Windows 7 varēs nopirkt pat par 50 EUR

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Windows 7 varēs nopirkt pat par 50 EUR

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 23 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #148984
    samurajs
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/28_content_euro_1.jpg[/imgl]Microsoft atkal kārtējo reizi iet pakāpjas pretī potenciālajiem pircējiem, lai ļautu iegādāties Windows 7 pēc iespējas lētāk. Š oreiz īpašas atlaides paredzētas tieši mājas lietotājiem, kuriem plānota Windows 7 Home Premium versija. Tātad tas, kurš pasūtīs OS iepriekš (akcija sākas 15. jūlijā), par to izdos tikai 50 EUR. No oktobra cena jau būs 120 EUR . No 2010. gada janvāra būs pilnā cena (oficiālā cena kastīšu versijai) – 140 EUR.

    Tas vienalga ir lētāk nekā Vistas tādai pat Home Premium versijai: tā iznākot maksāja 170 EUR. Acīmredzot ar zemākām cenām cer samazināt pirātisma līmeni mājas lietotāju vidū.

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_stat_1.jpg[/img]

    Avots 1, 2.

    #202209
    Tmkks
    Participant

    Par šo var padomāt..

    50 USD = ~ 35 lati ar visiem PVN’iem.

    Ja Latvijā nebūs šāda iespēja, kas liedz ārzemēs iegādāties caur internetu?

    Jo, cik noprotu, tas viss notiks caur internetu, nevis būs jāiet rindā stāvēt, lai pieteiktos iepriekš uz disku.

    Tiešām, apdomāšanas vērts.

    Tik ziņojat, kad šis būs pieejams un kur.

    #202210
    Foxsk8
    Participant

    Nu tā summa tiešām priecē.

    #202211
    izredzētais
    Participant

    Tmkks, USD gluži nav tas pats kas EUR … lai vai kā, cena laba..

    līdz ar to, ka microsofts ir ieperinājies arī Latvijā, nedomāju, ka šāda cena nebūs sagaidāma arī pie mums 😉

    taāu liela stimula ko pirkt nav, jo mājās visiem trim datoriem OS ir legāls..

    #202212
    Foxsk8
    Participant

    Š āda cena jau uzņēmumiem arī itkā būtu okey, parastiem offica PC šāds variants būtu normāls, protams, ja dzelzītis arī nav pārāk vecs.

    #202213
    Evers
    Participant

    oO, šis jau ir interesanti, tikai jāuzzin kur un kā 🙂 . Varbūt izdosies krīzes laikā sagrabināt tos ~40 Ls un pagarināt krānu sēžot uz legālas windas 🙂 varbūt noderēs ar – ja nu nelegālo programmatūru lietotāju kontrole Latvijā paliks skarbāka.

    #202214
    djremys
    Participant

    tātad LV par 50LVL, labākajā gadījumā!

    #202215
    Mateus
    Participant

    Es kaut ko shitaadu jau paaris dienas atpakalj lasiju

    •Windows 7 Home Premium (Full): £149.99

    •Windows 7 Professional (Full): £219.99

    •Windows 7 Ultimate (Full): £229.99

    aarpus akcijas tas protams

    #202216
    Tmkks
    Participant

    Tāpat. Pat 50Ls ir diezgan lēti priekš legālas OS, kura ir lietojama.

    Protams, tos 50Ls būs pagrūti sagrabināt, skatoties uz to, kas pašlaik notiek pasaulē un arī mūsu pašu maciņos, bet tad jau redzēs.

    Gaidu sīkāku info par šo.

    #202217
    izredzētais
    Participant

    neskatieties gan tik skeptiski uz cenām.. atcerēsimies pirms neilga laika notikušo akciju studenta office 2007 😉

    #202218
    Mateus
    Participant

    Vienigi Juus aizmirsaat, ka uz doto briidi ieksh ES nebuus iespeejams veikt upgrade no VISTA un jāveic clean install, bet šīs te 50$ cenas ir tieši uz upgrade. No Microsoft pirkt uz LV nav iespējams, jau ir mēģināts.

    Varbūt kādam ir sanācis piem pirkt ar USA kredītkarti? Kā uz to BSA skatās.

    Man gan tas neder nekāda gadijumā, jo līdz šim jūzeju Ubuntu, tagad lietoju Win 7 Beta. Ta kā man nav no kā apgreidoties (nekad neesmu pircis VISTA), attiecīgi man jebkura gadijumā tikai Retail spīd.

    #202219
    usins
    Participant

    Ceru, ka Latvijā skolas, kurām vajag jaunus datorus ņems šo vērā un pasūtīs šo OS. Jo home var būt visās datorklasēs, lasītavās utt. Tikai mācību pārzinei, direktorei un viņas vietniecei jābūt Pro versijām. Un uzņēmumos grāmatvedēm var būt home licenze un arī dažādiem datoriem. Tā kā, uzņēmumi un skolas var ietaupīt palielu naudas summiņu.

    #202220
    samurajs
    Participant

    Mateus: 50 EUR + PVN (nevis 50 USD un nevis 50 Ls)) ir tieši akcijas cena jaunai Windows 7 Home Premium versijai, ja to pasūta līdz oktobrim. Par upgrade cenām nerunājam; nav daudz, kas dējējputnu lieto.

    #202221
    Moerto
    Participant

    Ja būs pie mums 50Ls tad visticamāk, ka sakasīšu. Tagad sēžu uz 7068 betas un pat nejūtu īsti vajadzību pāriet uz jaunāku tākā pilnajai versijai vienkārši jābūt labai.

    #202222
    gangstalv
    Participant

    Tā beta tūlīt nerubīsies arā?

    #202223
    ehex
    Participant

    gangstalv wrote:

    Tā beta tūlīt nerubīsies arā?

    Ja pareizi atceros, tad sākot ar 7057 termiņš bija līdz martam.

    #202224
    elvisburdajs
    Participant

    Es sēžu uz vēl vecākas versijas, beta 7057.. Rc1 slinkums likt, jo jēga no viņa ir tikai tad ja veic ”clean install”.. Gaidīšu ”Final” versiju. :devil:

    #202225
    rajah
    Participant

    pag bet konkrētu adresi kāds var iedot kur tas notiek – pasūtīšana?

    a to maikrosofta lapā pieņem tikai par apgreidu uz 49$

    #202226
    samurajs
    Participant

    rajah: neviens vēl neko nezin – akcija tikai ar 15. jūliju. Apgreids no Home Premium putna uz Win7 tā arī maksās 50 USD.

    #202227
    Mateus
    Participant

    Es laikam linku palaidu garaam, jo jau pirms shii raxta skatijos piedaavaajumu Microsoft USA lapaa un tur bija 50$ un tikai par Upgrade opciju. Tb Retail tur vispaar nebija mineets… kur ir kaut kas par 50eur pret Retail Win7? Ja kas taads LV pieejams, pirkshu uzreiz.

    Links par to, par ko es runaaju: https://store.microsoft.com/microsoft/Windows-Windows-7/category/102?WT.mc_id=msccomhpfeature_win7

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 23 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā