Windows XP tiek «pastiepts» vēl uz gadu

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Windows XP tiek «pastiepts» vēl uz gadu

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 21 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #148457
    samurajs
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/28_windowsxpwallpapers_1.jpg[/imgl]Microsoft atļāvis datoru ražotājam Hewlett-Packard tirgot datorus ar klātpieliktu Windows XP disku vēl uz gadu, līdz 2010. gada 30. aprīlim. Faktiski pircēji pirks PC ar Windows Vista, bet viņiem būs iespēja downgreidoties uz XP Professional.

    To pašu vēlas darīt arī otrais lielākais datoru ražotājs Dell. Š ī kompānija ir gatava līdz 2010. gadam tirgot PC ar jau preinstalētu Windows XP, lai gan oficiāli dators skaitīsies pārdots ar Vista. Dell vēlas sagaidīt to mirkli, kad varēs “pārlēkt” no XP uz Windows 7, apejot Vistu.

    Jāatzīmē, ka jau šomēnes, 14. aprīlī, lietotāji saņems pēdējos bezmaksas “ielāpus” Windows XP un Home sistēmām. Ja nekas nemainīsies, nākamos 5 gadus updates būs pieejami tikai reģistrētiem klientiem par maksu.

    Papildināts: ielāpus kritisko ievainojamību lāpīšanai vēl 5 gadus dos par velti. Visi citi uzlabojumi būs par maksu (bet tie tikšot izlaisti arī vēl 5 gadus).

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_hp3_c3e95_1.jpg[/img]

    Avots 1, 2.

    #194694
    Jaunzems
    Participant

    Pareizā izvēle! 🙂

    #194695
    archeens
    Participant

    Piekrītu, lai turpina ar XP, jāsagaida tikpat stabils winds.

    #194696
    guitarman
    Participant

    Tad sanāk ka pēc tā gada, ja man būs XP par updeitiem būs jāmaksā??

    #194697
    aoma
    Participant

    Sagaidīšu to 14. aprīli, iecepšu diskā full apdeitotu windu, lai stāv un gaida savu laiku. 🙂

    (vēl joprojām ir pietiekoši daudz vecu dzelžu, kam nekas cits labāks nespīd)

    #194698
    QueenZ
    Participant

    Windows fanaati pashi nodirsh savu windowsu.. pizgets logika ne? 😀

    #194699
    gaziks52
    Participant

    @ QueenZ … tur jau tā lieta ka linuxam ir fanāti …. windows ir lietotāji 🙂

    #194700
    QueenZ
    Participant

    gaziks52 wrote:

    @ QueenZ … tur jau tā lieta ka linuxam ir fanāti …. windows ir lietotāji 🙂

    tikai nevajag :p

    #194701
    gaziks52
    Participant

    nu tā tas ir .. neko tur nevaru padarīt 😀

    #194702
    QueenZ
    Participant

    gaziks52 wrote:

    nu tā tas ir .. neko tur nevaru padarīt 😀

    nu nav ka es tev saku

    #194703
    gaziks52
    Participant

    QueenZ wrote:

    gaziks52 wrote:

    nu tā tas ir .. neko tur nevaru padarīt 😀

    nu nav ka es tev saku

    pierādi

    #194704
    Jaunzems
    Participant

    Te jau iet uz offtopiku! QnZ! Ej kompilēt!

    #194705
    QueenZ
    Participant

    gaziks52 wrote:

    QueenZ wrote:

    gaziks52 wrote:

    nu tā tas ir .. neko tur nevaru padarīt 😀

    nu nav ka es tev saku

    pierādi

    man nekas nav jaapieraada. windows brutaali sucks 😀

    #194706
    QueenZ
    Participant

    e.j. wrote:

    Te jau iet uz offtopiku! QnZ! Ej kompilēt!

    vins pirmais saaka 😀 :lala:

    #194707
    Aldis
    Participant

    Kviinz, nu labi, pienjemsim mees un vel pasaules lielaka dalja ir stulbenji, lohu bars, ka ari dzer alu – un tu esi vnk.. dievs! Dzirdeeji to, taga tinamisu no shejienes! 😛

    Piekriitu, XP pagaidam ir stabilaakais – Vista modernaakais, bet daudzam programmam ir kjibeles un taa.. Un noteikti – tie kas gribes uz uuberjaudiigajiem datoriem, vai vienkarshiem laptopiem darbinat daudz un dikti reizee programmaturu – izvelesies XP, tiem kas grib cmuku ekraanu, un pasedet draugos – pietiks ar Vista! 🙂

    #194708
    rihardsss
    Participant

    Nu par Vistu te neiet runa… Tiklīdz parādīsies Windows 7, Vista būs tikpat populāra kā Windows Millenium “savos ziedu laikos”.Toties XP vēl tikai pamazām, pamazām zaudēs lietotāju skaitu. Vēl ņemot vērā, ka datortehnikas jauno modeļu cenas būs augstākas un grūtāk pieejamas nekā tas bijis līdz šim, datori nemaz tik ātri nenomainīsies uz jaunajiem dārgajiem, kas ņem pretī Vistu. (Nerunāju par HC geimeriem, bagātniekiem un tiem kas datoru izmanto darba vajadzībām) XP vēl labu laiku būs “vidusslāņa” galvenā OS.

    #194709
    aoma
    Participant

    Pilnīgi pareizi Rihard, par Linux vai Vistu uz datora var spriedelēt tikai tāds, kas savu mūžu nav pabāzis degunu ārpus Rīgas.

    #194710
    samurajs
    Participant

    aoma: mmmmmm, kāds sakars Linuxam ar Rīgu? Vai Rīgā Linux kerneli kompilē (izņemot QueenZ)?

    #194711
    aoma
    Participant

    Samuraj, ne tā mani saprati – ārpus Rīgas (jo tālāk, jo vairāk) ir pietiekoši daudz datoru, kam gan tīri tehniski, gan arī lietotāju noraidošās attieksmes dēļ neizdosies uzmānīt ne Vistu, ne Linuxi.

    P.S. Toties ir patīkams izņēmums – Austrumi 🙂

    P.P.S. Atbrauc krutie radi no Rīgas – “tu vēl sēdi uz Pentium4? Mūsu firma (skola, kantoris, bibliotēka) tādus vecus hlamus jau sen pa taisno uz Getliņiem…” Tāda attieksme sāpina, maigi izsakoties. 🙁

    #194712
    Wuu
    Participant

    Ja visiem taviem radiem būtu sajēga ar ko atšķiras P4 no akmens ,tad tu varētu raudāt 😉

    Kam jaudīgs dators ja tu ar viņu neko nedari? Darbam vienīgi! Spēlēm? Nu nē vissas labās spēles aiziet uz konsulēm! Vienīgi steam vel ko atmet ,bet steam tik labs ka uz mana 5 gadīga datora spēlējas ar 1280 x 1024 uz urā ar high iestatījumiem ,nu protams visas ēnas un filtri off :lala:

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 21 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā