Ylmf OS jeb Linux Windows ādā

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Ylmf OS jeb Linux Windows ādā

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 36 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #150274
    samurajs
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/28_02484433_1.jpg[/imgl]Ķīnā nesen parādījusies “Windows XP versija” ar nosaukumu Ylmf OS, kas no pirmā skata patiešām grūti atšķirama no populārā Microsoft produkta. Liels ir Ylmf OS lietotāju izbrīns, kad tie uzzin, ka zem pārsega kā bāze kalpo visparastākais Linux distributīvs Ubuntu 9.10. Š o hibrīdu izveidojusi Ķīnas hakeru apvienība “YLMF”.

    Vispirms būs interesanti uzzināt, kas tad īsti ir cilvēks, kurš vada šo hakeru grupu, īstajā vārdā Hong Lei. Viņam kā pirmajam piedēvē Windows XP aizsardzības mehānisma uzlaušanu, kas ļāva izplatīt “automātiskos Windows”, t.i. tādus, kas vispār neprasa CD-key ievadīšanu.

    Dažādi avoti lēš, ka pēc Hong Lei metodes uzlauztos Windows lieto vismaz 10 miljonu cilvēku. Kāpēc apvienība “YLMF” savā darbībā pagriezās pretējā virzienā, un sāka nodarboties ar OpenSource – nevienam īsti nav skaidrs. Varbūt ietekmēja tiesas prāva šovasar, kad 4 Ķīnas hakeri-kolēģi par “Windows XP Tomato Garden Edition” izplatīšanu saņēma reālus 3 gadus cietumā + 147,000 USD naudassodu?

    Bet visdrīzāk datoriķi vēlējās pasaulei parādīt, ka nevajag maksāt Microsoftam par to, ko var dabūt par velti. Ļoti daudzus potenciālos Linux lietotājus attur tikai “bailes no nezināmā”; ar Linux iespējām viņiem pilnīgi pietiktu.

    Ylmf OS var dabūt arī lejuplādēt, bet diemžēl pagaidām tikai ķīniešu valodā. Ja parādīsies angļu versija – noteikti piedāvāsim.

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_ylmf_ubuntu_xp_1.jpg[/img]

    Avots 1 u.c.

    #223066
    nevertell
    Participant

    Kapēc ir tā jāizķēmo e17/gnome/KDE skaistums ar to pretīgo logu ?

    #223067
    Gugols
    Participant

    Diez vai, blue screen arī met? 🙂

    #223068
    elvisburdajs
    Participant

    Quote:

    “Windows XP Tomato Garden Edition”


    😀 😀

    nevertell, +1 😀 Neiskatās daudzsološi, vēl jo vairāk tāpēc ka made in china.

    Un arī pirms tam ir bijuši līdzīgi centieni izveidot hibrīdu, piemēram tas pats ReactOS.

    #223069
    Evers
    Participant

    Yam, vai nu par daudz un rādās vai arī nerādās, tāds ir jautāums, rītā redzēsim 🙂

    VispaŠ— jau laikam labi, tikai jeģas nu nekādas, dubultkokainsverķis tik tujr sanācis šamiem 🙂 tad jau labāk parastui ubuntu lietot vajadzētu, daudz labāk tādas varinats man liekas.

    #223070
    elvisburdajs
    Participant

    Evers, Ej izgulies kārtīgi.. 😀

    #223071
    Viestartss
    Participant

    nu priekš tiem, kam patīk bļaut “Win 4ever, Linux sux” un kas nekad mūžā neko citu kā Winduli nav redzējuši/spaidījuši, varētu būt noderīgi šito uzlikt, jo tad varbūt būtu par kādu bļāvēju mazāk.

    turklāt šito es labprāt uzliktu uz vecāku datora – atkristu lērums problēmu – vīrusi utt, taču šobrīd attur tā neizbēgamā pukstēšana, ka neko nevar atrast/saprast, jo paietu kāds brītiņš, kamēr pierastu. bet sēdēt un 3x rādīt/skaidrot man kaut kā negribas. galu galā pašam arī pāris dienas pagāja, kamēr pie kubuntu pieradu

    #223072
    Crow
    Participant

    Pag, ņeužeļi tur Internet Explorer arī ir? Modots Firefox, štoļi? 😀

    #223073
    Evers
    Participant

    elvisburdajs wrote:

    Evers, Ej izgulies kārtīgi.. 😀

    Man darbā pārbaudes laika beigas, priekšniece teicās, ka rītā tikos un tikos gribot mani redzēt, nevru nomierināšanai vajag atlaist, kas zin kas var gadirtiez, ko saa grib tik dikti sacīt 😀

    #223074
    Jaunzems
    Participant

    Evers, wtf? O_o

    #223075
    Kon
    Participant

    hmm , šitā os atgādina feikotos iphonus , ne tev normāla os , ne normāls vārds .. 😀

    #223076
    Dedude
    Participant

    Malači ķīnieši, tā tam Bilam vajag.

    #223077
    izredzētais
    Participant

    Quote:

    Neiskatās daudzsološi, vēl jo vairāk tāpēc ka made in china.

    Un arī pirms tam ir bijuši līdzīgi centieni izveidot hibrīdu, piemēram tas pats ReactOS

    nu, nu, nejauc ar reactOS, tā os tomēr ir veidota uz noplūduša win 2000 koda, šim te apakšā ir linux 🙂

    & kas vainas ja kodēts ķīnā?

    #223078
    nevertell
    Participant

    Nav jēgas no šitādiem te. Pat ja jūzeris bļaus, ka ikonas nav tur, kur vajag, un neizskatās, kā vajag, tad jūzeris vēl nav sapratis, ka tā ir cita OS. Starp OS’iem un “galdvirsmas vidēm” vienmēr būs atšķirības, katrā no tiem būs savādāk, dažā ērtāk 1 lieta, dažā otra. Ja cilvēku piš, ka viņam ikona vai bārs vai meņū nav tāds, kādu viņam vajag, tad viņš nekad visticamāk arī ka nevajag to, ko mēģina viņam iespīlēt, jo viņš negrib mainīties. Un ja negrib, tad lai huj viņzin kas ar šo notiek.

    #223079
    aoma
    Participant

    bet vai vajaga?

    #223080
    Aldis
    Participant

    Nez.. man oficiāls Windows XP iet kā pieklajas, ne man tie CD-Key automatizētāji nepieciešami, ne arī Linuxis kas izskatās pēc XP! 😀 Ja vajag, Gnomei varu uzmest arī Windows Vista skinu un dzīvot laimīgs! 😀 😀 😀 Nu un KDE vai Gnomi pārzīmēt un nomodot nav maklsa, + pieļauju ka iekļaut distrā arī ne tik – tikai laiku prasa un enerģiju! Lai viss skaisti izskatītos kā nākas!

    Ja iespēja palaist Windows programmas uz šo [caur iebūvētu kautkādu Wine] tad 100% profesionālākas progas ka AutoCad, un tāda stila nezvai varēs piedarbināt! ;( Takā nederīga ķēpa!

    #223081
    viesic
    Participant

    esi mēģinājis palaist autocadu linux vidē, ka tik pārliecinoši bļauj, ka neies? 😉

    https://appdb.winehq.org/objectManager.php?sClass=version&iId=9306

    #223082
    nevertell
    Participant

    Damn, viesīcs apsteidza mani.

    #223083
    Janhouse
    Participant

    viesic wrote:

    esi mēģinājis palaist autocadu linux vidē, ka tik pārliecinoši bļauj, ka neies? 😉

    https://appdb.winehq.org/objectManager.php?sClass=version&iId=9306

    Tur iedota bronza. Tas nav pietiekoši labi.

    #223084
    elvisburdajs
    Participant

    viesic, Palaist var, bet pilnvērtīgi strādāt tomēr nevar.

    Evers, koa? 😀 Ja iestājies darbā, novēlu veiksmi! 😀

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 36 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā