WinXP un SP2 instal

Sākumlapa Forumi Software Windows WinXP un SP2 instal

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 13 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #145465
    Chiekurz
    Participant

    Instalâcijas apraksts tiem, kas to nav darîjuði

    Instalâcija iesâcçjiem

    #164360
    usins
    Participant

    Nu es nezinu, cik glupam jâbût lai nemâcçtu uzlikt Windows XP un vçl glupâkam, lai neuzliktu Windows Vista- setups kâ spçlei! 😀

    #163562
    usins
    Participant

    Nu es nezinu, cik glupam jâbût lai nemâcçtu uzlikt Windows XP un vçl glupâkam, lai neuzliktu Windows Vista- setups kâ spçlei! 😀

    #164362
    nitro
    Participant

    usins nesaaksim bullshitu laist ok? Arii pasham pirmajaa reizee negaaja pa sviestu – vai ne?

    #163563
    nitro
    Participant

    usins nesaaksim bullshitu laist ok? Arii pasham pirmajaa reizee negaaja pa sviestu – vai ne?

    #164364
    usins
    Participant

    Vot 9x ir grûtîbas uzlikt 🙂 Nu ja nopietni man 1 reizi meistars parâdîja un kopð tâs reizes viò’nav vairs nâcis labot manu pc, ja neskaita garantijas remontu.. 🙂

    #163564
    usins
    Participant

    Vot 9x ir grûtîbas uzlikt 🙂 Nu ja nopietni man 1 reizi meistars parâdîja un kopð tâs reizes viò’nav vairs nâcis labot manu pc, ja neskaita garantijas remontu.. 🙂

    #164365
    zhagis
    Participant

    usins wrote:

    Nu es nezinu, cik glupam jâbût lai nemâcçtu uzlikt Windows XP un vçl glupâkam, lai neuzliktu Windows Vista- setups kâ spçlei! 😀

    Tâ nu gan nav!Piemçram 17gadîgais kaimiòu puika baigais spçïu fans.Par glupu es viòu nesauktu.Prot arPC rîkoties.Bet kad nobruka Windoze,tad bolîja acis.

    Vispâr jau daudzi normâli cilvçki nekad nav instelçjuði Windu.

    Piekrîtu,ka nekâ sareþìîta.Bet pirmâ reize ir pirmâ 😉

    #163565
    zhagis
    Participant

    usins wrote:

    Nu es nezinu, cik glupam jâbût lai nemâcçtu uzlikt Windows XP un vçl glupâkam, lai neuzliktu Windows Vista- setups kâ spçlei! 😀

    Tâ nu gan nav!Piemçram 17gadîgais kaimiòu puika baigais spçïu fans.Par glupu es viòu nesauktu.Prot arPC rîkoties.Bet kad nobruka Windoze,tad bolîja acis.

    Vispâr jau daudzi normâli cilvçki nekad nav instelçjuði Windu.

    Piekrîtu,ka nekâ sareþìîta.Bet pirmâ reize ir pirmâ 😉

    #164366
    Mad182
    Participant

    Visiem nav jamâk uzstâdît un nokonfigurçt OS. Tam jau administratori un visâdi kantori domâti.

    Piekrîtu, ka nospiest pâris pogas pçc norâdîjumiem nav problçmu, bet vçl jau paliek tâdas lietas, kâ bios’a nokonfigurçðana, lai vispâr ðo instalâciju varçtu sâkt, partîciju dalîðana, pçcinstalâcijas konfigurçðana, draiveri utt. Diez vai usins, pirmo reizi likdams OS, to visu perfekti zinaja un nebija nekâdu jautâjumu.

    #163566
    Mad182
    Participant

    Visiem nav jamâk uzstâdît un nokonfigurçt OS. Tam jau administratori un visâdi kantori domâti.

    Piekrîtu, ka nospiest pâris pogas pçc norâdîjumiem nav problçmu, bet vçl jau paliek tâdas lietas, kâ bios’a nokonfigurçðana, lai vispâr ðo instalâciju varçtu sâkt, partîciju dalîðana, pçcinstalâcijas konfigurçðana, draiveri utt. Diez vai usins, pirmo reizi likdams OS, to visu perfekti zinaja un nebija nekâdu jautâjumu.

    #164367
    shady
    Participant

    Pilnîgi piekrîtu Mad182 teikatajam!

    Lietotâjam nav nekas tâds jâdara!

    Tas, ka tu uzinstalçji windowu, tas nenozîmç, ka tagad viss ir gatavs…

    Lai nodroðinâtu stabilu un droðu darbîbu ar OS…tur ir jâmâcâs paðam gadus..

    #163567
    shady
    Participant

    Pilnîgi piekrîtu Mad182 teikatajam!

    Lietotâjam nav nekas tâds jâdara!

    Tas, ka tu uzinstalçji windowu, tas nenozîmç, ka tagad viss ir gatavs…

    Lai nodroðinâtu stabilu un droðu darbîbu ar OS…tur ir jâmâcâs paðam gadus..

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 13 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā