after your 3rd reset this key will be 00000000 – simply change it as above to 00000001 —

    now you can rearm again! just keep doing this as long as you like

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 23 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā