Windows Vista – pilnīga izgāšanās Krievijā (apskats)

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Windows Vista – pilnīga izgāšanās Krievijā (apskats)

Tiek skatīts 9 ierakstu – 21 līdz 29 (no 29 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #173780
    shady
    Participant

    Par personiskām lietām strīdaties iekš IRC.

    #173781
    klibais_Silvers
    Participant

    Peec izdevuma PC News topa – Vista ir 2007.gada vilshanaas nr.1.

    2.vietà ir karsh starp HD-DVD un Blue-Ray.

    Luuk taa!

    #173782
    afigel
    Participant

    paskaidrojiet man – kaada jeega ir apgraiziit vistu un kraameet uz savas kastes, ja var uzmest pilnu xp???

    tas kaads s&m jocinsh?

    #173783
    samurajs
    Participant

    Kāds domā, ka apgraizīta Vista ies ātrāk, rīs mazāk, bet saglabās visus Vistas plusus 😀 To XP jau tāpat graiza!

    #173784
    msh
    Participant

    Protams, ka xp graiza. Negraizītu setupu kādus divus gadus neesmu lietojis. Pirms pāris dienām apgraizīju vistu, precīzi CD sanāca 😀 Pagaidām slinkums uzmest…

    #173785
    usins
    Participant

    lasot komentārus nezinaju ko domāt…

    Vistai datoru pa 300 ls var uzskrūvēt. 🙂 Nu nezinu par rīšanu, ja cilvēks pa 9 ls 1GB RAM nevar nopirkt, māteni pa 35 LS roci pa 45 ls un hdd pa 50 ls… tad nezinu, neesam tak enijaa vai nez kurā atpalikušajā valstī….

    Ir reāli lietot Win Vista. Pats lietoju 🙂 (piedod Shady). Pagaidām mani apmierina visas fīčas kas pieejamas 🙂 vnk vajag paskatīties os pamācību Video, kas pieejami microsoft mājaslapā un youtube… ir noderīgas lietas. Vienīgais mīnus, ka te ir tās edition.. parak daudz.. pietika ar home biznes un ultimate… neko vairak :). Pats ultimate lietoju, vis oki- 7GB sistemai- noapaljojot uz augshu un parejais failiem. Vis ka nakas. 🙂 Sistema pashlaik stabila, legala updeitojas. Nav erroru un tas priecē.. patīkami ka visi draiveri uzlikās instalējot, nekas nav jāmeklē vairs- nežēlīgi atgādina Linux`u šajā ziņā, pietrūkst darbs ar konsoli, bet var iztikt. Laba saskarne, man tie stikliņi iepatikās.. 🙂 Un XP NAV piemērots Wide screen tipa montoriem, bilde kropljojas, bet vista tieshi wide screen moņiem ideāla- tieši vieta tam Sidebar. Nez, vnk IT profesionāļi nav paspējuši kārtīgu suportu uztaisīt šai OS un lielie ražotāju giganti nav paspējuši laikā uzmeikot hardware un driver`us un sākumā paši izplatīja šo fuflo par stulbu OS, bet nu tagad jau viss oki un ir mantinas, kas pavelk OS par saprātīgu samaksu. Mans viedoklis- nevajag būt koncervatīviem, vajag mainīties, savādāk sapūsim 🙂

    Kā teica Rainis- Jāmainās uz augšu 🙂

    #173786
    samurajs
    Participant

    usins wrote:

    Nez, vnk IT profesionāļi nav paspējuši kārtīgu suportu uztaisīt šai OS un lielie ražotāju giganti nav paspējuši laikā uzmeikot hardware un driver`us un sākumā paši izplatīja šo fuflo par stulbu OS, bet nu tagad jau viss oki un ir mantinas, kas pavelk OS par saprātīgu samaksu…

    Nu tur jau tie sūdi, ka giganti nav uzmeikojuši! Mēs pagaidīsim, lai uzmeiko, un lai SP izlaiž… un tad lemsim! A pagaidām kas piesaista – p0k3 izskaistinājumi? Uzmet Vistamizer un būs! Ä€trais meklētājs? Ja uz PC kārtība – to 2 x gadā vajag…

    Kā teica Rainis – jāmainās uz augšu? Nu nez vai viņš to par M$ brāķi teica, tik stulbs jau nebija!

    “Pagaidām, dēls, nav ko pļūtīt,

    Vistai vieta pie citām – kūtī!”

    (Rainis)

    😀

    #173787
    rajah
    Participant

    usins wrote:

    Un XP NAV piemērots Wide screen tipa montoriem, bilde kropljojas,

    parādi lūdzu kaut vienu bildi kurā kroplojumi bildei redzami

    vakar liku Win XPar 22 collu LG platekrāna monitoru – neredzēju nevienu kroplību.

    pat man, kas ir iesīkstējis kineskopo monitoru lietotājs, iegribējās pārsēsties uz tik lielu LCD platekrāna (tieši platekrāna) monitoru.

    #173788
    izredzētais
    Participant

    hmm, vispār man intresē kā darbojās tā vistas ātrā meklēšanas sistēma?

Tiek skatīts 9 ierakstu – 21 līdz 29 (no 29 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā